discoBROUK - Zlatonka (Corsa B X10XE 1.0 12V)

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Uživatelský avatar
discoBROUK
Příspěvky: 23
Registrován: 17 úno 2011, 17:14
Bydliště: Lenešice
Kontaktovat uživatele:

discoBROUK - Zlatonka (Corsa B X10XE 1.0 12V)

Příspěvek od discoBROUK »

Takže, tohle je moje Zlatonka. Narodila se týden před rokem 2000 a nikdy nebyla nemocná, takže netrpělivé očekávám minimálně neštovice. Mám jí teprve 3 měsíce, takže nečekejte žádný zázrak. :wink: (omlouvám se za fotky, ale fotoaparát v mém mobilu stojí za vyližřiť)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Plánované úpravy:

- dostat dolu mouchy z masky, SPZ a světlometů
- vzít to poprvé na myčku
- vyměnit těsnění předního skla kvůli zatékání
- vyměnit koberečky za gumové
- vyměnit kola za tyhle (musim na ně koupit gumy a nejsou cucky)
- vyměnit přední a zadní světlomety
- zbavit se černých oprýskaných originál plastových sračiček
- nahodit žlutou základovku a střechu, zrcátka, sloupky, křídlo a kapotu (do V stylu) černě (viz. můj virtual návrh)
- vyměnit rádio (už mě nebaví transmitter)
- vyměnit repro ve dveřích a nad kufrem
+ další drobné doplňky, které časem přijdou sami (tj. sedačky, palubovka, budíky, podsvícení interiéru, zaplácnou kufr audiem, apod.)
Naposledy upravil(a) discoBROUK dne 09 kvě 2011, 12:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2008, 19:49
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Re: discoBROUK - Zlatonka (Corsa B 1.0 12V)

Příspěvek od Pepino »

Hmm hezká :jj_good: :jj_good: :D Vítej
Corsa B 1.4 (44kw/60hp) X14SZ r.v. 1996 Red & Black

Red & Black
Uživatelský avatar
Fošna
Příspěvky: 1468
Registrován: 09 črc 2008, 21:05
Bydliště: Česká Lípa

Re: discoBROUK - Zlatonka (Corsa B 1.0 12V)

Příspěvek od Fošna »

Tak tě tady taky vítám :) Vypadá pěkně ale s těma plánama do budoucna bych si to trochu rozmyslel :) Nechci ti do toho kecat ale tyhle věci už dneska nejsou v "módě" :wink: Mrkni třeba na tyhle profily ( Svoby, Fugy, Dojed, Lukkas ) a uvidíš, že se "seriovým" vzhledem se dá udělat spousta parády :)
Corsa A 12NC (43PS)--- EX
Corsa B X14SZ (60PS)--- EX
Astra F X17DTL (65PS)--- EX
Zafira A Y20DTH (100PS)
Uživatelský avatar
discoBROUK
Příspěvky: 23
Registrován: 17 úno 2011, 17:14
Bydliště: Lenešice
Kontaktovat uživatele:

Re: discoBROUK - Zlatonka (Corsa B 1.0 12V)

Příspěvek od discoBROUK »

Děkuji, ale hezká teprve bude, až s ní budu hotovej :think:... Má svoje mouchy, ale darovanému koni na zuby nehledím :P
Uživatelský avatar
Fošna
Příspěvky: 1468
Registrován: 09 črc 2008, 21:05
Bydliště: Česká Lípa

Re: discoBROUK - Zlatonka (Corsa B 1.0 12V)

Příspěvek od Fošna »

Mouchy má každý auto ;) Je to přece jenom už starší auto a to nikdy nebude stoprocentní :) Buď rád, že jí máš v zachovalém a v origo stavu :) A jak jsem koukal, tak už bys měl mít i pozink kastle, takže by neměla reznout :)
Corsa A 12NC (43PS)--- EX
Corsa B X14SZ (60PS)--- EX
Astra F X17DTL (65PS)--- EX
Zafira A Y20DTH (100PS)
Uživatelský avatar
discoBROUK
Příspěvky: 23
Registrován: 17 úno 2011, 17:14
Bydliště: Lenešice
Kontaktovat uživatele:

Re: discoBROUK - Zlatonka (Corsa B 1.0 12V)

Příspěvek od discoBROUK »

Fošna píše:Tak tě tady taky vítám :) Vypadá pěkně ale s těma plánama do budoucna bych si to trochu rozmyslel :) Nechci ti do toho kecat ale tyhle věci už dneska nejsou v "módě" :wink: Mrkni třeba na tyhle profily ( Svoby, Fugy, Dojed, Lukkas ) a uvidíš, že se "seriovým" vzhledem se dá udělat spousta parády :)
Ahoj :P No já si do toho moc kecat nenechám, ale fotky všech členů, co jsi mi vypsal jsem shlédl, ty káry jsou nádherné, ale nevidím zrovna veliké rozdíly v tom, co plánují já. :) Nejsem zrovna fanatik do ultra-mega-high-plazma body kitů, křídel a jinejch šaškáren co z 90ti procent auto zkazí. Rád bych zachoval kastli a jen to zkrášlil svým způsobem. Držím se zásady, že tuning je věc individuální a vkus máme každej jiný.
Uživatelský avatar
discoBROUK
Příspěvky: 23
Registrován: 17 úno 2011, 17:14
Bydliště: Lenešice
Kontaktovat uživatele:

Re: discoBROUK - Zlatonka (Corsa B 1.0 12V)

Příspěvek od discoBROUK »

Fošna píše:Mouchy má každý auto ;) Je to přece jenom už starší auto a to nikdy nebude stoprocentní :) Buď rád, že jí máš v zachovalém a v origo stavu :) A jak jsem koukal, tak už bys měl mít i pozink kastle, takže by neměla reznout :)
No vidíš to a já se těšil na neštovice :D Mouchy to má, hlavně na masce a SPZ... Minulý týden jsem je zkoušel spočítat a u 250ti mě to přestalo bavit. Nuda je hrozná věc. Veškeré money teď padli do přepisu, eko daně, gum, oleje, filtru, brzdovejch kotoučů, hlavně nádrže a od příštího měsíce začínám tvořit. Nemám žádné zkušenosti, takže to vidím na "tuning by youtube" :)
Odpovědět