Zapojení autoradia>všeobecně

Pacienti přes muziku se konečně dočkali
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jack
Příspěvky: 61
Registrován: 04 bře 2007, 20:09
Bydliště: Bečov u Mostu

Příspěvek od Jack »

Havli píše:Tak to nevim,mě se před tím,než jsem prohodil ty dva kabely vymazalo pokaždý úplně všechno. Nejlíp je nechat si to projet v servise kde zapojujou radia,protože po někom to zapojovat to je potrat. Kor po takovým praseti co mněl corsu přede mnou.Ustřihaný kabely,zbytek kabeláže od zesilovače a SBW vyndaný repro,no dobytek.

Tosi neviděl jak tomam zapojený já?
Kabely izolačkou a reprák u řidiče přivázanej provázkem.Asi ten frajer cotomněl předemnou nemohl sehnat reprák kterej tam patří :idea:
Opel Corsa 1,2eco 33kw-Hlavně že to jede
Uživatelský avatar
neprdik
Příspěvky: 48
Registrován: 09 srp 2007, 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jak vyndat originál rádio?

Příspěvek od neprdik »

Ahoj lidičky, nemáte náhodou někdo zkušenost s vymontováváním rádia z Corsy B? Potřebuju ho dostat ven :D Předem děkuji za rady
Edit: Nezakládej porád nová témata,přesunuto do Jak na to. Havli
Minulost Zelená Corsička :-)
Přítomnost Modrá Tigřička :-)
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

To Neprdik>> Projdi si tenhle topic ,zde máš vše potřebné. Musíš víc číst,než založíš další téma, :wink:
Uživatelský avatar
neprdik
Příspěvky: 48
Registrován: 09 srp 2007, 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neprdik »

No jo, máš pravdu, já to hledal, ale nenašel, díky za pomoc, budu víc číst, slibuju. Díky
Minulost Zelená Corsička :-)
Přítomnost Modrá Tigřička :-)
Uživatelský avatar
neprdik
Příspěvky: 48
Registrován: 09 srp 2007, 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neprdik »

tak se snažim podle návodu to rádio vyšoupnout, ale stále bez úspěchu, nějak mi to nejde. strkám tam hřebíky a pořád nic, nevíte náhodou někdo co bych ještě měl zkusit? mám tam originál car 300a nechce se mu ven, díky
Minulost Zelená Corsička :-)
Přítomnost Modrá Tigřička :-)
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

no ja mel u noveho radia hacky :-) a tema to slo behem 10 vterin :-)))) myslim to stare ven :wink: zkusil bych to byt tebou plechem cca 8mm sirokym tak 10 cm dlouhym a tak max 1 tl.
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

neprdik>>> A vyšrouboval jsi ty 4 šroubky co jsou ze předu v panelu?
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
neprdik
Příspěvky: 48
Registrován: 09 srp 2007, 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neprdik »

jo jo, šroubky jsem vymontoval hned jako první, pak tam páčil hřebíky všech možnejch průměrů a délek až jsem se nas.....a odjel jsem kousek ke známýmu do servisu a ten mi řekl, jasný, vzal ty kouzelný packy a rádio bylo za 5 sekund venku :D ale každopádně díky moc za rady, asi by to šlo, ale jsem nešika
Minulost Zelená Corsička :-)
Přítomnost Modrá Tigřička :-)
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Ještě, že ten co to měl předemnou na to ani prstem nešáh, takže tam nebyl jedinej problem cose týče nějakýho špatnýho zapojení nebo tak něčeho.
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

To Mikro>> Tak to máš kliku ,jak řikal muj kámoš co se tim živí, po praseti vytrhat a natáhnout znova. Všude dát svorky a konektory a je to gut :lol:
mrkac
Příspěvky: 60
Registrován: 09 lis 2007, 00:03

Radio kompaktní s TID

Příspěvek od mrkac »

chcel by som vediet ci bude fungovat radio VDO Dayton-CD-1204 spolu s TID displayom.Dik
mrkac
Příspěvky: 60
Registrován: 09 lis 2007, 00:03

Příspěvek od mrkac »

alebo viete mi poradit ake radio na cd,pripadne aj mp3 pouzit aby spolupracovalo s TID displayom?
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Ahoj s TID displejem funguji jen origo radia opel, a do corsy i tigry se davali origo radia na CD ale neumeli mp3 na netu se obcas objevi nejake na prodej nejake na CD, ale je to vazne palka jako pouzity leti za 3tisice nekdy i vys a ten vykon ktery dava jako neni to adekvatni za ty penize a proc chces tak mit funkcni TID displej?dyt to co se ti zobrazövalo na TID dispeji v prostrednim displeji je jen stanice a jeji frekvence a jestli je mono nebo stereo jinak cas a stupne venku ti zustanbou i kdyz nemas origo radio a to co se ti tam zobrazuje pri origo radiu se ti bude zobrazovat na tom normlani radiu na tom jeho dispelji preci :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
mrkac
Příspěvky: 60
Registrován: 09 lis 2007, 00:03

Příspěvek od mrkac »

ano,ked tak nad tym premyslam,mas pravdu:)) :vlna: necham to tak,aj tak ma ten display len jeden riadok ale dik za radu :))))
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Taky si myslim že je to kničemu. Rádio má svuj displej a kupovat předražený origo radio a ještě jetý na Aukru,to at na TID svítí raději datum :lol: :lol: Kašli na to,takhle si můžeš vybrat jaký chceš. Projdi si topic "Jak na autoradia" tam jsme to řešily a nevyřešily :lol: Existuje snad nějakej modul,psal o tom Eric, ale kde to vzít a za kolik,nevim.
Naposledy upravil(a) Havli dne 16 lis 2007, 07:23, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět