Otáčkoměr>Výměna budíků s ot.,přídavný otáčkoměr atd.

Sekce šílenců,díky nímž se starej Adam Opel obrací v hrobě !!!

Moderátoři: Arci, Svoby, Vtomas

Odpovědět
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

Ondřej Sládek píše:Jo jo to je přesně ono tohle tam mám těd,ale chtěl bych tam dát teď budíky i s otáčkoměrem,jde to bez problémů,nebo se musí něco předělat?
Nevim jestli kabel k prevodovce ma stejnou delku, protoze u toho jenoho je u prostred, a u toho s otacomerem je vice na pravou stranu...
Ale to asi vejde stejne :D
limanek
Příspěvky: 15
Registrován: 24 led 2007, 17:57
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od limanek »

To by mě zajimalo taky mam ten samej a chtel bych to oživit mam len červene podsviceni a nic vic moc se mi nelibi ty buduky :(
Opel Corsa B 1.4 8V,C14NZ,44kw,fialová metal,
195/50 R15,30.10.1995 :-)
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

svetlo

Příspěvek od Berry »

Budiky mas jen takovy zluty lehece a mco to nesviti vid?Jinak rozebrat palubovku a dat silnejsi nejaky LED diody nebo necim to zviraznit


A jinak pridat otackomer ja jsem to nedel, ale kamrad jo a rikal ze je s tim moc prace a jak rika velbloud musi tam byt to cidlo
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mě by se v autě moc líbily budíky jako má Erik... a to ty tzv. Black panel (když jsou vypnutý... tak jsou jen celý černý... ;o)) jen bohužel nevím co bych tam dal za ukazatele :lol: :lol: :lol:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Velbloud píše:mě by se v autě moc líbily budíky jako má Erik... a to ty tzv. Black panel (když jsou vypnutý... tak jsou jen celý černý... ;o)) jen bohužel nevím co bych tam dal za ukazatele :lol: :lol: :lol:
Tlak oleje, teplotu oleje a treba tlak turba :D kdybys ho tam chtel uhnizdit
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Berry píše:Tlak oleje, teplotu oleje a treba tlak turba :D kdybys ho tam chtel uhnizdit
mno právě.. jediný co bych ztatím mohl je tlak a teplota oleje.. a to je pro mě zatím naprosto nepotřebný... a turbo tam dávat nebudu.. na to prostě nemám... takže přídavný budíky jsou pro mě k ničemu....

edit: co sem rekl o tom nasobnym citovani :-D Mike
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

auto

Příspěvek od Berry »

V tomto pripade jo, jinak Eriku mas dobre udelany ty budiky fakt hezky, jinak pridat otackomer opravdu neni zadna sranda, teda aspon kdyz jsem videl tu praci, tak nevim , ale vysledek je uricte hezky
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

Olej tlak a teplotu jsou dulezite!

Treba kdyz voda uz je 90 stupnu, tak na olej to jeste moc dlouho trva, tak to byz slapal na to moc brzo.
Ale treba v Nemecku na dalnice, nebo na Ring, tam jsem mel moc visoke teplota, tak jsem musel davat olej chladic, to vsechno na tom vidyz.

Olej tlak je dulezite, na tom taky vidyz jestli motor je teple.
A jestli te klesne olej tlak, muzes vypnout v case motor.
Kdyz zacne svitit controlka od olej, tak uz je pozde!

Ten treti co mam je AirFuelRatio. Signal s lambda. Kdyz das plnej plyn, tak pocitac nic nedela s lambda, ale bere standard cisla s ECU.
Ale je mozne ze mas malo benzin pri plny plyn, s tim rozbijes casem motor, ale normalne to nepoznas. No, jen kdyz uz je pozde haha.
limanek
Příspěvky: 15
Registrován: 24 led 2007, 17:57
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od limanek »

Na kolik te to vyšlo ty budiky s praci? :roll:
Opel Corsa B 1.4 8V,C14NZ,44kw,fialová metal,
195/50 R15,30.10.1995 :-)
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Budíky

Příspěvek od sladas opc »

4ago chlapci chtěl bych se zeptat mám v corse b budíky bez otáčkoměru a chtěl bych tam dát budíky s otáčkoměrem,jde to bez problému nebo ne,myslím tím aby fungovalo podsvícení a ten otáčkoměr a jestli by šli budíky třeba z 1.4,nebo jestli je to jedno.Díky
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Ondro o vymene budiky zde apdlo mnoho slov, ale vse je Ok je tam automaticky priprava na otackomer a budiky bych tam dal treba z corsy 1.4 SI nebo co mam ja nebo Palus 1.0 12V a 1.2 16V tyto verze mívali otackomer ne vsechny, ale nedavej tam jen z gsi ty maji do 220km/h budiky a trosku yb nesedela stupnice rychlsoti, enbo tam dat budiky z tigry to by yblo hezke, kamos to ma a s bilym podbarvenim a vypada to stylove
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

na tohle tu téma už jedno je... a docela rozsáhlý.. stačí použít funkci hledat a číst. Proto zamykám a prosím moderátora sekce o sloučení. Bloud

Podle rozkazu, téma spojeno a znovu odemknuto. Kluci pozor na ty duplicitní vlákna!!! Suby
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

dobře já jen jsem se chtěl zeptat pokud tam dám ty s otáčkoměrem zda mi vše bude svítít,protože s otáčkoměrem maj samozřejmě víc víc žárovek na podsvícení budíků a zároveń tam svítí i rezerva benzínu což u mě ne,když mám bez otáčkoměru,ale pokud je to jen vyměnit a nasadit tak to by bylo super
PinkFloyd01
Příspěvky: 7
Registrován: 21 čer 2007, 00:58
Bydliště: Loket nad Ohří (K.Vary)/ Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinkFloyd01 »

A pánové, jak to je s diselovou corsou, to asi nevíte co? Docela dost bych ty budíky s otáčkoměrem chtěl, ale má to problém, že nevím, jestli tam je zaprvé ten kabel (nějakej zelenej na konektoru je) a za druhé, jestli tam je, tak zda dělali na diesela s otáčkoměrem nebo jenom na turbod. :/ nevíte někdo? :( a docela nerad bych koupil budíky, aby mi to potom nefungovalo :(
Sopl Koza Béééééé 1.5 Dééééé -> Japanese Power :)
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Delali i na corsu v Dieslu s otackomerem a myslim ze ta priparva tam je taky ze an vsechyn corsy B byli ty pripravy 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Odpovědět