Vadný palivoměr

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Uživatelský avatar
tkdmarty
Příspěvky: 48
Registrován: 25 led 2008, 10:07
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Vadný palivoměr

Příspěvek od tkdmarty »

rád bych požádal o radu zkušené Corsaře ;) mám Corsu B 1.4i 44kW r.v. 93 a odešl mi s největší pravděpodobností palivoměr.neví někdo zda můžu použít přístrojovku z Corsy B která měla obsah 1.2? dále nevím zda má elektronické řízení nebo lankové.ptali se mě na to v servise po telefonu a nevěděl jsem.budu rád za jakoukoliv radu.předem díky
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

no mas urco mechanickej nahon tzn lanko :-) teoreticky by to melo jit :-) jen nevim jak je to s otackama:-) aby si nemel omezovac v normos poli nebo naopak si mohl jezdit jeste daleko v cervenym :lol:
Naposledy upravil(a) toxik-q dne 22 črc 2008, 11:48, celkem upraveno 1 x.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Záleží jakou máš přístrojovku... do Cors se jich dělalo několik.. když to bude úplně stejný typ - což posoudíš dle pohledu tak není problém... a stačí jen vyměnit - během pár minut a vymontováním pár šroubků...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
tkdmarty
Příspěvky: 48
Registrován: 25 led 2008, 10:07
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tkdmarty »

toxik-q píše:no mas urco mechanickej nahon tzn lanko :-) teoreticky by to melo jit :-) jen nevim jak je to s otackama:-) aby si nemel omezovac v normos poli nebo naopak si mohl jezdit jeste daleko v cervenym :lol:
ono to je bez otackomeru takze si myslim ze by problem s otackama byt nemel.mam tam jen tri budiky (palivomer, tachometr a teplotu)
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

joo tak ja uz sem zbllej vetsinou tady ldii menej budiky bez otackomeru prave za budiky s nim :lol:
jinak si myslim ze by v tvem pripade nemel byt problem :wink: jinak pripravu pro budiky s otackomerem by si tam mel mi taky :wink:
Uživatelský avatar
tkdmarty
Příspěvky: 48
Registrován: 25 led 2008, 10:07
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tkdmarty »

toxik-q píše:joo tak ja uz sem zbllej vetsinou tady ldii menej budiky bez otackomeru prave za budiky s nim :lol:
jinak si myslim ze by v tvem pripade nemel byt problem :wink: jinak pripravu pro budiky s otackomerem by si tam mel mi taky :wink:
a jak to pls poznam? kdyby to slo tak bych tam mel rad i otackomer :)
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

asi jen tak ze je tam zkusis :-) je to pripravene u vsech corsicek v konektoru akorat ze ty kontakty nejsou vyuzity pze k nim neni samecek na budikach vzhledem k tomu ze tam neni otackomer :wink:
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

to ze ti nejde palivomer byva nejcasteji zpusobeno tim ze odejde stabilizator napeti na budikach...kdyz vyndas bdiky tak zezadu jak je deska tisteneho spoje je tam na jednom miste takovej picus (cerna kosticka s trema vyvodama), u Opla stoji cca 800-900, staci prepajet a melo by to byt OK. je to popsane i v Jak na to Corsa B
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

ten stabilizator napeti se da koupit i ve vetsich elektro potrebach, kamos ho tam kupoval a tusim 30 kc to stalo :-) opel je kapku drazsi
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

jj to jsem tusil, jenze jsem se jeste nedostal k tomu abych ho jel koupit hehe
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

kuci kdyz uz ste v tom mozna by bylo dobre napsat typ :-) ci nake parametry :oops:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak bud přepájet ten stabilizátor,nebo koupit rovnou budíky s otáčkoměrem :wink: A nebo koupit budíky bez,ty co máš. Pár lidí je tu má,po výměně :lol: :lol:
Uživatelský avatar
tkdmarty
Příspěvky: 48
Registrován: 25 led 2008, 10:07
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tkdmarty »

Havli píše:Tak bud přepájet ten stabilizátor,nebo koupit rovnou budíky s otáčkoměrem :wink: A nebo koupit budíky bez,ty co máš. Pár lidí je tu má,po výměně :lol: :lol:

ja se porad bojim ze mi tam s tim otackomerem nebude pasovat :( otackomer bych samozrejme chtel. tak nevim.jsem strasne nerozhodny a nechci vrazit prachy za neco co mi pak nepojede treba
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Mám ten samej motor co ty,a budíky jsem dával z Tigry 1.4. Otáčkoměr fachčí v pohodě,ale blbne mi tachometr, Ted to budu rozdělávat znova,kvůli podsvícení,tak musim zkouknout ten bowden. Ukazuje dobře,jen se ta ručka blbě vrací,když jedu třeba 80 a zpomalim,tak se nechce vrátit,mrcha :wink: Jinak ti tigrácký jsou hezčí,a maj i hladový oko :idea:
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

palivoměr

Příspěvek od Adiss »

Mam podobý problem. nastartuju a ručička se ani nehne... je to pod rezervou...pak třeba pul dne jezdim... a vyleze to na pul nadrže.... pak jakoby ukazuje.. že sem vyjel třeba 5 litru.. a zas se vrati přes pul nadrže... jelo se do prahy ukazovala před rezervou.. a chciplo to... :( tak sem musel po dalnici .. pro kanistr.. a tankovat... docela prekerka ..
Odpovědět