Pokec o všem a o ničem VI.

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Korrpi »

jel jsem na spotřebu :banan: s 60ti litry paliva jsem zatím najel 800km a ještě se nerozsvítila rezerva :lol:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 648
Registrován: 21 dub 2010, 22:04
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Bobek »

Nemachrujte s pokutama.. Kdo z vás má tohle? :lol:
Jel jsem od zelené vlaječky, přes křižovatku (žlutá vlaječka), kde je údajně kruháč (i dle cedule, ale jak mám jet dokola podle ničeho - nejsou tam ani čáry) a policie mě brala na červené vlaječce. http://mapy.cz/s/7tWW

A ještě napíše blbě částku. Kovbojové vole. Vyletěli z auta jak šašci, čekal jsem, že vytáhnou ještě kvéry. Testy na drogy, alko/nealko a lustrovali i přítelkyni co seděla vedle. Kokoti
Obrázek
Nálepky dle vlastního návrhu! Levně!
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Gooder »

Jsi jel Míro Vectrou?

Bobek: Hezký kruháč :D Jinak dejchání by snad mělo být povinné a lustraci jsem už taky zažil. Za ten test na drogy si možná i něco pak vyslechli, protože stojí docela dost peněz a používají ho výjimečně, jen když se jim ten člověk třeba nezdá :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Korrpi »

jj jel jsem Vectrou :wink: co mě zlobilo jsem dal dokupy a už zase frčí jak má, jen je opravdu třeba vyměnit první část svodů :(

no taky jsem dýchal a po předcházejícím večeru jsem byl rad za 0,0000 :lol:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
šindyk
Příspěvky: 135
Registrován: 06 črc 2012, 13:42
Bydliště: Brno a okolí

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od šindyk »

Bobek: to by mě zajímalo kterej ko*ot tam nechal dat značky kruháče :jazyk: Kromě značky to kruháč nepřipomíná ani zdaleka.
Corsa X10XE tříhrnek
Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 648
Registrován: 21 dub 2010, 22:04
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Bobek »

Gooder: Byl krásnej letní den 30°C (po 100 letech). Chovali se neuvěřitelně arogantně.

šindyk: Jednou je tam prej cedule, tak si musíš nadjíždět jak s kamiónem. Stejně jako já tam projelo dalších 5 aut, která nikdo nezastavil. Nemohl jsem nic. Nemám rád popotahování po policii. Chtěl jsem jet dál a zbytečně si nekazit výlet. :)
Nálepky dle vlastního návrhu! Levně!
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Co-RS-ák »

nemá se tam spíš objíždět celá ta radnice? :mrgreen: za tohle bych je poslal akorát tak doprdele... na kladně je taky jeden "kruháč" kdybych tam nejel v autoškole tak o tom ani nevim... http://www.mapy.cz/s/7u7K já sem samozřejmě chtěl jet rovně, ale kruháč je to podle bodů ... :D
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Gooder »

Tak si tak říkám, nejsou tu mezi námi takový ti mladí blbečci, ti co chtějí závodit atp, že ne? :D

Poslední 2 jízdy autem a vždycky jsem nějakého podobného potkal. Nedávno na semaforech stál přede mnou a jakmile viděl trochu odlišující se auto, tak se musel "brutálně" rozjet a hned brzdit, protože auto před ním se samozřejmě rozjelo v klidu :lol: Teď k večeru jsem jel domů a za mnou jela obyčejná Corsa s nějaký mladým výrostkem. Moje Corsa se od jeho přece jenom odlišovala tak se hned na mě mačkal, pak se zasekl u chodce, protože v protisměru jelo auto a jelikož to bylo na okresce, tak jsem mu poodjel. Během chvilky už zase na mě namáčklej(já jel tak 90-100km/h) a jakmile jsme vjeli do města a viděl 2 mladé holky, tak hned ruku z okýnka a tak nenápadně čuměl :lol: :lol:

A loni jsem stál v Hloubětíně na semaforech a zahybal jsem na směr D8. Přijela taková přeplácaná Astra G a já stál za ním. Co zase nedělal, začal troubit, blikat a všechno, abych s ním závodil :mrgreen:

Že tu nikdo takovej není? :D
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Korrpi »

a tvuj prujezd na červenou v kralupech když jsi mě vyváděl směr Praha? :lol:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Gooder »

Tak o té červené nevím :D Ale to muselo bejt sakra něco, že si to takovou dobu pamatuješ :mrgreen: Spíš to byla žlutá a Ty už jsi to nestihl :lol:

A i kdyby, tak to není závodění :lol:
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Co-RS-ák »

já závodil jen jednou, proti crx tuším a místo vejfuku tamměl komíny z titanicu... no dostal sem naprdel ale on se rozjel už na oranžovou :D každopádně pak mávnul že děkuje a bylo to fajn :))
akorát teda ještě před samotným závodem sme tak kličkovali a musel sem to zadupnout pač mě sráč nechtěl pustit a silnice se zužovala do jednoh pruhu, tak sem ho nenáviděl :D
jinak většinou když vidím nějakou podobnou plechovku, tak to lehce přišlápnu a sem pryč..:D posledně sem takhle v pět ráno sundal 206ku s velkejma kolama, byly hnusný tak sem se naně nechtěl dívat a odjel... při té příležitosti sem zjistil že radar v patočkově ukazuje jenom 99 :mrgreen: a spící policajty v octávce to nechává chladný :D
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Gooder »

CoRSáku, Ty asi budeš ten řidič, o kterých mluvím :lol: Ono to CRX se nezdá, ale jezdí prý docela dobře, nejslabší motor tam je 90PS, hlavně je lehoučké :wink:
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Co-RS-ák »

ale nééé :mrgreen: já jezdím většinou slušně... teď s tím sportem v předu jezdím tak pomalu po nerovnostech, hlavně přejezdech že ostatní dělaj to co já dřív... předjíždím na něm pomalý auta :D:D
no a hondy se dobře upravujou... a halvně 90koní fakt nemam... no ukázal mi záda :D ale vyjel dřív!!! :D
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Korrpi »

zavodit s CRX nemuže žadna corsa.... a rákosníček se plete, jelikož nejslabší motor v CRX je 91 kW ne HP :tuli:

i kdyby vyjel o 3 vteřiny pozdeji tak ti ukaže zada :banan: a to i já na velkejch kolech :smich: :smich: :smich:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Co-RS-ák »

nejslabší motor 91 KW? si děláš srandu? :D

http://www.tipcars.com/honda-crx/16-16v ... 71973.html tohle je ona
Odpovědět