Snímač otáček klikové hřídele>>zhasínání motoru

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Odpovědět
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Ahojky,odpoledne tu budou experti na motory tak někdo určitě poradí :wink: Baterka mě napadla taky ale máš novou tak by to mělo bejt O.K.Předpokládám že svíčky a kabely ty chlapy na dílně kontrolovali. :wink:
Jo vastně tam je lišta místo kabelů :lol:
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

X10XE nema kabely ma zapalovaci listu :wink: na zapalovaci liste se steluji tlaky a vubec nastaveni pro motor, tak je mozne ze tam je chyba
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Petula
Příspěvky: 13
Registrován: 11 úno 2008, 09:20

Příspěvek od Petula »

Tak jsem se nespletla, fakt zajímavý fórum a hlavně spousta fajn lidí, co poradí. Docela mě to už štve, auto mám furt po servisech, už to stálo nemálo peněz a výsledek stále stejný, obča to jede, pak zas to nejede, když se chystám to odtáhnout na laně do servisu, tak to zase jede, jako na potvoru to v servise pokaždé nastartujou :x Divočina...Byl mi vyčištěn spínač, na startéru chybu nenašli, v relátkách problém není...Když už se mi podaří nastartovat, tak mi corsička připadá hrozně líná...dřív lítala po dálnici i 140, teď není možný z ní vytáhnout víc než 110...
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Ono bude nejlepší navštívit Opel a nechat si udělat origo diagnostiku, je dražší než u neautorizovanejch servisů,ale za 500.- ti musí říct co tomu je. :wink: Dneská má notebok s programem každý jelito a udělaj víc škody než užitku. (viz Scarynka a její mechanici) Ale zase jsou esa co v malejch dílnách dokážou divy. Záleží na koho narazíš :wink:
Petula
Příspěvky: 13
Registrován: 11 úno 2008, 09:20

Příspěvek od Petula »

Notebook mám taky, ale diagnostiku s tím nejspíš neudělám :D :D Ale je fakt, že tím nic nezkazím, prodejce a servis oplíků mám nedaleko, tak tam sjedu. S mechaniky mám taky svý zkušenosti :x Každý říká něco jiného, u každého je chyba jinde a každý chce zaplatit 8)
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Přesně tak Petulo, nejlepší bude ten OPEL :wink:
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

K opelu co jezdim tak jsou dobry oni vyzkousi vsechno mozny aby chybu nasly, kdyz maji podezreni daji novy dil a kdyz to nepomuze vrati zpatky stary a hledaji dal coz je podle me logicke, ale je fakt ze moc servisu to nedela asi
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Petula
Příspěvky: 13
Registrován: 11 úno 2008, 09:20

Příspěvek od Petula »

Jo, jo, je na čase tam zajet, dnes omrknu otevírací doby (pokud tam ovšem dojedu) :lol: Už si nejsem jistá ničím...když to nenastartuju doma, tak je to v pohodě, ale stání u stojanu na pumpě a zděšený výraz ve tváři, že nemůžu odjet už zažít nechci :lol: Jinak moc chválím organizaci fóra...jste šikovní...
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

Petula>> stávalo se mi přesně to samé, ale já to měla baterkou a kabelama... Horor někde stavět
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Jo díky , snažíme se pomoc jak můžem. :lol: Zvlášt něžnému pohlaví na foru. Jinak držíme palce at Corsička zas brzo jezdí :lol:
Petula
Příspěvky: 13
Registrován: 11 úno 2008, 09:20

Příspěvek od Petula »

Díky moc, jdu se objednat na diagnostiku :lol: , tak doufám, že vám sem budu moci co nejdřív nahlásit výsledek...Pro Scarynku: taky mám strach někam vyjet, protože nevím, kam pro mě pojedou, aby mě odtáhli :?
Edit:Promazáno od OT > čekáme na rady
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Já sem to nějak nepochopil :shock: to máš dobrou baterku ale startér ti občas netočí, nebo točí ale chytne se jí kdy chce :D
Petula
Příspěvky: 13
Registrován: 11 úno 2008, 09:20

Příspěvek od Petula »

Přesně tak, baterka je nová. Chci nastartovat, točí to, ale nenaskočí to... :?
okura
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 81
Registrován: 18 čer 2007, 08:59
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od okura »

teda,
bliká ti kontrolka motoru při startování?
když ne, mrknul bych se jestli to hazí jiskru,
když ne, mag. snímač na klice nebo haluv na vačce či i řidící jednotka

špatně se na dálku radí, ale alespon něco, jinak fakt skoč na diagnostiku at se na to mrknou :wink:
ale spíše bych to viděl na špatné čidlo na klice(muže být zanesené)

hodně štestí
Naposledy upravil(a) okura dne 13 úno 2008, 10:38, celkem upraveno 1 x.
Petula
Příspěvky: 13
Registrován: 11 úno 2008, 09:20

Příspěvek od Petula »

Každá rada je dobrá, zjistila jsem, že při startování svítí kontrolka motoru. Nicméně jsem odvezla corsičku na diagnostiku a zrovna si ji tam nechali, poté co jsem se jim svojí "netechnickou" řečí snažila vysvětlit, kde je problém...Takže čekám na výsledek a pak vám dám vědět...
Odpovědět