ikajda >> corsa B 1,4 96 5d.v

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

napster: nejak nepobiram smysl tveho prispevku :roll:
ikajda si svou corsicku chce opravit a dela proto co muze.... a to ze pomackal par plechu neni duvod na odepsani auta :roll: stat se to muze kazdemu nikdo neni mistr stveta
Mario
Příspěvky: 14
Registrován: 02 dub 2009, 21:44
Bydliště: Mnichovice

Příspěvek od Mario »

Uživatelský avatar
corpi18
Příspěvky: 266
Registrován: 11 říj 2008, 10:59
Bydliště: Teplice v Severních Čechách

Příspěvek od corpi18 »

takhle podobně sem to měl nabořený i já minulej rok, akorát i příčka mezi světly byla KO a chladič taky. a to jak psali s tou kapotou, tak to opravdu vyklepat nejde, snažil sem se o to, ale je to dvouvrstvý plech :evil: mě oprava stála 15 tisíc a to ještě u známýho, tak ti přeju hodně zdaru a trpělivost
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
sice 55 koní, ale už jsem z ní 174km/h vymáčknul, ale byla to fuška :-)
ikajda
Příspěvky: 70
Registrován: 01 úno 2009, 08:18
Bydliště: Chodovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ikajda »

Mario: Ahoj díky za tip ale už se mě povedlo sehnat všechny díly co potřebuju za 2000. Jinak spravim si to sám takže za práci nic platit nemusim. :D
ikajda
Příspěvky: 70
Registrován: 01 úno 2009, 08:18
Bydliště: Chodovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ikajda »

Corpi18-Ty jsi byl taky takhle šikovnej? :D Jo já mam taky příčku v hajzlu tak přemejšlim jestly dát celý nový brejle nebo jen vyříznout prostředek z toho nosníku a navařit tam novej díl...
ikajda
Příspěvky: 70
Registrován: 01 úno 2009, 08:18
Bydliště: Chodovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ikajda »

Tak takhle pokračujou opravy.Hned jak příjdou díly tak navařim novou příčku a začnu to kompletovat. Ve středu budu ještě dávat nový žárovky do osvětlení středovýho panelu páč mě svítí přesně půlka:-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Hosak
Příspěvky: 191
Registrován: 29 srp 2008, 22:57
Bydliště: Bratislava SK

Příspěvek od Hosak »

Z toho si nic nerob... Vid moj podpis...Chlapik predomnou na dialnici dupol na brzdu.
Corsa C Z13 DT

[url=http://]Tigra A X14 XE[/url]

Obrázek

Life is not fair, get used to it.
ikajda
Příspěvky: 70
Registrován: 01 úno 2009, 08:18
Bydliště: Chodovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ikajda »

Hosak- Nj ty jsi to měl trochu horší.To já to měl jen takový ducnutí.Ale tak zamrzí to. :(
Uživatelský avatar
corpi18
Příspěvky: 266
Registrován: 11 říj 2008, 10:59
Bydliště: Teplice v Severních Čechách

Příspěvek od corpi18 »

ikajda> no já takhle "šikovnej nebyl". to boural táta protože to bylo ještě v dobu kdy sme s autem jezdili oba. pak mi to hodil na hrb koupil si jiný :D já tam mam vařenou pravou polovinu brejlí, ta levá zůstala origo. ale teď to dělá bordel v lícování kapoty a světla a mam tam docela mezeru :evil: ale to je jen prkotina. tvoje opravy už sou v plném proudu, tak ať práce odsejpá a daří se :wink:
sice 55 koní, ale už jsem z ní 174km/h vymáčknul, ale byla to fuška :-)
ikajda
Příspěvky: 70
Registrován: 01 úno 2009, 08:18
Bydliště: Chodovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ikajda »

corpi18-jj díky ted přemejšlim jestly mam dávat celý nový brejle nebo tam jen navařit ten prostředek? :?:
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Dej celí brejle ..Je to lepší a líp se ti bude dopasovávat i kapota, ptz když navaříš jen prostředek tak třeba nemusíš trefit přesně zámek na kapotu .. :roll:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
ikajda
Příspěvky: 70
Registrován: 01 úno 2009, 08:18
Bydliště: Chodovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ikajda »

no uvidim co s tim provedu. Jen mě má přijít v tejdnu kapota ale nevim jakou bude mit barvu tak jsem na to docela zvědavej.Pokud příjde černá tak jí nechám ale doufám že nepříjde nějáká zelená nebo něco takovýho :D :D :D :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
corpi18
Příspěvky: 266
Registrován: 11 říj 2008, 10:59
Bydliště: Teplice v Severních Čechách

Příspěvek od corpi18 »

počítej s tim že bude 100procentně černá. já ji měl taky černou, ale musí se nechat do půl roku nalakovat, pač je na tom jen nějakej základ, ale po čase to sleze a začíná reznout, viz třeba MikaMad :D mě se na červený právě černá líbila a nechal sem ji stříknout černym lakem, líbí se mi černo-červená kombinace. jo a ty brejle, jak psal lukkas, udělej to celý, pak to hezky slícuješ a máš to, ne jako u mě ty mezery, pač sme vařili půlku :x
sice 55 koní, ale už jsem z ní 174km/h vymáčknul, ale byla to fuška :-)
ikajda
Příspěvky: 70
Registrován: 01 úno 2009, 08:18
Bydliště: Chodovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ikajda »

Chudák Corsa tohle je 1,5d kterou máme jako cvičný auto na praxy.Měřily jsme kouřivost a i přes naše varování že se to přehřejvá nám mistr nařídil pokračovat. No a takhle to dopadlo naštěstí jsme to tak něják čekaly takže jsme se před tim autem nemotaly. Jinak ten motor má naježdíno 600 000Km a točí 6000 Ot/min :D :D :D :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ikajda
Příspěvky: 70
Registrován: 01 úno 2009, 08:18
Bydliště: Chodovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ikajda »

corpi18-Já ale budu mít už starší z jiný corsy nekupoval jsem novou.Naní nejsou penízky :(
Odpovědět