Vondráč91 - Corsa C 1.7 DTI Sport

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Vondrac91
Příspěvky: 2
Registrován: 11 říj 2009, 20:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vondráč91 - Corsa C 1.7 DTI Sport

Příspěvek od Vondrac91 »

Tak bych se k Vám rád připojil. Po dlouhém rozhodování a po mém prvním autu, které bylo BMW E30 :-), jse mse rozhozdl koupit něco do města, ale aby se to nezaleklo případného cestování. Jsem zapřísáhlý "benzinista" :-), takže v mém výběru figurovala hlavně Honda civic 1.5 Vtec, ještě Ford Fiesta 1.25 Zetec. Nicméně, po zvážení jsem vyšrtl, avšak s páčicím srdcem Hondu a fiestu také a koukal po dalších "obětech". Do oka mi tentokrat padlo Clio A Corsa C. S tím, že Clio je francouz tak bylo rozhodnuto :-). Teď, jaký motor? Dlouho jsem chtěl motor 1.2 16v 55kw. Nicméně, čím více jse mčetl o spolehlivost motoru 1.7 DTI ISUZU, jeho spotřebě, ale hlavně spolehlivosti. Tak jsem zahrnul do hledání oba tyto motory, i když podvědomně jsem dával stále přednost 1.2. Přeci, nebudu mít chrochtající auto? A hle! Na internetu se objevila velice solidní nabídka přímo do Autosalonu OpelStaiger, první majitel, serviska vedená do konce roku 2008. A najeto 134tkm. Po svezení a výčtu výbavy, které chyběla jen klima (snad nebudu litovat), bylo jasno! Abych to shrnul, Jedná se tedy o OPEL CORSA C z roku 2001, motorem 1.7DTI a výkonu 55kw. Výbava SPORT, což znamená, že má tvrdší odpružení, nižší světlou výskua chromovaný rošt chladiče toť asi vše z exteriéru. Pojďme do interiéru a jeho výbavy! 2x čelní airbag, 2x el. okna el. vyhřívaná zrcátka, servo, Rádio s CD měničem a 6 repro. A výbavu sport odlišují anatomická přední sedadla, bílé podbarvení budíku, kožený packet (řadička, ručka, volant) a chrom packet. Zatím jsem sní velice spokojen po zimě se chystám na rozvody, zadní výfuk a možná nějaka litá kola budou, to se uvidí. Auto bylo bouchlé za zadní dvěře a asi se měnilo zadní okno, tudiž patrně pod něj zatéká tak mám na zadních dveřích puchýřek, před zimou bych to rad schoval. Auto jse mtaké koupil lehce ťuklé na pravé zadní dveře, taky drobnost až se nani pustím tak snad bude pěkná jako moje bývala etříca. Takže, doufám, že zapadnu a teším se na nějaký ten sraz a společný pokec! P.S. Omluvte kvalitu fotek, je to mobilem pořádné fotky teprve přijdou
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Corsa C 1.7 DTI Sport
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Vítej... moc pěkný vozítko.. a s tou výbavou.. není co řešit.. Ke Staigerovi jezdím taky se služebákama a naprostá spokojenost ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Hosak
Příspěvky: 191
Registrován: 29 srp 2008, 22:57
Bydliště: Bratislava SK

Příspěvek od Hosak »

Juchu dalsi c-kar. A hned by som mal na teba jednu prozbu. Mohol by si prosim ta hodit foto tich anatomickych sedaciek a toho chromu v interieri. Original opel tieto veci na c-cku som este nevidel.

Inak gratulujem ku krasnemu autu.
Corsa C Z13 DT

[url=http://]Tigra A X14 XE[/url]

Obrázek

Life is not fair, get used to it.
Jenda
Příspěvky: 30
Registrován: 10 čer 2008, 17:07
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

:)

Příspěvek od Jenda »

Gratuluji!! Super motor!!! ať ti slouží :)
Jenda, Opel Corsa 1,7 DTi 16V
Uživatelský avatar
Machyneq
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 94
Registrován: 05 čer 2009, 03:45
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Machyneq »

vitej.....pekna karka, hlavne at slouzi :-)
Iron cross Corsa B
Uživatelský avatar
Fošna
Příspěvky: 1468
Registrován: 09 črc 2008, 21:05
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Fošna »

moc pěkná 8) na 2001 má hodně nalítáno ale u dieselu to nevadí :D
Corsa A 12NC (43PS)--- EX
Corsa B X14SZ (60PS)--- EX
Astra F X17DTL (65PS)--- EX
Zafira A Y20DTH (100PS)
Joyride26
Příspěvky: 8
Registrován: 21 říj 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Joyride26 »

Ondro, máš to pěkný :D

Ale to už jsem ti řikal ve škole :o

P.S.: Ve skutečnosti je to auto ještě hezčí než na fotkách :wink:
www.astra-g.cz - it is my home...
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

pekny Ccko, hlavne ho nezpras tuzingem, byla by ho skoda :-))
Vondrac91
Příspěvky: 2
Registrován: 11 říj 2009, 20:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Foto

Příspěvek od Vondrac91 »

Všem děkuju za reakce, tunning nebude žádný já na tohle moc nejsem a když jo tak decentní úpravy, tomu bych neříkal ani tunning :-D. Co se tyce fotek interieru udelam hned zitra, jakmile to bue mozne.
Opel Corsa C 1.7 DTI Sport
Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 409
Registrován: 28 led 2008, 13:51
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

Hezká Corsa a ta výbava.. :wink:

dalibor1989: "Hodně nalítáno" ? To jsi trošku naivní :-)
Mě to naopak připadá málo. Kdo si koupí diesel, aby najel 17 tis. ročně?
Dnes jsou všechny auta stočený a mnoho z nich vícekrát. Je plno inzerátů 1 rok starých aut, které mají najeto 50 - 100.000 km. a pak čím jsou starší, tím mají méně najeto :lol:
Každopádně přesně kvůli lidem, jako je Dalibor budu i já při prodeji stáčet tachometr, protože bych to jinak neprodal.
Trh si to žádá a lidi nechtějí pravdu, chtějí věřit pohádkám.
Ten, kdo stočí tacho, tak prodá i horší auto, než budu mít já,tím mě to nutí dělat taky :-(
Ta životní úroveň bude muset být ještě asi o mnoho výš, aby to lidi neměli zapotřebí.
port777
Příspěvky: 230
Registrován: 16 zář 2007, 21:43

Příspěvek od port777 »

pekna 1.7 :) drzim palce nech nemas take problemy ako ja s tymto fantastickym motorom:)
Opel Corsa-C 1.7 DTi 16v r.2001
Odpovědět