BUBU -Corsa B GSI - C16XE

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
BUBU
Příspěvky: 5
Registrován: 10 říj 2009, 11:31
Bydliště: Levice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

BUBU -Corsa B GSI - C16XE

Příspěvek od BUBU »

Takže moja Corsička sa narodila kdesi v Španielsku odtiaľ si toho pravdepodobne precestovala lebo bola dovezená zo Švajčiarska a nakoniec sa na Slovensku dostala do rúk mne. Ide model GSi čiže všetko čo k nemu patrí: športové sedačky, stabilizátory na nápravách ako aj spojlery a motor C16XE. Práve motory boli slabinou GSi ani nie tak výkonovo ako v spoľahlivosti a naozaj musím povedať už som si odskákal všeličo. Chválabohu sa mi všetko darí riešiť tzv. operatívne takže auto je stále pojazdné a už na druhý deň sa opäť teším kedy ju opäť môžem prebehnúť :). Aktuálny stav km - 128 000, Za svoj život dve rany - predošlí majiteľ ešte kdesi v Švajčiarsku ju pekne šuchol o zvodidlá. Za druhú už môžem ja keď som bol posledný v reťazovej nehode vtedy si to odniesla kapota, chladiče a svetlá.

Stále na nej makám a snažím sa ju vylepšovať a opravovať. Na radu by malo prísť momentálne zadné plato, a trošku zveľadiť motorový priestor ďalej späťáky M3, mračítka, nové repro a pod. Neskôr by som sa potešil športové podvozku, nejakému výfuku a trošku sa pohrať aj s výkonom v rámci možností.

Zopár fotiek a popis: http://www.corsaclub.sk/members/details.aspx?id=121
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Super... koukám že se nám tu GSI nějak množí.. tak vítaj..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Vasin
Příspěvky: 201
Registrován: 20 dub 2008, 11:48
Bydliště: Havířov

SK

Příspěvek od Vasin »

Moc pekne nastrikane interierove plasty :wink: taky jsem si to chtel nastrikat ale mam obavu ze by to dobre nedopadlo :lol:
Opel Corsa B 1,2i 33kW
BUBU
Příspěvky: 5
Registrován: 10 říj 2009, 11:31
Bydliště: Levice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: SK

Příspěvek od BUBU »

Vasin píše:Moc pekne nastrikane interierove plasty :wink: taky jsem si to chtel nastrikat ale mam obavu ze by to dobre nedopadlo :lol:
Netreba sa báť môj postup: Trošku ošmirgluj jemným šmirglom potom odmastiť čistiacim benzínom. Nasledujú dve vrstvy základu na plasty, potom podľa kódu farby namiešať farbu do spreju a streknúť aspoň dve vrsty a na koniec ešte dve vrsty akrylového bezfarebného matného laku a je to :wink: k samotnému striekaniu - systém pomaly ďalej zájdeš :wink:
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

BUBU>>> Hará, další Grand Servise idition... :lol:
Pěkná barvička, u jsem na ní koukal na CC.sk
Corsa C 1.2i
BUBU
Příspěvky: 5
Registrován: 10 říj 2009, 11:31
Bydliště: Levice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BUBU »

Páni čo s mojimi kolesami máte nejaké nápady??? Streknúť? Leštiť? Sám neviem ak streknúť tak ako? Akú farbu? Blíži sa zima kolesá pôjdu na plecháče pravý čas volačo poriešiť :D
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

a nechces na leto 16" kola? :-))
BUBU
Příspěvky: 5
Registrován: 10 říj 2009, 11:31
Bydliště: Levice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BUBU »

NoX píše:a nechces na leto 16" kola? :-))
No tak ti poviem nejakému ... :znicit: sa nechcelo dopisať mi do techničáku všetky rozmery takže jediný rozmer kolies, ktorý mám v techničáku sú 14ky 175 šírka :cry: musím to nejak vyriešiť lebo je to strach ti poviem :cry:
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

ajo vlastne, na slovensku s tim policajti serou, kdyz tam mas vetsi kola, ze...
njn :-) kdyz bys chtel, tak napis pm , poslu ti fotky co mam :-)
Odpovědět