Luky - Opel Corsa C - Z12XE

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Luky - Opel Corsa C - Z12XE

Příspěvek od Luky »

Tenhle Club je hlavně béčkařský,ale tak koza jako koza 8)

Mám ji druhý týden a zatim jsem koupil kola a teď už jen splácet dluhy :oops:
Větší jsem nechtěl , vim že by byli lepši... mám teda 14" 175/65

Největší tuning co plánuju je garáž , jelikož ti holubi mě už serou :lol:

Momentálně měnim rádio za Panasonic 4x50W . Repro... vim že origoše bývaj nic moc,ale mně hrajou vcelku dobře - uvidim co zvládne až tam pustim své MP3 :D

Výfuk je trochu rezavý a auto má lehce dieselový zvuk,tak si řikám že asi dlouho nevydrží :) Koncovku bych bral spíš designově,protože mně se líbí to ticho v autě při jízdě... měl jsem předtím favorita :lol: Když jí šlápnu na krk,tak si stejně zařve i bez laděnyho výfuku :twisted:

Jinak nějaky sníženi nebo tak něco zatim neuvažuju... zaprvy nevim jak a co a za druhy abych dojel k domu,tak musím zvládnout lehký offroad ,ale letos nám maj dělat cestu ... 8)

Hlavně zatim nemám kde kutit když není garáž :(
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
Uživatelský avatar
Paolo
Corsa forever
Příspěvky: 236
Registrován: 18 lis 2007, 11:10
Bydliště: Střelice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paolo »

ÁÁÁÁÁ další C-čkař, tak tě tady pěkně vítám,.. Pěkná koza, a ty kola jsou v klídku... A gáráž :artiste: i kuly zimě ...
Ford 2.0i DOHC EFI
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky »

Paolo: Dik moc :) Až bude garáž hotová,tak sem dám i její fotky... :lol: za tyden budu kopat základy.
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

Zdrvím, jsem rád že se už rozmáhají "Cáčka". Pěkný kousek. Přeji hodně šťastných km.
automatic
Soni
Příspěvky: 221
Registrován: 01 dub 2008, 16:07
Bydliště: Breclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Soni »

Krasna ceckova koza.K tomu dieselovemu zvuku mel sem ten samy problem a vyresil sem to vymenou vodni pumpy uz melo pekne spatny lozisko,tak se kukni jestli to neni ono.
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

tiše závidím 55kw Céééčkuuuu....ale béčko je stejně lepší :D 8) (co jiného mně zbývá říct.... :lol:
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky »

Soni píše:Krasna ceckova koza.K tomu dieselovemu zvuku mel sem ten samy problem a vyresil sem to vymenou vodni pumpy uz melo pekne spatny lozisko,tak se kukni jestli to neni ono.
:lol: :lol: :lol: No jako u favoritu jsem pár věcí pod kapotou věděl,ale v té korze jsem rád že vim co je motor :D Je to pro mě trochu skok... a navíc ten manuál co k tomu je se týká maximálně nastavení sedačky a zrcátek , už tam nepíšou jak u favoritu jak si to auto rozebrat do šroubku v obýváku , vyčistit a zase složit :)
Tady ten manuál pár lidí slíbilo jsem čet,ale nikdo nerealizoval... asi si ho koupim a naskenuju sem,ale na sraze mě zvete na pivo :lol:
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky »

william.wallace píše:tiše závidím 55kw Céééčkuuuu....ale béčko je stejně lepší :D 8) (co jiného mně zbývá říct.... :lol:
Aji muj starej favorit měl 48kW :lol: Ale ten rozjezd se ne vždy povedl a když se povedl,tak se z toho favorit půl hodiny vzpamatovával :lol:
Není to o číslech... je to o tom jak to frčí :lol: Corsa je na městské padesátce za pár sekund... až je to nuda že už musím tak brzo sundat nohu z plynu :lol:

Jinak aktuálně plánuju závody Fábia 1.2 VS moje Corsa 1.2 ,snad bude i video...
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
Uživatelský avatar
Mr Mart
Příspěvky: 84
Registrován: 20 led 2008, 17:36
Bydliště: South Bohemia

Příspěvek od Mr Mart »

Pěkná, pěkná. 5-dvířko, hmmm. Jinak máme stejnej rok i motor. Táhne to pěkně (jen ta převodovka).

Každopádně vítej, takhle to těm Béčkařum brzo nandáme a budou se scházet jen na nějakym veteránskym fóru. :wink:

To víš, Céčko neni Fáčko, já osobně bych se v tom moc nerejpal, přece jen už je tam nějaká ta elektronika. Mym vrcholem je výměna žárovky. :D
Opel Corsa C 1.2/55 "Scout" :joystick:
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky »

Mr Mart píše:Pěkná, pěkná. 5-dvířko, hmmm. Jinak máme stejnej rok i motor. Táhne to pěkně (jen ta převodovka).

Každopádně vítej, takhle to těm Béčkařum brzo nandáme a budou se scházet jen na nějakym veteránskym fóru. :wink:

To víš, Céčko neni Fáčko, já osobně bych se v tom moc nerejpal, přece jen už je tam nějaká ta elektronika. Mym vrcholem je výměna žárovky. :D
No já si musim najit nějakyho kamaráda mechanika...asi tak to vidim... Jeden kamoš dělá oply,ale on je spiš takovej karosář bych řekl ;-) Dělá všecny oply,ale nikdy jsem u něj neviděl nic novějšiho roku 98 8) Tak bych se asi trochu bál...
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Tak vitam dalsiho ceckare mezi nama :)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
kony
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2008, 10:21
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od kony »

zdravím Céčkaře...... moc pěkná koza a hlavně ty kola... ty bych chtěl taky :D
pěkný kousek... a tu garáž chci taky, ale s barákem :?
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky »

kony píše:zdravím Céčkaře...... moc pěkná koza a hlavně ty kola... ty bych chtěl taky :D
pěkný kousek... a tu garáž chci taky, ale s barákem :?
Díky , ty kola u mě jednoznačně zvítězily při výběru , jiny se mi nelibili... samozřejmě v jisté cenové hranici :D Jinak garáž si postav taky... stači našetřit , mit kde stavět a sílu v rukou 8)
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
kony
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2008, 10:21
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od kony »

no ono to jde, ale na co mi bude garáž??? v ní bych spát nemohl, tak bude spát koza :-)
spí barák, to by bylo lepší.... :D
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

garáž nepotřebuješ teď už je hezky 8)
Odpovědět