ZAGES-corsa 1.4 8v 44kw

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Zages
Příspěvky: 4
Registrován: 03 srp 2009, 14:06
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

ZAGES-corsa 1.4 8v 44kw

Příspěvek od Zages »

tak zhledem k tomu ze nas novy clen zages nevlasni internet doma vkladam sem fotky a komentar za nej...
jedna se o corsu B 1.4 8v 44kw koupenou od clena zviratko za slusnych 8tis. s letnimi i zimnimi koly. corsa je jiz upravena od firmy steinmetz takze ma treba jiz prahy budik s otackomerem ci zatmavena okna. auto ma nalitano tusim kolem 130tis. km.. a bylo bourane na predek castecne ho postihla koroze, spolujezdcovi dvere maji vsobe i prohnilou dirku. tak jsme se zagesem ume na chalupe trozku na corse makly jako odrezeni vykitovani natreni provizorne narazniku striknuti par dilu atd.. dale sla z me stare corsy predni optika podvozek a kolesa. zatmavily sme zadni lampy atd atd... mrknete sami na fotky s pozdravem styxxy.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Zages dne 14 zář 2009, 10:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
dj-si
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 355
Registrován: 27 pro 2007, 23:02
Bydliště: moravská třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dj-si »

za málo peněz hodně muziky, vytaj a ať se daří :wink:
ŠILENÝCH 60PS >>>CorsaB C14NZ<<<
make some NOISE 132.3 db
Obrázek
Uživatelský avatar
Machyneq
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 94
Registrován: 05 čer 2009, 03:45
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Machyneq »

luxusni cena....tak makejte at to mate brzy v kupe :-)
Iron cross Corsa B
Zages
Příspěvky: 4
Registrován: 03 srp 2009, 14:06
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zages »

tak prihodim par fotek jak corsa vypada ted akorad jeden sikula mi s tranziten pred barakem nabral cely predek takze je po optice a blatniku a naraznik drzi jen tak tak frajer ujel ale nahodou jsem ho potkal a hned nanej poslal policii tak uvidim jak to dopadne majitel vozu se mi pak ozval ze udajne to ridil jeho kolega a ze uz je to nahlasene na pojistovne atd.. tak minimalne dostal pokutu za ujeti z mista cinu... tak foto jeste pred bourackou
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zages
Příspěvky: 4
Registrován: 03 srp 2009, 14:06
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zages »

tak mi corsa dojela najednou chcipla a uz nenaskocila styxxy mi to rozebiral a myslis si ze je to cerpadlo jiskru to pry hazi vstrik taky v poho tak to dam do servisu at mi to reknou na jistotu
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

hazim za zagese malinko hnul zadni led optika nev kola ladak predni poface naraznik atd..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět