Velbloud - Corsa B X14XE

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
mara A4
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2008, 09:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mara A4 »

pěkný škoda že jsou ty videa jen ze startu což je trochu neobjektivní ale aspon to ukazuje že starty máš výborný
Objednam vam autodoplnky na vašeho miláčka z DE,nově nakupuji i na e-bay,možnost nákupu i použitého zboží, kontaktujte pomoci s.z.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Erik.. mno to teda. 2.5 musí být mazec... ale není to na Corsu už moc těžký?? nehodíš na klub pak nějaký fotky z přestavby??

Mara A4..
na konci bohužel nikdo netočil... ale starty nemám úplně perfektní.. vždy je co vylepšovat ;o) mylsím že slicky by to hodně vylepšily, ale to by zase nevydržely poloosy ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
andre.fuchs
Příspěvky: 317
Registrován: 30 led 2007, 21:13
Bydliště: Příbram

Příspěvek od andre.fuchs »

Ahoj,co plánuješ novýho na příští sezónu? Tak jsem se tu pokochal a musim unat že máš parádní corsičku :lol:
corsa B,corsa D, vw passat 3c
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

andre - díky moc ... od Tebe mě ta pochvala těší 2x ;o)

mno a plány na tuto sezonu?? ;o)) je jich víc než dost.. 100% musím pořešit zadní lemy, ale nevím jestli na to zbudou finance, protože jsem se rozhodl tuto sezonu spíše řešit motorickou stránku ;o)

- první věc, která se mi po dlouhých letech co jsem si to přál, poštěstila (za což moc děkuju Minimu a přítulce bez kterých bych to teď neměl) mi dnes dorazila.. večer dám fotečky a prozradím co to je.. ;o)
- dále by to byla jedna věcička od Pauluše
- a další věcička z německa se mi trochu zadrhla na cestě ;o( tak nevím jestli opravdu dojde
- pak mám doma brzdiče z Kadetta GSI 91 - budu přes sezonu repasovat


Z estetický stránky mám doma pět metrů bordo koženky, zbytky alcantry, takže budu dopotahovat.. pořádně dodělám ty diody v předních světlech.. pak taky když budu pár věcí měnit v motorovým prostoru, tak chci trochu předělat ten plastovej kryt víka ventilů.. a tak nějak podobně ;o)))
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Příspěvek od Smithy »

To dlouholety prani vypada na powerbox. :lol:
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Uživatelský avatar
ba_djjour
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 482
Registrován: 06 črc 2008, 12:53
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ba_djjour »

nebo turbina :)
Mici - Corsa B 1,2 16V
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

Nebo potom, co se Bloud ptal, jestli se muze dat turbina pod powerbox, tak mozna oboje :-)
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
andre.fuchs
Příspěvky: 317
Registrován: 30 led 2007, 21:13
Bydliště: Příbram

Příspěvek od andre.fuchs »

Velbloud: tak to sem rád že tě těší moje pochvala :lol: Jsem zvědavej na fotky,sem s nima :lol: Jinak já s corsou končim... :cry:
corsa B,corsa D, vw passat 3c
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Tak kluci musím říct, že jste mě pobavili... nic méně strefil se Dark ;o)

Konečně mi přišel Powerbox... je to origo od MANTZELU... sice není novej, ale jsem za něj šťastnej ;o) je včetně škrtící klapky, takže si jí alespoň připravím předem... teď přijde na řadu čištění... leštění z venku i zevnitř ;o))) a pak montáž a vrrrrrn vrrrrrn... ;o))

jinak turbínka je samo taky sen... ale vzhledem k financím a tomu že asi do roka či dvou chci kupovat bydlení, tak né tak moc reálný...

Andre: jsi fakt rozhodnutej?? pro klub bude škoda ztrácet takovýho Corsaře ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

bomba paráda :twisted: :twisted: hustě ty :artiste:
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Bloude to je masakr. ted jsem opatrně oznámil ženě,že mi Harry přiveze lízátko za 200,- a koukala jako čert :twisted:
Přijít mi domu něco takovýho,tak mě po zjištění co to stálo tim boxem umlátí :wink:
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

Tak konečně se povedlo :D
I German Style !
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Aaaaa, koukám že už dorazil ten poklad o které jsi mi básnil před 14 dny v Pague :wink: Gratuluji :D
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

peto hezka hracka :wink: :twisted: si musel byt asi hodne hodnej na zuzu :lol:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Díky kluci ;o) přesně tak.. konečně se to povedlo a pokud se mi podaří namontovat do Mimoně, což by měl, tak mě konečně mě nebudou otravovat GSIčka :lol: :lol: :lol: :lol: (joke)

Jinak jak zmiňujete Zuzku... tak jsem za ní fakt rád, bez její podpory bych PB neměl.. je to zlatíčko a je naprosto úžasný když vás v tomhle někdo podporuje (je byla trochu naštvaná, když jsem to hned včera večer začal čistit technickým benzínem v kuchyni... se ani nedivím...).

Jinak zatím si scháním ještě díly co mi chybí, ale naštěstí díky Kadymu a Tigersovi bych měl mít snad vše potřebné a vypadá to že v polovině dubna, bych mohl začít montovat ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Odpovědět