Mikesova Corsa B 1.5 TD

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mikes
Příspěvky: 162
Registrován: 20 zář 2009, 13:31
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Mikes »

díkes chlapi :) tyhle kola se Corsice hodí a už byla několikrát pochválena, že jí ty kola sluší :) jinak pneu jsou určitě stabilnější než ty užší předtím, akorát po překročení asi 90 km/h začnou docela znatelně vibrovat, je to cítit na volantu, ale lidi v autě to necítí, asi nejsou moc dobře vyváženy...

se snížením nevím nevím... asi jo, ale 60/40 už je docela dost, bez zatížení by to i šlo, ale i když naložím dva tři další lidi (celkem často), vzadu mezi lem a pneu sotva strčím prst a dřít se mi moc nechce :roll: nějakej nápad?
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

40/40? :D
1.5 TD
Uživatelský avatar
Mikes
Příspěvky: 162
Registrován: 20 zář 2009, 13:31
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Mikes »

a menší se už nedělaj nebo to nemá cenu? 8)
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

1.5 TD
Uživatelský avatar
Mikes
Příspěvky: 162
Registrován: 20 zář 2009, 13:31
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Mikes »

popřemýšlím, uvidím :D něco s tlumičema bych rovnou vzal, ale tahle cena se mi zdá docela vysoká nebo...? :)
Uživatelský avatar
Mikes
Příspěvky: 162
Registrován: 20 zář 2009, 13:31
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Mikes »

asi o víkendu plánuju nabarvit brzdiče vzadu (bubny) a možná vepředu (u kotoučů)... značku vezmu buď Hammerite nebo (prý taky hodně kvalitní) Alkyton... jasno jen nemám ohledně barvy, uvažoval jsem nad klasickou červenou, tyrkysovou (aby pasovala k barvě auta - asi ne) a nezvyklou žluto-oranžovou... co byste vybrali vy na mém místě k laku mojí Corsice? :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
romoli
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 279
Registrován: 22 čer 2009, 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romoli »

k té tvé bych asi volil žlutou / žluto oranžovou :)
Každej šermíř na hovno, když nepřátel nerovno.
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

:) Hej, touhle Alkyton mam natřenej celej motorovej prostor .. A je to super. Tahle barva je dražší než Hammerrite :wink: Já jsem si vybral světle zelenou ... U nás tahle velká litrová plechovky stojí 309kč .. kolik u vás ?
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Mikes
Příspěvky: 162
Registrován: 20 zář 2009, 13:31
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Mikes »

máš pravdu, je o trochu dražší než Hammerite :) plechovku 0,75 l (ta co je na obrázku) koupíš u nás v maloobchodě za 299 Kč... měli by mít i menší 0,25 l plechovky okolo 140 Kč myslím, což by na nátěr brzd mělo bohatě stačit :) podle prodavačky je tahle Alkyton ještě o třídu lepší než Hammerite...
Uživatelský avatar
Mikes
Příspěvky: 162
Registrován: 20 zář 2009, 13:31
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Mikes »

takže dneska konečně přišel čas na nabarvení zadních brzd... pořídil jsem žluto-oranžový Hammerite 0,25 l, ředidlo, dva šmirgly, dvě ruce a šlo se na věc :) 1. nátěr dneska, 2. dám zítra odpoledne... výsledek vidíte níže, myslím, že ta barva k tyrkysové půjde, co myslíte? 8)

rozhodl jsem se i odlepit nálepky Swing na dveřích a hned to vypadá čistěji :wink: sejmutí bez problému - nahřátí fénem, odlepení plastu, seškrábání zbylého lepidla a vyleštění technickým lihem... lak je v pohodě a po nálepkách ani stopy :)

odšrouboval jsem taky zadní zástěrky, když sahaly novým kolům do poloviny šířky :D zítra budou náhradní gumové kolečka do zadních ALU disků, které chyběly
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

nechci rejpat ale nechtělo by to víc vrstev? moc to nekreje nebo aspoň z fotek to tak vypadá
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
Uživatelský avatar
dj-si
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 355
Registrován: 27 pro 2007, 23:02
Bydliště: moravská třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dj-si »

myslím si, že to bude vypadat parádně :wink: minulý tyden sem tě viděl projet kolem casina v Hranicích, když jsem měl službu :lol: ty kola na tom vypadají opravdu dobře 8) až budu mít auto v Hranicích tak se můžem dát scuka :twisted:
ŠILENÝCH 60PS >>>CorsaB C14NZ<<<
make some NOISE 132.3 db
Obrázek
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

Přetřel bych to ještě jednou, vynikne to vic, ja sem to delal sice sprejem ale daval sem 3 vrstvy minimalne, ale jinak je to pekne
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Maro
Příspěvky: 879
Registrován: 11 srp 2008, 01:07
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maro »

Taky nechci rejpat.. ale bude to 100% hnít pod tou barvou.. chtělo to vzít na soustruhu, když je to až tak rezavé. Až se to udělá pořádně bude to dobrý :wink: . Neber to jako urážku, ale radu, nicméně je to tvé auto.
Uživatelský avatar
Mikes
Příspěvky: 162
Registrován: 20 zář 2009, 13:31
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Mikes »

pár fotek z akce "pryč s nálepkama!" :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět