Corsa D-Výměna destiček...

Témata týkající se podvozku, brzd, řízení a chlazení. Tato sekce zahrnuje i úpravy těchto částí vozidel.
Odpovědět
Uživatelský avatar
andre.fuchs
Příspěvky: 317
Registrován: 30 led 2007, 21:13
Bydliště: Příbram

Corsa D-Výměna destiček...

Příspěvek od andre.fuchs »

Chystám se na výměnu předních brzdových destiček u corsy d,auto už je po záruce takže je zbytečný to vozit do oplu,nevíte jaký zvolit desky? Přemejšlim o deskách od ATE... Nebo nevíte někdo co stojej origo?
corsa B,corsa D, vw passat 3c
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

používám celý sady od ATE. já mladá i rodiče. kámoší většinou taky a spokojenost. je fakt že kotouče berem Power tech to nej od ATE. brzdí to parádně za ty prachy
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

Ja sem najel asi 15tis na origo deskach, co tam byly a pak sem to dal vymenit, znamy mi tam dal ferodo a nemuzu si stezovat. Subjektivne to brzdi lip, nez predtim... Otazka je, jestli sou ferodo lepsi, nebo uz ty stary byly tak hrozny, ze to nebrzdilo :-) I kdyz rikal, ze kdyz je daval pryc, ze by je nevyhazoval, ze sou jeste dobry, v pripade nouze by se daly pouzit... Ale tak s ATE urcite neslapnes vedle, VW je pouziva jako originalni dily, takze spatne urcite nebudou :-)
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

origo opel brzdy jsou taky od ATE, kotouce i desticky, vetsinou i trmeny.akorat ta stejna deska v opelu stoji vic penez :-)
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

jj, maj to i naší na focusu I. většina používá jako origo díl ATE. a pokud v tom nemáš přes 200 koní tak myslím že splní službu velice dobře
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
Radim GSi
Příspěvky: 6
Registrován: 01 kvě 2009, 22:21
Bydliště: Opava

Příspěvek od Radim GSi »

Já jsem tu svoji Corsu C GSi 1.8 koupil před rokem - láska na první pohled. Po ňáké době ježdění jsem ale zjistil že mi přibrzduje levé zadní kolo, kde byl nakonec úplně zarezlý jeden kluzák třmenu. Zkontroloval jsem je a promazal všechny, ale někdy mi to stejně píská - děs! Nadměrnou nečistotou to není a jestli jsou desky origo už nezjistím. Jsou ještě dobré, takže je škoda je měnit, ale zkusím do nich nařezat drážku. Uvidím jestli to pomuže.
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

do kotoučů chceš řezat drážky? :shock:
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
Radim GSi
Příspěvky: 6
Registrován: 01 kvě 2009, 22:21
Bydliště: Opava

Příspěvek od Radim GSi »

Do kotoučů né :nono: , ale do obložení brzdových destiček. pro to, aby byl lepší odvod toho bordelu. Na motorce jsem to udělal a pomohlo to.
Odpovědět