PROSIM O INFO...

O všem a všech Corsách.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
Uživatelský avatar
FANDA73
Příspěvky: 31
Registrován: 11 čer 2013, 18:11

PROSIM O INFO...

Příspěvek od FANDA73 »

...poprosim nejakeho "corsaka", ktory by mi poradil .Zajtra si idem dat montovat hmlovky.Kupil som original corsa aj s mriezkou do naraznika, kedze moja corsicka nemala.Nevie niekto, ci je v corse C rv.2003 1,0 12V nejaka predpriprava na hmlovky?nejake kable?vypinac mam len na zadnu a vedla je volne miesto na vypinac prednej hmlovky.Mozno to tu niekde pisete, ale dosiel som z prace a nemam moc casu hladat, preto poprosim o pomoc.Este sa opytam, ci niekto osadzal do naraznika tu mriezku, ci to ide lahko a rychlo, alebo ci treba dat naraznik dole.Dakujem.
Uživatelský avatar
grapherx
Příspěvky: 214
Registrován: 30 led 2011, 13:32
Bydliště: kousek od Brna

Re: PROSIM O INFO...

Příspěvek od grapherx »

Musíš si koupit celý ten vypínač světel. S již zabudovaným ovládáním na přední mlhovky. Je celkem těžké ho sehnat.
U 1.4 r.v. 2001 jsem kabely měl od pojistkové skříně po propojovací konektor pod nárazníkem nachystaný (pokud máš venkovní čidlo teploty, tak to je do toho propojovacího konektoru také zapojeno). Musel jsem si však nastavit další kabel pro napojení od konektoru do mlhovek. Nárazník na výměnu mřížky budeš muset určitě sundat. Už jen kvůli tomu, že pod nárazníkem by měla být natažená i ta kabeláž.
Uživatelský avatar
FANDA73
Příspěvky: 31
Registrován: 11 čer 2013, 18:11

Re: PROSIM O INFO...

Příspěvek od FANDA73 »

dakujem.cidlo vonkajsej teploty mam, kedze myslim, ze je to to co zobrazuje teploty na info displaji.davam to kamosi do servisu robit, snad to urobi dobre.on tiez hovoril, ze naraznik musi dole.myslel som, ze to pojde lahsie.a vypinac origo tazko zohnat a stoji okolo 20e , takze osadi tam nieco podobne.snad to pojde, robia to uz dlho a vedia co a ako.treba aj nejake zasahy do jednotky?dakujem
Odpovědět