Cyklovač stieračov (stěračů)

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Uživatelský avatar
Jano
Příspěvky: 111
Registrován: 25 srp 2007, 20:50

Příspěvek od Jano »

Skontroloval som tie kable 31b a 15, ale boli v poriadku. Ostavala uz len jedina moznost: vadny motorcek...lebo lepsie povedane vadny snimac polohy stieracov. Kedze ten sa nachadza priamo v motorceku, a nieje mozne ho vymenit, musel som kupit cely motorcek. Kupil som pouzity a stal 100zl co je asi 700skk. Myslim ze to bola dobra cena. Teraz stierace zastanu tam kde treba :wink:
Opel Corsa B 1.0 12V '98
langdon2
Příspěvky: 88
Registrován: 20 bře 2009, 14:19
Bydliště: Nitra SK

Příspěvek od langdon2 »

páni, a co hovorite na takyto cyklovac? :)

Obrázek

Obrázek

Je to origo z Omegy B.V Astre to mam uz viac ako rok, v Corse mi to hrozne chybalo, tak som ho zohnal, dal dneska do Corsy.
V Corse mam aj pal. pc, cize tato packa mi tam zapasovala jedna radost.
Opel Astra G X14XE. r.v. 99
Opel Corsa B X12XE. r.v. 99
Opel Corsa B X10XE. r.v. 99 ex JUSova
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

aby ten cyklovac ale fungoval, musis tam mit relatko, ktery je trochu jiny + kabely k nemu, ze jo :-) ja to mam stejne v calibre
langdon2
Příspěvky: 88
Registrován: 20 bře 2009, 14:19
Bydliště: Nitra SK

Příspěvek od langdon2 »

ano, mas pravdu. :) Ale v Corse relatko ani nebolo treba menit. Tiez som bol prekvapeny, iba som trocha pomenil kable, jeden obdov som prerusil a teraz ide cez to koliecko na packe.
Opel Astra G X14XE. r.v. 99
Opel Corsa B X12XE. r.v. 99
Opel Corsa B X10XE. r.v. 99 ex JUSova
Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 266
Registrován: 15 srp 2008, 13:29
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklovač stieračov (stěračů)

Příspěvek od Gringo_Joe »

Dnes jsem zjistil, ze mi nejde zadni sterac - pojistka je OK, ale pak jsem prisel na to, ze je tam jeste to rele. Vydoloval jsem z pojistkove skrinky modrou kosticku a koukam na ni jak z jara - da se nejak otestovat (nez koupim druhou)? A kde pripadne koupit druhou, v autokelly pisou, ze neni skladem, muze byt z vrakace?
Corsa B 1.0 12V 1998
Odpovědět