Příprava 5.celorepublikového sraz CC - pro organizátory

co nikdo nemá vidět a pro rychlejší rozhodování bez soukromých zpráv ;-)
Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

jj.. taky souhlasím ... a pokud budou souhlasit ostatní a nebude problém s letištěm, tak bych ten červen rovnou ustanovil ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

ok ... ve středu budu mít cestu do pelhřimova tak se za tím chlapem stavím pokud tedy bude jesno ... jinak to domluvím přes tel...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Určitě by jsem sraz viděl od pátku do neděle jako minule a to termín od 18.-20.9. Lidé vážně musí chodit do práce a my si sebe letos určitě užijeme víc,protože to zorganizujeme na 1.:D
Prasákto určitě chci. Jak říká Vaneon, minule to vyhořelo kvůli té točně a že nebylo oplechování. Letos už známe úskalí a tak se na to můžeme lépe připravit a vše udělat už v pátek. Klidně u toho prasete budu sedět s Vaneonem :wink:
S tím pitím je to takové ošemetné, to musím uznat, ale když se koupí malej sud piva a malej sud Kofoly, tak se nic nestane. Já Kofolu taky nepiji a jak jsem jí tam chlastal... :lol:
Ten altánek je trochu na kaši z minulé akce, takže by bylo asi fajn ho trochu renovovat...
Hlavně tedy zamluvit letiště, to je nejdůležitější...
Program a časové rozvržení nějak splácám já, s tím že my dávejte návrhy na hry :idea:
Pokusím se dojednat nějaký sponzory, alespoň nějakou tisícovku vyškemrat, ale zatím nic neslibuji. Na 99% tam přivezu ty díly z Elitu se slevou cca 30%
Corsa C 1.2i
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Tak co chlape, jak to vypadá? Byl jsi za pronajímatelem letiště? Máme ho? ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

lidi máme tu průser jako kráva ...

dneska jsem volal tomu týpkovi od kterého jsme měli pujčený letiště, jestli s náma počítá na ten termín , na kterej jsem se s ním domlouval cca před měsícem ...

On že prej že od 19. do 21. tam jsou Fordi , takže na mě hrubě zapoměl ...

má tam volnej ten víkend po což je 26.-28.6 ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

tak bych bral ten termín po.. myslím, že s tím nebude problém.. :wink: halvně aby nám někdo nevzal i tenhle termín.. klidně bych mu dal i zálohu ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

vaneon: v tom by nemel byt problem ale chtelo by to zapikat na 100% a jak rika bloud slozit klidne nakou zalohu :roll: myslim ze bychom se precijen mohli pak nejak dohodnout i tady jak bysme poresili many :wink:
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

já jsem mu řekl že tenhle termín beru na 100% ... takže už je náš , snad si ho napsal i do kalendáře ....

ale to že jsou před námi fordi nám docela nahrává ... oni si prej vždycky zaplatí takovou vymoženost jménem elektrická přípojka ;-) tím pádem žádnej ruch z centrály nic !!! seženu kontakt na někoho od nich a zkusím se domluvit protože ta moje centrála je sice macek ale neutáhne všechno ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak ta elektrika by byla bomba :wink: Centrala gut,ale občas jsme k ní museli přece jenom běhat :wink:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Super... takže to můžu pevně rozhlásit?? Termín tedy 26.-28.6.2009 napevno ju?
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

ano ten termín už je napevno ... progoogloval jsem všechny český ford kluby , ale nic jsem nenašel takže si budu muset vzít kontak od toho našeho pronajímatele ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Takže pánové.. přepsal jsem stávající topic o srazu.. jste předběžně dopsání, že pojedete :lol: jen si prosím doplňte váš motor a město.. jsem holt skleroza a nechtěl jsem to zkonit ;o)) mno a koho jsem opoměl, ať se kouká dopsat do seznamu ;o)

btw. jak to uděláme s placením??? navrhuju - Klubáci by platili stovku/osoba a "neklubáci" stopade /osoba - jako to bylo loni.. aby z toho že jsou klubáci kluci alespoň něco měli ;o)) co vy na to??

o víkendu bych rozeslal hromadný mail... a rovněž bych nás nahlásil na AaT do jejich kalendáře ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

ok ... já si klidně zaplatím i 150 :-D ... myslím že už jsme ready takže já začínám shánět na 100 % věci ...

TOXI
: chceš ten fotbálek ?
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Vaneon... řekl bych že moderátoři a admini se počítaj do klubáků a vzhledem k tomu že ty to organizuješ a hodně napomáháš, tak si mylsím, že ty by platit ani nemusel ... :wink:

btw.. fotbálek by byl super ;o))
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

o fotbálku jsem se bavil s toxikem ... hodil by se pod CC altánek a dala by se nad něj žárovka ... máme ho doma čili není problém ... teda mohl bych vzít i kulec alee to už by byl mazec :-D

no nic já se ještě ozvu teď valím za přítulkou ... máme dneska výročí ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Odpovědět