milan206>Corsa B 1.5 TD

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
milan206
Příspěvky: 2
Registrován: 27 říj 2009, 22:28
Bydliště: Plzen

milan206>Corsa B 1.5 TD

Příspěvek od milan206 »

Tak tohle je moje koza rok výroby 1993.motor 1.5td koupil jsem jí před 2 lety má najeto přes 240 tisíc km.Celkem spolehlivý auto ale už moc starý jediny na co jsem ještě nemusel sáhnout je motor.Řízení bez posilovače je jak u Liazky a řazení taky nepřesny takže nic pro holky.Jinak s ní jezdim každy den a nešetřim jí motor vydrží hodně.
Naposledy upravil(a) milan206 dne 28 říj 2009, 15:29, celkem upraveno 1 x.
langdon2
Příspěvky: 88
Registrován: 20 bře 2009, 14:19
Bydliště: Nitra SK

Příspěvek od langdon2 »

Tie puklice by bolo prve co by som zahodil.... :lol: :lol: :lol:
A nalakuj si predny naraznik..myslim ten vyprasiveny cierny plast. Hned to bude lepsie vyzerat.
Opel Astra G X14XE. r.v. 99
Opel Corsa B X12XE. r.v. 99
Opel Corsa B X10XE. r.v. 99 ex JUSova
Uživatelský avatar
ba_djjour
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 482
Registrován: 06 črc 2008, 12:53
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ba_djjour »

puklice su fajn, len by sa patrilo mat na nich znak Opel a nie VW. Ten predny naraznik by sa dal zretusovat ciernidlom na plasty, na webe stoji okolo 5 EUR. A nalepiek je tam tiez dost, ale kazdemu sa paci nieco ine. A lak uz bol robeny znovu ze? Pekne sa leskne.
Mici - Corsa B 1,2 16V
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Ouu .. muj šálek čaje to zrovna není, ale každýmu se líbí něco jiného .. Jinak hodně dobrej motor :wink:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
milan206
Příspěvky: 2
Registrován: 27 říj 2009, 22:28
Bydliště: Plzen

Příspěvek od milan206 »

Jo lak je novější protože první majitelka zbořila údajně celou stranu u řidiče a oprava stala tolik že už se to prý skoro ani nevyplatilo opravovat a další majitel to zbořil zase tak půlka auta vypadá novější.Tuty kola jenom dojíždim jinak tam mam original opel i s puklicema.A plasty ty neřešim na corse se jim vůbec nepovedly hlavně lemy blatníků který se v horku nafouknou a odstávaj lepší by bylo kdyby tam žádný nebyly.
vcelka
Příspěvky: 6
Registrován: 21 říj 2009, 23:41
Bydliště: Malacky, Slovensko

Příspěvek od vcelka »

Tiez mam tuto verziu. Motor ISUZU. Kupil som ju pred nedavnoum z A. Teraz zistujem kolko zcucne. Aku mas ty spotrebu? TD verzii je ovela menej preto som rad, ze sa niekto so kusenostami s nou najde.
Opel Corsa B 1.5 TD
Uživatelský avatar
ba_djjour
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 482
Registrován: 06 črc 2008, 12:53
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ba_djjour »

skoda ze sa to neurobilo cele do laku ked sa striekalo uz cele auto. ten predel na naraznikoch je tiez inac ako seria. ale je to zaujimave, originalne, tak som to este nevidel. na motor citam same chvaly takze asi je fakt dobry.
Mici - Corsa B 1,2 16V
Odpovědět