Majk-Corsa a 1.4

Zde budou auta většinou bývalých majitelů Cors, kteří jsou stále věrní klubu.

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kevin
Příspěvky: 931
Registrován: 09 kvě 2010, 12:42
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Příspěvek od Kevin »

Vim vim že Mangels... Já je mám v r15 8" Jen se chci právě optat páč nikdo v mim okolí s chrom kolama nepracoval a teď když vidim že má ty samí tak by mohl možná něco tušit :D Jinak pardon že s tim porád otravuju :oops:
Moje Esmeralda neni slepá...
Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 167
Registrován: 18 říj 2010, 15:00
Bydliště: Hradec Kralove

Příspěvek od Majk »

Kevin >> a ty potrebujes radu jak je pochromovat?
on je prej kupoval uz starsí ale prej je uz nekto nastrikal lakem !!
jaký si to uděláš X takový to máš

Corsa A 1.4i Smetka
Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 167
Registrován: 18 říj 2010, 15:00
Bydliště: Hradec Kralove

Příspěvek od Majk »

Tak k tomu chromování, psal mi toto: :-(

no musi nechat sundat starej chrom coz znamena nechat je dat do louhu a pak nechat opiskovat a nechat po chromovat tahle rekonstrukce stoji kdyz to sezenes tak cca 8000kc znamej si to nechaval delat a jedno kolo vyjde kolem 2000kc
jaký si to uděláš X takový to máš

Corsa A 1.4i Smetka
Uživatelský avatar
Kevin
Příspěvky: 931
Registrován: 09 kvě 2010, 12:42
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Příspěvek od Kevin »

Jeee to je přesně ono orientační cenovku sem chtěl vědět :wink:
Opískovat je mám už v plánu dát sem chtěl právě vědět klik chtěj za to pochromování, všude totiž píšou úplně něco jinýho :roll: Dík za info...
Moje Esmeralda neni slepá...
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

Vetsinou je to kolem 10tisic,za pochromovani
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 167
Registrován: 18 říj 2010, 15:00
Bydliště: Hradec Kralove

Čalounění

Příspěvek od Majk »

Hele měl bych prozbičku spíš otazku jak sem delal to čaloun. dveří tak jak tam je klička oken a packa na otvor. dveřý bojim se toho ze az to dám na dvere tk mi to nepujde pridelat.. ptze ten puvodní sololit ma naký 3mm a tedka tam mam 2 sololity a ten druhej ma tk 4mm plus molitak tk centimetr jasný da se zmacknout ale aby to nedrelo kozenku a abych tam narval tu packu na otvor... nemáte naky skusenosti ?
:roll:
jaký si to uděláš X takový to máš

Corsa A 1.4i Smetka
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

Kdyz jsem calounil,tak jsem pouzival jen latku,takze mi to nebehlo max 3mm,tak to netusim
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 167
Registrován: 18 říj 2010, 15:00
Bydliště: Hradec Kralove

Příspěvek od Majk »

Kebina >> Jako calounik by si taky mohl vedět kolik by stalo precalounení sedaček viz foto .. cena material +prace !!
jaký si to uděláš X takový to máš

Corsa A 1.4i Smetka
Karel Maly
Příspěvky: 156
Registrován: 09 črc 2007, 00:04
Bydliště: Dnešice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel Maly »

no řekl bych že tam tu kličku nedáš tak že budeš muset udělat stahování v elektrice :D jo a já sem taky klempíř :) a pro svou první Corsu sem si jel 200 km až k vám do HK v době kdy sem ještě neměl papíry :D no a s tím spěcháním pomalu při tvorbě bodykitu to nepřeháněj ať nedopadneš jako já :lol: :lol: (za rok sem udělal z bídou jeden lem) :(
Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 167
Registrován: 18 říj 2010, 15:00
Bydliště: Hradec Kralove

Příspěvek od Majk »

Karel >> Koukal sem na net jak se tam prodavají ty (tuningové) páčky smontážními adaptéry takze by mohli sahnout az k tisíci hranu
dal sem dotoho celí týden prace tak doufam ze se nebudu muset sklamat :(
jaký si to uděláš X takový to máš

Corsa A 1.4i Smetka
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

Majkl-ja nejsem čalouník :D přečalounění sedaček netušim ,na kolik vyjde u čalouníka,čalounim si vše sám
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Kevin
Příspěvky: 931
Registrován: 09 kvě 2010, 12:42
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Příspěvek od Kevin »

Já mám strejdu čalouníka a myslim že si říká za přední obě sedačky 3000,- nebo 4000,- :roll:
Já od něj budu mít za 4000,- celej vnitřek i s podlahou :lol: (rodina)
Naposledy upravil(a) Kevin dne 19 led 2011, 21:29, celkem upraveno 1 x.
Moje Esmeralda neni slepá...
Uživatelský avatar
Fugy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 710
Registrován: 27 říj 2008, 09:50
Bydliště: Hradec Králové/Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugy »

mě zadní sedačka vyšla na 5500, zbytek sem raději dělal sám :wink:
Opel Corsa B r.v.1999 1.0 12V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=3100 uvedena do nomálního provozu
Opel Corsa B r.v.2000 1.6 16V>> http://forum.corsaclub.cz/viewtopic.php?t=4716 pokračujeme
Uživatelský avatar
Kevin
Příspěvky: 931
Registrován: 09 kvě 2010, 12:42
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Příspěvek od Kevin »

Oni čalouníci si to celkem dost účtujou co sem se na to tak orientačně ptal strejdy...
Myslim že mi říkal že celej vnitřek Corsy by udělal norml tak za 13 koliků možná i víc :shock:
Moje Esmeralda neni slepá...
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

Proto dávam přednost vlastím ručičkám :D
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Odpovědět