Corsa 1.2 8V...Vaha vzduchu..

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Odpovědět
bubu99921
Příspěvky: 5
Registrován: 29 kvě 2010, 14:11
Bydliště: Slovakia

Corsa 1.2 8V...Vaha vzduchu..

Příspěvek od bubu99921 »

Zdravim panove...potrebujem vediet ci je na corse 1,2 i 8V ECO aj vaha vzduchu..Lebo mam auto 2 dni a potrebujem spravit nieco co sposobuje dusenie motora napr. ked obieham nakladaky,auta a proste ked zoslapnem plyn na podlahu. a atd. Vsade citam ze to moze byt vaha vzduchu alebo lambda. Tak potrebujem vediet ci tam ta vaha aj je lebo debil som neni a ani ju tam na 99 percent nemam. K autu nemam ziadny navod a ani nic podobne. A este mam taku jednu prosbu ze ci neviete kde sa nachadza palivovy filter lebo v motorovom priestore som nic nenasiel. Tak chcem pozret aj ten a este aj cerpadlo.. A mam este jeden problem...vobec mi nejde zaradit 5 prevodvy stupen. Treba to nejako nastelovat alebo??? Prosim dakujem za vsetky odpovede tykajuce sa mojho problemu...velmi dakujem... s pozdravom Jano
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

Staří využít funkci "HLEDAT"
Často kladené otázky-Navigace po CC fóru (FAQ) viz:
viewtopic.php?t=2323&highlight=vaha+vzduchu
viewtopic.php?t=907&highlight=vaha+vzduchu

váhu vzduchu by si poznal kdyby si ji tam mel :wink: viz odkaz... jelikož máš ale 8V tak ji tam nenajdeš :)
bubu99921
Příspěvky: 5
Registrován: 29 kvě 2010, 14:11
Bydliště: Slovakia

Příspěvek od bubu99921 »

Zdravicko...dekuji za odpoved.... vcera jsem byl v garazi a kouknul jse na to.... vaha tam urcite neni.... prevodovku uz sice vim jak seridit....ale 5. prevodovy stupen mi uz jde...ale zase nejde jednicka... a palivovy filtr jsem taky nasel... uplna bomba...a este som dosiel na to ze na opli jse neda vymenit prevodovy olej... jenom se da doplnit.... co mne dost nasralo... ale neva doplnil jsem asi pol litra..a potom zacalo vytekat z kontrolniho sroubu....
Uživatelský avatar
standa PE
Příspěvky: 185
Registrován: 06 úno 2008, 20:24
Bydliště: Slovensko-Senec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od standa PE »

co sa tyka prevodovky neni to take hrozne ju dat dole,tu vanu cca 12srobov...len treba kupit nove tesnenie ked sa to bude skladat spat

a ta jednotka ide aj mne na prd zaradit zrejme je to synchronom na jednotke,inak ked sa pomalicky kotulam do predu a vtedy zaradim jednotku tak tam ide ako pomasle,ale ked stojim tak je to loteria
Skoda 120LS 781.136(46KW)r.v.06/82,SC-058AP-(ex)
Opel Corsa B 1.0 12V X10XE(40KW)r.v.06/98-TWEN,SC-747BJ-(ex)
Opel Corsa D 1.4 16V A14XER(74KW)r.v.01/11-Red Magma/Black Zaphire
Obrázek
bubu99921
Příspěvky: 5
Registrován: 29 kvě 2010, 14:11
Bydliště: Slovakia

Příspěvek od bubu99921 »

NOoo takhlee.... mne tam ta jednicka sla skvele...jo ale ja jsem to pak sesteloval aby mi sla radit i 5 prevodovy stupen..... ale ja nevim... skusim to sestelovat nejako tak akurat aby mi to slo.... saaafraaaa....... ale tak uvidim..... a jeste se chci zeptat na palivovy filtr.... asi ho mam ucpany a chci se zeptat jestli ho musim nahradit original filtrem nebo tam muzu dat klasciky palivovy filtr co jse da koupit i nekde v tescu... dekuuuji moc
Odpovědět