Budík + kontrolka paliva

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Dr1ger
Příspěvky: 33
Registrován: 03 črc 2009, 21:40
Bydliště: cr

Příspěvek od Dr1ger »

cjstrom:no tedka nedavno jsem mel problem s cerpadlem.
Zvladne to uplne kazdy. Nic tezkeho tam neni. Ty pasky uvolnis plochym sroubovakem. A zpet je nasadis pomoci stipacimi klestemi kterymi se vytahujou hrebiky. to jsou ony :)http://www.jobiprofi.cz/data/catalogue/ ... /X1401.jpg

No a nemusienit cely kos, staci jen zboku toho kose, uvidis jakysi hacek, ten uvolni do strany od kose, a pak ho volne vytahnes ven. Jde to vsechno jednoduse. A nemusis vyndavat cely kos, a ani ho menit, pokud mas problem jen s plovakem ;)

Pokud myslis obycejne tesa pasky, ktere zasroubujes, tak ty drzi taky. Jen musis zkouknout jejich velikost. Moc male nenasadis. Moc velke neutahnes... nej je tam dat ty originalni ;)

Snad ti to pomuze, i kdyz to neni moc tak zhave tema ;)
smazana citace dle pravidel by tox
matej.sagat
Příspěvky: 39
Registrován: 08 led 2012, 08:56

Re: Budík + kontrolka paliva

Příspěvek od matej.sagat »

Tak dnes nějak přestal spolupracovat i můj palivoměr.
Nejdřív ukazoval nulu,v poloze u zarážky ( v nádrži tak 5litrů), po dotankování cca 15litrů vylezl na začátek červené výseče.
Po zaparkování, vypnutí motoru a znova zapnutí zapalování najednou přejel na plnou nádrž. To celé se opakovalo asi 3x,pak mě to přestalo bavit.
Tady jsem se dočetl, že může být vadný stabilizátor na desce plošného spoje a pak palivoměr nefunguje. Jenže, nefunguje i obráceně tak, že ukazuje plnou? Nebo kuchnout jinou část auta, než přístrojovku?
Žďárkovi
Příspěvky: 4
Registrován: 18 dub 2011, 20:42

Re: Budík + kontrolka paliva

Příspěvek od Žďárkovi »

hoj lidi ... já mám 1.0 rv 99 a kontrolka tam fakt je a svítí, třeba bývala za příplatek :lol:
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Budík + kontrolka paliva

Příspěvek od MAMBO »

Bez otačkoměru jsem měl žlutou, s otačkoměrem je červena zajimave :lol: asi to i některe corsy neměli vubec
Corsa B 1.0 5 dveř
Odpovědět