Oprava nádrže>Diesel

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Odpovědět
Uživatelský avatar
corela9
Příspěvky: 11
Registrován: 01 bře 2008, 12:50
Bydliště: Liberec

Oprava nádrže>Diesel

Příspěvek od corela9 »

Ahoj všichni
po dlouhý době jsem natankoval uplně plnou :lol: a ejhle ráno pod autem louže nafty.. auto jsme zvedli a vypadá to že to prorezlo kolem lemu nádrže. Máte někdo zkušenosti s opravou? slyšel jsem o nějakym spešl těsnícím tmelu nebo tak něco..?? poraďte prsoím díky Corela
corsa 1,5td
skopek
Příspěvky: 33
Registrován: 17 črc 2007, 06:58
Bydliště: Stochov
Kontaktovat uživatele:

...

Příspěvek od skopek »

ahoj, take jsem mel problem s prorezlou nadrzi, byla tam dirka jak spendlikova hlavicka a pri naankovani plne to prosakovalo a hodne byl citit benzin. doporuju ti ji rovnou vymenit, nema cenu to varit, nevis jak to bude vypadat dal a jestli neni nacnuta jeste nekde jinde.
Žába - Opel Corsa B 1.0
Uživatelský avatar
McJOHN
Příspěvky: 43
Registrován: 19 bře 2008, 11:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McJOHN »

jestli můžu radit, neopravovat, vyměnit i kdyby za tu co seženeš na vrakovišti. Je to snazší a lepší
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Máš diesela tak to není tak nebezpečný jako u benzínu. Ale taky bych se přiklonil k tý výměně. Jinak po demontáži to zavařit jde,problém je že to pak může chcát zas někde jinde. Asi jako když opravíš děravej vejfuck,je to taky jen na chvíli :wink:
Uživatelský avatar
corela9
Příspěvky: 11
Registrován: 01 bře 2008, 12:50
Bydliště: Liberec

Příspěvek od corela9 »

no asi jo máte pravdu, než to za půl roku zase sundavat a dělat znova.. no hold si budu muset odpustin nový tun. světla a koupit nádrž..
kde kupujete nový díly?
corsa 1,5td
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

u nádrže si myslím, že bude stačit druhovýroba - AUTO KELLY či ACI :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
conpet
Příspěvky: 20
Registrován: 19 led 2008, 22:40
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Najdi to kde to teče, vyjeď nádrž do rezervy, nakloň auto tak aby to místo bylo suchý, očisti to do zdravýho a zalep tekutým kovem :D Náklady na opravu malé dírky = 120kč a ještě ti něco zbyde. Taky jsem to opravoval a jezdil s tím 2 roky , potom jsem auto prodal a jezdilo dál.
elge
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 28
Registrován: 31 srp 2007, 23:44
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od elge »

mam podobny problem (cepuju benal jen do pul a je to dobry, plna mi tece...) ale nejsem schopnej zjistit kudy presne... v Kelly maji nadrz za 3200Kc... kazdopadne nejaky rady/postup jak vymenit nadrz? nekde jsem cetl odpojit baterku (proti vzniku jiskry) a pak uz sroubovat a montovat - nemelo by to byt tezky - vypada to ze to drzi na 2-4 hlavnich sroubech... PS: hasicak jsem si uz radsi taky koupil 8)
Corsa B 1,2 33kW '96 "flaskove zelena" :)
Odpovědět