Přepis kastle

O všem a všech Corsách.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Přepis kastle

Příspěvek od Gooder »

Jak jsem psal výše, kontaktuj SCC, tam Ti poví, co jde a co ne. Tohle spekulování nemá smysl, nikdo z nás tu na 100% neví, jak to dnes chodí :) Před rokem si někdo nechával přepsat motor z 1.3 na 2.0 na základě VINu a TP jiného auta, které tímto přepisem zaniklo. Bohužel to už dneska nejde, jak jsem se informoval u SCC. Je úsměvné, že Tě nechají překopat auto na Corsu Van nebo tam dát slabší motor, ale silnější ne, i když se do těch aut dával :skrabat_v_hlave:

Každopádně jestli to budeš celé odstrojovat, určitě bych zesílil sváry na kastli :jj_good:
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: Přepis kastle

Příspěvek od jamal.jefries »

udělám to jednodušejc skočim ve středu na úřad se na to optat a dám vám vědět kluci jak sem dopadl :-) :-) :-) určitě se to někomu bude hodit :-) :-) :-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Přepis kastle

Příspěvek od Gooder »

Podle mě Tě odkážou na výrobce a ten Tě odkáže na SCC. Každý výrobce se k přestavbám staví jinak, na úřadu tohle vědět nejspíš nebudou :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
georgv
Příspěvky: 26
Registrován: 20 čer 2012, 21:21

Re: Přepis kastle

Příspěvek od georgv »

Tedy za mě bych se do toho převaru nepouštěl. To je opravdu kravina největší. Kdyby se něco stalo, za to mi to rozhodně nestojí. Žádný auto ti nikdy nevynahradí takovej průser.
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Přepis kastle

Příspěvek od Hgi »

dopadne to přesně tak, jak píše Gooder. Taky jsem tohle všechno zjišťoval... V naší zkurvený republice totiž nejde vůbec nic!

Prostě byť tebou vezmu do ruky flexu, Cočko a jdu tam převařit vinko a nazdar bazar. Stejně ti nic jinýho nezbyde a dopadne to tak :-D
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: Přepis kastle

Příspěvek od jamal.jefries »

no uvidíme :-) :-) :-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
Odpovědět