Gufera ventilů>Olej v sání

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Uživatelský avatar
Kalda
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 363
Registrován: 20 led 2008, 16:34
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kalda »

no Lukki řikal že by mi sehnal levnější ...
ae skusim se poptat u jednoho kamoše co jezdí zavody do vrchu, ten mi sehnal ty písty a ojnice zavodní a levnějc :lol:
Corsa D 1.4 16V Cosmo
Corsa B 1.6 16V GSi
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

LLuKKi píše:
Maro píše:No te E30 to pomohlo, tak jsem to tu napsal. Ale ok, pokud to corse nepomuze, tak sorry.
ty jo,nevim,uz logicky,když se na tím zapřemýšlím,tak hustší olej nenaplní tolik hydro jak řidší...no,ale tak třeba to je možný,ty a není to spíš,že tam dal kvalitnější olej? Já dřív byl zastáncem Texaca,ale když sem viděl,co ten olej udělá po zahřátí,tak to je jak voda! Jezdím na německej,cenovej dostupnej a super,do každýho auta,co ho dám,tak se většinou hydra ztiší..
na řidší olej odjakživa hydra cvakají,pokud jsou unavený gumičky vevnitř..

takže se dloouho dává hustější olej, ve většíně případů se nahrazuje 10/40 -15/40..
25DT
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

Pívas píše:Kalda>> ten motor se zajíždí, musíš opatrně, nový auto ti po 5 tis.km vycucne 1 litr oleje jak nic
mno konečně rozumná rada..neviděl bych to taky tragicky..jestli je motor po GO.. :wink:
25DT
Uživatelský avatar
Kalda
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 363
Registrován: 20 led 2008, 16:34
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kalda »

v pohodě 8) ... včera sem s tim jezdil a už to vubec necvakalo, dneska s tim jedu cca 200km po okrkách, tak uvidime co to udělá ...
ae normálně nevim proč, ae zdá se mi že se tomu dostavila konečně ta slibovaná síla ... je to mrštnější než před to GO, ae hned po GO to jelo sténě .... vypadá že se už zajel asi :)
Corsa D 1.4 16V Cosmo
Corsa B 1.6 16V GSi
topas
Příspěvky: 86
Registrován: 30 lis 2009, 09:09
Bydliště: Praha / Mimoň / Doksy

Příspěvek od topas »

Tak po víkendových pokusech jsem zjistil, že mám olej v sání. Lítá to tam tou trubičkou z odvětrávání ventilů.

Taky mi to dost cvaká (už dlouho), což by s tím mohlo souviset. :roll:
Corsa B 1.2i , X12SZ ... moje první auto :)
Odpovědět