Koupě Corsy B> Výběr motorizace

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

VTS 1.6 je super autíčko... zatím mě na sprintech dá ;o))) (ale opravdu jen zatím :lol: ) ceny se pohybujou zatím vejš... ale to proto že je to vlastně vrcholný sportovní model.. stejně jako Corsa GSI... nebo "podmodel" Sport s X14XE..

já tě chápu.. jako první auto jsem měl 105ku.. a taky jsem si jí pořádně vymazlil (sedačky z fáčka, palubka z rapida.. dvoubarevnej lak... chromovaný obruče na kolech ;o))).. jmenovala se Hanina ;o))) jen do tohu ..uvidíš co se namane.. a bude ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
BOBeš
Příspěvky: 19
Registrován: 11 dub 2007, 21:51
Bydliště: Ostrava - Třebovice

Příspěvek od BOBeš »

No a Velbloudku, co myslíš s tou kvalitou? Je to Frantík. Tak jsem na vážkách. Kamarád má známého co vozí lehce ťuklé autíčka z ciziny. Tak se uvidí na co narazí... Ale VTS má v sobě něco.....PROVOKATIVNÍHO? Jo to je to slovo... ND budou taky na SAXO dražší co? :?
Zatím Corsičku nemám...ale moc chci!!!
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

:smich: tak Velbloudku mi tu ještě nikdo neřekl... :lol:

mno nejlepší by bylo.. najdi si na www.tuning-forum.org člena Ritchmu.. má nádherný černý vts... a on by ti o něm řekl určitě víc ;o)

jinak zrovna tam jednu stříbrnou 1.4 prodávaj.. a je fakt krásná..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Jinak Saxo 1.6 16V VTS ma Ritchma a jestli do toho pujdes tak si pak priprav peknych par penez an dalsi opravy a servis protoze jak se tohle auto s prominutim sere je porad kazdy rok v servisu a ze to nejsou lehke zavady jede to jaksvine ale takova auta byla a jsou vzdy honena kdyz tam nekdo vidi nejaky pridomek sportovni tak to vzdy honi, bylo to tak a vzdy bude, jinak ja mel to stesti kdyz sjem si kupoval Suzuki swift 1.3 16V GTI, tak byla po starsi pani, ktera byla prvni majitel a to auto lita jak hovado a natre to pomau kazdemu, a kdyz udelas Ačkový závodní výfuk a tak je to bobma to auto točí skoro 9000 ot/min a je to mazec, le je jich hrozne hrozne malo, no jinak ja mam 1.0 12V a Palus tady ma 1.2 16V ta 1.2 pojede lip protoze je to 4-valec a ma o 8kw vic no jinak myslim ze ta 1.0 taky nejede zle lip jak favority felicie a nebo fabie trivalce :wink: Jinak abych pravdu rekl ja pokukuju po Baworskych vodach :lol:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
BOBeš
Příspěvky: 19
Registrován: 11 dub 2007, 21:51
Bydliště: Ostrava - Třebovice

VTS

Příspěvek od BOBeš »

No teda, zdá se mi, že ty SAXA vycházejí ještě levněji než Corsy! Do 120 seženu bombastické SAXO VTS (samozdřejmě černý třídveřáček) A je mi jedno jestli 1.4 nebo tu 1.6 16v (88kW) Teda asi raději tu 1.6 :oops: Co vy na to? Ale je to Citroen (Frantík)... Oplík je prostě Němec... Přece jen kvalita bude asi lepší u Oplíku.... :roll: Jenže když to saxo je malý sporťáček...
Zatím Corsičku nemám...ale moc chci!!!
BOBeš
Příspěvky: 19
Registrován: 11 dub 2007, 21:51
Bydliště: Ostrava - Třebovice

to Berry

Příspěvek od BOBeš »

Jasně no je to francouz...Ach jo...když on mě uhranul...Vypadá to božsky!!! :roll:
Zatím Corsičku nemám...ale moc chci!!!
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Takt o je sakra rozsil jestli 1.4 VTS (55Kw - 75koni), pak je jeste 1.6 8V VTS(necelých 90koní) pak jsou jeste 1.6 VTR (ty meli 100koni a je jich malo) a pak vrchol 1.6 16V VTS (ale pocitej ze se do toho vysypes koukej i dopredu ) byt tebou tak bych se kouknul po nejkae zachovale corse X12XE cili 1.2 16V rok vyroby 1999-2000 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

Mam taky saxo 1.0i a v naprosty pohode,podvozek je hodne mekej,tudiz se vic naklani ale je to svizny a prijemny,utulny,mnohem utulnejsi,preci jenom corsa B je ve vnitr takova hranatejsi,ale zase s 1.6 Gsi klobouk dolu za ten motor,ale zas je to tvrdsi a na diry to je dost naprt teda. Zalezi,co ocekavas
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

GSi je sportovní vůz, tudíš se dá čekat že bude mít tužší podvozek, aby lépe seděla na silnici.
Je pravda že tam cítíš každou nerovnost.
Corsa C 1.2i
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Ja musim rict ze cors se mi libi ve vnitr vic nez saxo, v saxu jsme odjezdil s Ritchmou asi dva roky, jo je to tam utulny hezky, ale vetsi dojem na me udelal interier corsy nevim proc :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

Ted jsem presedl z corsy Gsi do saxa 1L a pripadal jsem si jak v gauci,nerovnosti atd. mnohem lepe tohle vsechno bere,njn francouz,ta corsa je dobra na zatacky a sportovni jizdu,zas mi chybel vykon,do kopecka jsem jel na 3. 70 dal jsem plnej a skoro nic,no a v corse te to zabere a jede vid.
Ale stejne bych asi radsi bral Sport. :-)
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

jaky sport :?: :?:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

myslel jsem ti,druh jizdy a styl auta Sport
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

aha :lol: :lol:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

NO NAJETO TO NENI MOC OPLOVE HODNE VYDRZI KAMOS MA ASTRU Z ROKU 91 A MA NALITANO SKORO 200 000KM A JEZDI PORAD DOBRE KAZDOPADNE JAKO CO SE CORSY TYCE VYBYREJ PECLIVE JA SEHNAL 1.2 ECO CITY 4 VALEC 8 VENTIL ZA 25 000KC A MA NALITAMO 76 000KM VSE ORIGINAL A AIRBAGEM POSILOVACEM BRZD A AUTORADIEM JEN TROZKU ODERKY NALAKU ALE JE TO ME PRVNI AUTO TAK NEREMCAM
Odpovědět