Centrální zlobí

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaell
Příspěvky: 13
Registrován: 04 říj 2010, 20:53
Bydliště: Český Dub,Liberec
Kontaktovat uživatele:

Centrální zlobí

Příspěvek od Michaell »

Zdravím, předem se omlouvám jestli to tady už někde je, ale nemůžu to najít.
Potřebuju poradit mam corsu B a zlobí mi centrál u kufru at zamikám nebo odemikám nechce se to srovnat, nemám centrál na dálku, musím otáčet klíčekem. Takže když se chci dostat do kufru tak musím chcípnoput auto a jít si odemknout kufr a pak zase zavřít. potřebuje to asi jen nějak sladit ale nevím jak, zkoušel jsem snad všechno:-D. přítelkyně jednou odemknula klíčem kufr a od té doby to přetrvává. Prosím za radu!! díky
Opel Corsa 1.0 12v
duskov
Příspěvky: 365
Registrován: 17 říj 2010, 12:14
Bydliště: Česká Třebová

Re: Centrální zlobí

Příspěvek od duskov »

Asi bych prekontroloval kabelaz - pruchodky ve dverich atd. Je mozne, ze to mas nekde prerusene a nejde napajeni k motorku. A pak mrknout na motorek - pokud ho pripojis na napajeni, zda chodi. Muze byt taky KO.
Snad poradni nekdo z beckaru, ja pouze tipuju :-).
Opel Corsa C 1,7 DTi Sport, 2000
Obrázek
Uživatelský avatar
Joshua
Příspěvky: 92
Registrován: 15 dub 2011, 18:37
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zlobí

Příspěvek od Joshua »

Měl sem kdysi ten samej problém. Když ještě měla auto máma tak sem jí kufr kolikrát otevřel taky jen přes klíček a jinak sem nechal auto zamknuté. Pak mě proklínala protože to nemohla sladit aby to chodilo když je odemčené celé auto a k tomu i kufr. Ten vždycky zůstal zamknutý. Musíš to zkoušet, dokud se nenatrefíš do tý spravný polohy aby to chodilo. Radši sem pak už nikdy kufr samotný neotevíral :D Teď už mam naštěstí dálku takže tohle už řešit nemusím
Opel Corsa Pearl White 1.7D
Uživatelský avatar
Michaell
Příspěvky: 13
Registrován: 04 říj 2010, 20:53
Bydliště: Český Dub,Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zlobí

Příspěvek od Michaell »

Hm..no já to zkouším pořád nějak stím kvedlat, ale pořád nic:-( jsem z toho už zoufalej, dávám to do všech poloh co snad existujou a nic..on v tom je určitě nějakej chyták:-Dkdyby jste náhodou ještě někdo věděl tak prosím poraďte:-)
Opel Corsa 1.0 12v
souky222
Příspěvky: 653
Registrován: 08 pro 2008, 20:11
Bydliště: lbc

Re: Centrální zlobí

Příspěvek od souky222 »

my jsme u citróna(neorigo centrál) museli všechny zámky dát do stejná polohy, a to to bylo na dálku
This is madness.
Madness?
No, this is Corsaaaaaa
Uživatelský avatar
Michaell
Příspěvky: 13
Registrován: 04 říj 2010, 20:53
Bydliště: Český Dub,Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zlobí

Příspěvek od Michaell »

no tady pravě to musis vzdy otocit doprava o půl otáčky a pak se ti teprve odemkne kufr a samozřejmě klíček nejde vyndat,pokud to otočíš zpět trochu tak to udělá taky zvuk a zase je zamknuty kufr no...proste nevim co stím:-)
Opel Corsa 1.0 12v
DeeKey
Příspěvky: 20
Registrován: 20 srp 2012, 09:54
Bydliště: Zlín

Re: Centrální zlobí

Příspěvek od DeeKey »

Zámek kufru musí zůstat ve vodorovné poloze "─" aby šlo kufr otevírat a zamykat centrálem.
Pokud je ve svislé poloze "│", tak je kufr neustále zamčen.

Jinak pokud to nepomůže, sundat ten kryt co je zevnitř na kufrových dveřích. Je tam servomotorek(černý kulatý, vede k němu kabel s 2 žilovým konektorem, hroty měřáku tam jdou v pohodě připojit), tak ho napojit na měřák a proměřit
Při zamykání centrálu tam jde asi 9-12 V a při odemykání to samé s opačnou polaritou (přehozené + a -)
Edit:
U mně na Corse to funguje tak, že pokud klíčem otevírám kufr, tak to zavře a otevře jenom kufr. Navíc, abych ho otevřel, tak se musím s motorkem centrálu přetlačovat z pozice "─" do pozice "\" Nevím, jestli to je tak schválně nebo je někde chyba.
Corsa B 1.4i 44kW
Omega Caravan automat 2.0 16V 100kW
Odpovědět