Multi Funkční Displej>TID

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
duskov
Příspěvky: 365
Registrován: 17 říj 2010, 12:14
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od duskov »

to tony> nejak nechapu, co je spatne. Kdyz vypnes radio jeste drive, nez vypnes zapalovani, tak proste vypnes jen to radio - radio si pamatuje, ze je vypnute. Ale kdyz vytahnes klicek, tak proste "vypinas" elektriku v aute (odstrihnes napajeni radia, vyjma napajeni pro udrzeni pameti). Takze proc by se pak melo zapinat i to radio, kdyz jsi ho ty umyslne vypnul? Nebo jsem ten problem pochopil spatne?
Opel Corsa C 1,7 DTi Sport, 2000
Obrázek
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Multi Funkční Displej>TID

Příspěvek od Gooder »

Když už jsem rozebral panel, tak mě napadlo zkusit něco s tím radiem. Když ho zapnu, tak mi zhasne datum na kapličce a když ho vypnu, tak se datum objeví. Mimoto mi nefunfuje ukládání paměti radia(možná to spolu souvisí). Někdo tu říkal, že origo radio bylo propojené s kapličkou a že stačí odpojit kabel, co to stále spojuje, jen nevím jakou má barvu. Nevíte to někdo náhodou prosím?
Děkuju :)

Edit: Tak jsem zkusil přestřihnout červenobílý kabel a datum jde i s radiem :banan: jen ta paměť radia nefunguje :(
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
sretrm
Příspěvky: 8
Registrován: 23 úno 2009, 14:57
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Multi Funkční Displej>TID

Příspěvek od sretrm »

Zdravím, potřebuji radu. mám Oplíka Corsu 1.2 z r.95 a sehnal jsem TID displej a vyměnil za odkládací pultík. Konektor z originálu byl smotám v kabelovém svazku u rádia. Po jeho zapojení se vše rozsvítilo.Vše jsem nastavil a myslel jsem si,že bude fungovat tak jak má i kody chyb (hlásilo to chybu 171- nevím to v seznamu nemám). Tak jsem zapnul klíčky (Tid svítí-paráda),ale po rozsvícení světel TID ZHASNE!!!!!!!! PROČ?????? hodiny a datum drží a když jsem jel a svítilo na TID sluníčko,tak tam číslice byly vidět!!§ že bych si k sobě měl stáhnul sluníčko ))

Jaký kabel mám přecvaknout,aby to fungovalo tak jak má?????? Dík za rady nebo mě na něco navedte
bumbik
Příspěvky: 62
Registrován: 10 led 2011, 23:35
Bydliště: Hájov 105
Kontaktovat uživatele:

Re: Multi Funkční Displej>TID

Příspěvek od bumbik »

nevíte kde koupit za dobrou cenu TID displej na corsu B ročník 2000 1.0 ??? ten můj je v pasti a ani po 3 opravách konektoru - přepájení špatných spojů zkrátka nevalí a je definitivně v háji - ukáplo trošku cínu a čip spálen, tak sháním náhradní TID displej - celou tu kapličku s displejem - nevíte někdo, kde sehnat? děkuji ...
Marek Sládek
Příspěvky: 185
Registrován: 19 kvě 2011, 19:48

Re: Multi Funkční Displej>TID

Příspěvek od Marek Sládek »

Allegro + Autofra
Třeba zde, stačí prolistovat. Určitě si něco najdeš: http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... ng=corsa+b
Corsa C, 1,4/16V/66Kw (Z14XE)/Sport, LPG + FlashLube, sání Green, střešní okno, folie, Defend, leptané VIN, zaslepený EGR, Tempomat, výhřívané sedačky, okna+ zrcátka v ele., Op-Com + LPG Elpigaz diagn., 6,8l LPG / 100Km a jedna usmrcená laň.
Odpovědět