brody - corsa C Z18XE GSi

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

dik. doufam, ze ted pres tyden se mi povede umyt kola a dat brzdice do zlate, tak bych sem pak dal i dalsi foto. ale mam zkouskove, tak na praci neni moc casu:-)
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

Co na to rikate? Zadni kotouce mam v podobnem stavu oba... Bavil sem se o tom s mechanikem, rikal, ze zadni kotouce neni treba nechavat stocit. Ze se to ojede... Zadni brzdy brzdi jen 20% celkoveho ucinku. Subjektivne brzdi dobre, kdyz se na to dupne, tak to zastavi hned. Nekdy s tim dojdu na test brzd... Predchozi majitel jaksi zanedbal vymenu desticek a takhle to dopadlo. Ma, podle vas, to cenu nejak resit?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

nic nevidim :?
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

no, ze je to veprostred sjete a na krajich cele rezave. Kotouc je sjety tak pul na pul...
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

tak to mam na prednim taky...vzadu mam buben :oops:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Jo koupil jsi sice zánovní ale přece jen jetý auto. A to se ten týpek dušoval že je ve 100% stavu,bez dalších investic :wink:
Ale jinak v pohodě, já kupoval po půl roce motor.To byl taky kauf,ta moje Corsa. Ale zase když to dáš do kupy,tak máš káru jako svině. :wink:
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

Jasne, byl sem se na to podivat a s timhle uz sem to kupoval. Je to jedina chybicka, jinak bez investic. Prave premyslim, jestli to nechat u znameho za pra stovek o nekolik desetinek stocit, nebo to nechat tak. Ono se to stejne za chvili ojede, tak to asi necham. Brzdi to dobre, tak co... Ted pres prazdniny se chci pustit do spoileru pod zadni naraznik.
Zatim to vypada tady na ten http://www.rieger-tuning.cz/ProductDeta ... pg&pgid=97 . Snad to pres cervenec vyjde. A pak uz budu moct vyjet na nejaky srazik:)
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
andre.fuchs
Příspěvky: 317
Registrován: 30 led 2007, 21:13
Bydliště: Příbram

Příspěvek od andre.fuchs »

brody: a co ten klima kompresor? ten taky nefachal...
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

jj, nefouka to uplne studene, ale trochu teplejsi. to me ale tak netrapi. doted sem mel auto bez klimy, takze mi to ani nepride... Casem se do toho mozna pustim,ale ted ani neni teplo aby se to vyplatilo... :)
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Tak jak na to koukam nechal bych dat jiny kotouce a zkontroloval dsticky mco se mi toto nezda ti muzu ukazat moje kotouce to je uplne neco jinyho 8) a tu klimu bych docela resil kdyz uz koupim auto co ma klimu tak at to funguje :) no taky me prekvapuje ze rikal jaky je top stav a tak no nevim ale tak to jsou ty mensi problemy :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Já žadný rejhy na kotouči nevidim :D ale jestli tam jsou tak stočit, destička toho moc nesrovná :lol: Budeš tam mít kaňony jako svině :D A jinak hlavně jestli máš v pořádku přední, ty zadní toho stejně moc nenadělaj
:sane: :roztleskavacka: :sane:
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

Jj, predni sou dobre. Desticky sou vymene vsechny. Ale tak pro klid v dusi je asi necham trosku stocit :) Jinak ojete moc nejsou, rozhodne o hodne min, nez predni, akorat jsou trochu spatne sjete:)
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

zdravim. tak sem si rekl, ze je dneska pekne a ze v garazi mi stoji ta teplu odolna barva, tak sem se do toho pustil:-) musim rict, ze to nebyla takova sranda, jak sem si predstavoval:) zvlast povolovani kol. vpredu dobry, ale vzadu mi to nejaky dobrak v pneuservisu utah pneumatickou pistoli a at sem na tom skakal, jak chtel, tak nepovolil. tak sem zaprel konec klice heverem a zvedal a zvedal, az to povolilo:) teda na klici se zvedlo nad zem cele auto a pak se ten klic zacal pomalu otacet, auto klesat a povolil se... zitra jeste hodim fotky, jak to vypada s kolama. me se celkem libi. neni to takove vyrazne jak cervena, kterou ma skoro kazdy a pritom je to lepsi, nez ty cerne...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

velmi pěknéé k téé černé to pujde...ale myslim ze se to pobije s tema stribrnýma kolama...jinak kdyby kola byli cerneee 8)
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

jj, kola pres zimu, az budu na plechacich, tak pujdou na opravu a pritom je necham dat do cerne... uz se na to tesim... :)
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Odpovědět