Lakování, barvení a vše kolem...

O všem a všech Corsách.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

ta klicka je primitivni jsem to ani nerozebiral a uz jsem vedel jak nato jelikoz to timhle spusobem je reseno vice typu aut
Dub.-
Příspěvky: 333
Registrován: 20 dub 2007, 08:44
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Dub.- »

jop, zkusím to a uvidím =) ta klička od okna je pakárna, sem na ni zkoušel různý fígle a nic, první mi šla uplně jednoduše protože byla jen tak nastrčená, ta závlačka tam vůbec nebyla

jinak teda tu kliku od dveří stačí jenom odsunout bez toho aniž bych musel oddělávat čalounění jo? =)

styxxy: no já se s tímhle seznamuju právěže poprvé =)
Opel Corsa B 1.2i X12SZ
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

tak zda jde sundat ta klika od dveri bez calouneni to newim ale vypadato ze by to slo no... ale ikdyby tak sundani calouneni zabere cca: 30 sekund
Hanesek
Příspěvky: 52
Registrován: 04 zář 2007, 06:48

Příspěvek od Hanesek »

Zdravím,tak sem mrknul na tu barvu ale abych pravdu řekl tak nevim přesně ktery čislo je vlastně to označeni.Mám tam color Z 274 153.tak nevim co přesně.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Hanesek.. podle mě je to to první trojčíslí.. já mám např. černou a to je Z200 ... kdyžtak Wenca R.I.P. má modrou metlu.. tak se zkus zeptat jeho.. třebas bude vědět.. ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

bloud: hele tys videl muj lak newis co to je za odstin ci jak se k nemu dopatrat budu to muset lakovat az se pustim do opravy ty duzny
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

styxxy... fakt nevím... ale odstín by měl být napsaný na štítku karoserie u motoru - když otevřeš haubnu ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

bloud: jo jo uz jsem to nasel a informoval se v lakach kolik za to.... ji nak mam na tebe bloude otazku rad bych precalounil tapaciry jako mas ty ale newim jakou latku kozenku ci tak neco idealni vybrat a jake zvolit lepidlo chemopremu bych moc nechtel verit jinak ten tapacir by mel jit do cerne nebo tmave cerne kozenky pac kuze by vysla draho asi tak diky za rady at uz tobe nebo ostatnim
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

styxxy: máš praudu- chemoprénem sice přilepíš cokoli k čemukoli, ale jen do tý doby než ti na to bude smažit slunko (kór v káře), takže bych ho moc nedoporučoval... jinak na lepení koženky atd. je asi tak nejideálnější použít nějaký dvousložkový lepidlo - ty by už měly vydržet vyšší teploty, snad dexon něco nabízí (ale to není 2složka).. a jěště o samotným materiálu na potažení: určitě je nejlepší koženka (hlavně finančně) - docela se s ní slušně pracuje a hlavně- dá se omývat.. hlavně se vyvyruj čemukoli s chlupama to je k hounu a musíš to furt čistit :evil: (jako já - sem to ale deb*l) ..a pokud možno tak tu koženku automobilovou - ty co se dávaj do káry -> oproti obyč kožence vydrží "háj tempričrs" :idea: 8) a je potřeba ji nahřát horkovzduškou
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

...na lepidlo od DEXONU se :wc_tlac: fakt na hovno jak horlavy tak nehorlavy - mel jsem ho a kdyz se do toho trochu oprelo slunicko nejdriv se udelal puchejr a pak se to cely odlepilo( calounil jsem to jak kozenkou tak latkou) komplet jsem to musel predelat

chemopren by mel bejt v cajku, ale pokud chces kozenku tak primo na to sice to neni nejlevnejsi, ale zato vydrzi
tady je link:http://www.rapid-autohifi.com/store/goo ... lo_kuze_1L

ted mam lepeny lepidlem od sinus live a drzi dobre :D
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

diky vam za rady jeste se poptam a zvazim vsecky moznosti a nakonec snad neco vyberu jinak mam nejdriv strhnout nejakym zpusobem tu latku z tapaciru nbo nanest na ni...
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

...pod tou puvodni latkou je asi tak 1mm molitan (ja jsem to strhnul aby to lip drzelo) ale az to budu nekdy predelavat tak to podlepim tak 3mm molitanem (pak to bude zajimavy) ale nevim co za lepidlo, aby to nesezralo ten molitan :roll: jak chces muzes to tam nechat, ale pocitej s tim ze se bude vic vsakovat lepidlo - a to teprve strop
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

pokud chcete aby vam to nesezralo vsechno lepidlo, tak staci strop cic tapecy nejprve napustit obyc disperzi (+-40kc/litr max), pekne to ztvrdne a nesezere lepidlo :idea:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

peace kucíí - s tim dexoňáckym zkušenost nemám- jen jsem si ho někde na netu všim, tak sem to sem plácl :zmateny:
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

no panove ja o storpu nerekl ani slovo do tohodle bych se zatim nerad poustel az mozna casem jak by dopadl tapacir na dverich
Odpovědět