Nestálé dobíjení Corsa B 97 1.7D

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
motka
Příspěvky: 2
Registrován: 26 lis 2009, 23:58
Bydliště: Brno

Nestálé dobíjení Corsa B 97 1.7D

Příspěvek od motka »

Nazdar Chlapi!!§ Potřeboval bych pomoct!!! Po nastartovámí my přestal fungovat otáčkoměr, kontroka teploty a benzínu!!!! Celou cestu jsem jel pouze na baterku. Díval jsem se na dráty , které směřují k alternátoru a ani jeden nebyl přetržený!!!! Očistil jsem je, ale beze zmeny. Čím to asi tak může být???? Alternátor nedobíjí, ale obcas mi vyletí otáčkoměr, když mám delší dobu volnoběžné otáčky a pak dobíjí na 14V, po pár minutách jízdy zase klesne a nedobíjí. A ještě jedna otázečka!!! Mohli by jste mi nějak na meil poslat manuál k tomuto autu???? Dík
capino13
Příspěvky: 10
Registrován: 04 lis 2009, 12:57
Bydliště: Lučenec, Slovakia

Příspěvek od capino13 »

navod mas tu..nech ti posluzi... http://uloz.to/3029593/corsa-b-tigra.pdf
a o tom dobijani mam problem aj ja a pisali sme si o nom
corsa B, 1.7 D, rv:98
motka
Příspěvky: 2
Registrován: 26 lis 2009, 23:58
Bydliště: Brno

Alternator

Příspěvek od motka »

Díky, už jsem to dal dohromady, byl to volný řemen od alternátoru. Ten se sice tocil, ale neměl potřebné otáčky. Když jsem to prvne kontroloval, zdal se mi dobře napnutý, ale ted jsem ho pro jistotu dotahnul opravdu natěsno a alternator naskocil. Jeste jsem koupil novou baterii, protoze ta stará už neměla potřebné napětí i po nabití a zřejmě i hodně zatěžovala alternator. Dík za manual, bude se určitě ještě hodit.
capino13
Příspěvky: 10
Registrován: 04 lis 2009, 12:57
Bydliště: Lučenec, Slovakia

Příspěvek od capino13 »

tak ten navod je peckovy..aj ja som bol rad ze som ho nasiel....moje problemi este ostavaju ale tiez to moze byt starou a uz viac krat dobijanou baterkou...
corsa B, 1.7 D, rv:98
Odpovědět