Signalizace zapnutych svetel

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
bolek_A_lolek
Příspěvky: 4
Registrován: 10 úno 2009, 19:53
Bydliště: Beroun

Signalizace zapnutych svetel

Příspěvek od bolek_A_lolek »

Zdravim mam Corsu B 93 a chtěl bych si tam dat signlizator rozsvicenych svetel protoze se mi uz parkrat stalo ze sem je nechal pusteny. Tak bych chtel poradit jak ho tam namontovat. Tak kdyztak poradte co a jak
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

ja když otevřu dveře a nemam kliček v zapalování a jsou rozsvícená světla.. tak mi pipááááá někde.. a **** me to ze dycky svetla vypinam :D
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
bolek_A_lolek
Příspěvky: 4
Registrován: 10 úno 2009, 19:53
Bydliště: Beroun

Příspěvek od bolek_A_lolek »

no prave si tam chci namontovat aby mi to taky hlasilo ze mam pusteny svetla ale nevim jak na to
Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 266
Registrován: 15 srp 2008, 13:29
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gringo_Joe »

existuji bud (polo)hotove vecicky, ktere jen koupis a zapojis, nebo se to da vyrobit i doma na kolene, zalezi jak moc jsi zbehly v elektrice, pokud ani trochu, tak si myslim, ze v obou pripadech budes muset hledat nekoho ochotneho, pripadne servis.
Corsa B 1.0 12V 1998
bolek_A_lolek
Příspěvky: 4
Registrován: 10 úno 2009, 19:53
Bydliště: Beroun

Příspěvek od bolek_A_lolek »

no koupil sem si tu vecicku jsou z ni 2 dratky
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

ta je ideální, tu mám taky... před 7 lety mě vyšla asi na 70Kč... zapojíš to do pojistek dle návodu na zadní straně a zbytek schováš pod palubovku ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
bolek_A_lolek
Příspěvky: 4
Registrován: 10 úno 2009, 19:53
Bydliště: Beroun

Příspěvek od bolek_A_lolek »

jo je tam ze se to ma dat do cidla otevrenych dveri a spinace svetel nebo neco takovyho
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

V Corse to mám asi origo,ale montovali jsme to s bráchou myslim do Fáčka a dali jsme to na spínač co je ve dveřích.Tuším že Corsa to má taky tak. Lepší je to udělat tak aby to pípalo když vypneš zapalování,páč kolikrát sedíš v autě a nevystoupíš,a svítíš :lol: :lol:
edenxx
Příspěvky: 81
Registrován: 30 led 2008, 20:59
Bydliště: LB/HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od edenxx »

Pánové zbytečně to komplikujete pípák se dával do novějších coroz krabička který se jen zabodne nad pojistky jako relé. žádná pracná montáž...jen hledat.
Odpovědět