Nechápu start - elektronika motoru - Opraveno

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
Vojtuch
Příspěvky: 2
Registrován: 04 zář 2010, 17:12
Bydliště: Karviná

Nechápu start - elektronika motoru - Opraveno

Příspěvek od Vojtuch »

Zdravím pánové ,
potřeboval bych poradit. Corsička se chová tak,že studený motor nastartuji vpořádku. Pokud jezdím 10 min. a motor se zahřeje stane se peklo . Motor začne škubat, při zmáčknutí plynu se začne dusit,začne svítit kontrolka elektroniky motoru oranžová.Po určité chvíli chcípne a nejde nastartovat.Vše se točí jak má,ale nechce chytnout. Až dlouho startuji a vytěžuji baterku , těžce chytne a dusí se,chrochtá a chvilinku jede pěkně a po přidání plynu chcípne.Někdy se dá rozjed a držet plyn vysoko a jet,ale jen tak pár metrů.Taky jsem si všiml,že někdy jde z výfuku bílý kouř při startování po zahřátí. Zkoušel jsem vyměnit a dát nové svíčky ,zkontroloval kable a rozdělovač, baterii dal novou , zkontroloval jsem vstřikování jestli stříká benál , dal nové palivové čerpadlo . Prosím poradte jestli se někdo s tím setkal . V pondělí jedu na diagnostiku.

auti je roč. 95 , 1,4i 44KW
Naposledy upravil(a) Vojtuch dne 10 zář 2010, 09:32, celkem upraveno 1 x.
Vojtuch
Příspěvky: 2
Registrován: 04 zář 2010, 17:12
Bydliště: Karviná

Příspěvek od Vojtuch »

takže závada odstraněna , auto po nastartování jelo stále na sytič , velice zdatný pán zjistil , že hlavní díly jako snímaček otáček , stříkačka atd. je v pořádku , ale zapadlý konektor , někde u stříkačky měl v konektoru zlomený drát ...... diagnostika, ale neukázala žadnou závadu ikdyž svítila kontrolka elektroniky motoru , opraveno .... :D
Uživatelský avatar
Ollino
Příspěvky: 138
Registrován: 21 říj 2008, 21:35
Bydliště: Šimonovice(Liberec)

Příspěvek od Ollino »

možná jsem na tom podobně kde přesně to bylo zlomené
Opel corsa A Joy SPORT 1,4i
Odpovědět