ABS>Problémy,rady

Témata týkající se podvozku, brzd, řízení a chlazení. Tato sekce zahrnuje i úpravy těchto částí vozidel.
tony
Příspěvky: 66
Registrován: 04 zář 2007, 19:49
Bydliště: chodov

abs

Příspěvek od tony »

vypojil jsem ten konektor vpravo od abs, no ale ten tachometr mi nejde stejne, co mam udelat, aby abs bylo odpojene a tachtak sel dal?
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

ahoj chci se zeptat corsa s abs ma 4 cidla ale nekde funguje ze predni se na sobe nezavisle blokuje a zas odblokovava a zadni muzou fungovat spolecne nebo zvlat tzn. ze kdyz se na zadni naprave hryzne jedno kolo abs upusti tlak ve vobou a ne jen v konkretnim kole tak nevite nekdo ktera z metod je u corsy? stale mi nefunguje abs nebo fungule ale ikdyz kola nejsou ve skluzu pracuje jako by jedno kolo ve skluzu bylo vymenil jsme 4cidla celou jednotku (tu krabici pod kapotou) i el. jednotku u nohou ridice a stale problem je stejny
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

abs zabírá jen na předních ne?
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

to by nebyli cidla i vzadu ne? ikdyz taky me zajima proc na naprave vzadu je zatezovy regulator kdyz je vybavena corsa abs
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

vi nekdo tedy zapojeni abs zda na 4kola ci na 3kola stim ze zadni napravu ovlada dohromady?
Odpovědět