Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

tak se zase hlásím :!: 8)
tak jen stručně novinky: gsi nárazník s lízátkem a konečně origo filtrbox (podle Goodera to jede líp než se sportovním filtrem, tak jsem ho zas koupil :D )

vím jak jste "úchylní" na fotky, takže tady jsou :D :

http://sipek-dev.wz.cz/DSC_0179.jpg
http://sipek-dev.wz.cz/DSC_0196.jpg
http://sipek-dev.wz.cz/DSC_0202.jpg
http://sipek-dev.wz.cz/DSC_0204.jpg
http://sipek-dev.wz.cz/DSC_0205.jpg

no a dneska si jedu pro gsi křídlo takže udělám to a zas jsem na měsíc bez peněz po tomhle "vylepšování" :roll: :lol:
aspoň už to vypadá jako auto a jsem na sebe hrdej ať si lidi říkají co chtějí :banan: 8) :wink:
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Gooder »

Už to konečně nějak vypadá :lol:

Ba ne, pěkné. S tím filtrem sám uvidíš, že to pojede líp. Zvuku si nevšímej ale zaměř se hlavně na otáčky :wink: Teď už teda dát jenom do kupy ten motor :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

díky :oops: 8) ..jojo, jede to jinak :wink: zvuku jsem si nevšímal ani předtím :D protože ten mi teď dělá výfuk :lol: teď práv řeším ten olej, ale fakt už mi pomalu dochází nápady :roll: :vali_se: a na servis fakt nemám :roll:
vyřeším olej a pak se dám na další věci 8) pořád je na tom spoooousta práce, ale víc už je za mnou :banan: tak drž palce :wink: :lol:
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Gooder »

Neboj se, budu :D Věřím, že Tě to štve.

Je to teda divný, že ti to teklo u obou motorů a ani v jednom případě jsi nemohl zjistit kde :( Ten filtr by měl efekt, pokud by byl dokonale odstíněný a to bych řekl, že sám neuděláš, musel by jsi koupit hotový kit(ve finále Tě to celé vyjde možná i levněji, třeba v případě Simoty, která by měla mít karbonový kryt, kvalita filtru je věc druhá, ale ten se dá vždy vyměnit).
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

nějak s tím filtrem blbnout zatím nebudu, takhle jsem spokojenej 8)
ten olej mě ale vážně séře.. :( nějak váhám jestli se s tím mám s*át sám nebo jestli to nemám dát do servisu, kde to určitě nějak zadělaj.. :roll: jenže prostě ty prachy..... :cry: teď to ale stejně musí počkat.. do konce léta to potřebudu stihnout vyvařit, nalakovat a přepsat na sebe.. takže mám co dělat :lol:
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Korrpi »

koukám, že ten narazík je docela dobrá replika :lol: o dost šiřší jak celý auto :lol:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

Korrpi píše:koukám, že ten narazík je docela dobrá replika :lol: o dost šiřší jak celý auto :lol:
no jako jo no, bylo mi to divný že tak nesedí.. ale on je uprostřed vařenej :? tak proto to tak blbě vypadá :wink:
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Hgi »

tys ten nárazník stříkal sprejem?
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

jj, jen abych to měl v barvě předku :lol: nemá smysl to dávat na lak když pujde na konci léta celý auto do barvy :wink:
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Gooder »

Jak jsem Ti psal v SZ, pokud to nemůžeš najít, kde to teče, tak bych zkusil, aby na to někde mrkli v servisu(případně by jsi si to pak udělal sám) a na investování do vzhledu atp bych se vybodnul. K čemu Ti bude auto, které bude akorát dobře vypadat, ale nepojede :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

no ono už je skoro stoprocentní, že je to ta klikovka.. takže budu kupovat ten kroužek a o nějakým víkendu to rozeberu no :roll:
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Co-RS-ák »

vemu si od tebe zadní světla, na tý tvý barevný káře to stejněn nevypadá hezky :mrgreen:
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

^ takovýhle tupce fakt "miluju" :roll: ... když se ti nelíbí, tak to radši nekomentuj omg :arrow:
kecy na moje auto poslouchám denně, ale jen málo kdo ví kolik práce, času a peněz jsem do toho vložil a většina z nich ani NETUŠÍ jaký to je vůbec pocit udělat z takovýho vraku slušný a pojizdný auto :wink: už to ale přestávám snášet :sofa_fuck:
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Hgi »

To znám, každej den od někoho poslouchám stejný kecy, že jsem si za ty investovaný peníze mohl koupit úplně novou Corsu D :-D ... což je teda pravda, no ale takovej je život. Já se v autě hrabu rád, což u novýho bych nemohl.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Odpovědět