Výměna morotu corsa A - 1.2i za 1.5D - poraďte pls

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Uživatelský avatar
Matezzz
Příspěvky: 74
Registrován: 16 úno 2009, 16:32
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matezzz »

Tak.....údajně by prošlo kdyby se podařilo od výrobce (netuším jestli by stačilo zajet do autorizovaného autoservisu) získat na tuhle výměnu povolení. Nebo alespoň vím že s Mercedesama se to ta dělalo a bylo to bez problémů :wink:
Tomi
Příspěvky: 7
Registrován: 23 úno 2010, 17:05
Bydliště: Uhl. Janovice

Příspěvek od Tomi »

Hele já wim že v Německu to de dát v podstatě jakejkoliv motor do jakýhokoliv auta a jejich TUV to posvětí... musej se sice pozaplatit nějaký atesty ae je to v řádu tisícikorun... ae v česku fakt nwm podle mě to změnit nejde ae zejtra se na to zeptám...
ikajda
Příspěvky: 70
Registrován: 01 úno 2009, 08:18
Bydliště: Chodovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ikajda »

benzin měnit za naftu? Tak to je nezlobte se na mě pěkná kravina, budeš mít neskutečný problémy na technický,motor tam sice dáš ale musíš tam dát i jinou převodovku protože diessel má jinak dlouhý rychlosti, chci vidět toho kdo ti tam bude dodělávat elektriku, nová řídící jednotka, žhavení, nádrž, no prostě se ti to nevyplatí!!!!
souky222
Příspěvky: 653
Registrován: 08 pro 2008, 20:11
Bydliště: lbc

Příspěvek od souky222 »

v česku to snad jde taky, ale auto ti snad seberou na půl roku a hrajou si s ním, vyplázneš hodně papírů a bude to dokonce 5 ciferná částka, ale slyšel sem to už dávno a radši nevim od koho, tak mě neberte moc vážně
This is madness.
Madness?
No, this is Corsaaaaaa
Odpovědět