CorsaZA>Corsa B-X14XE

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

do svetel? tam dle meho neprezijou diky teplote ne? a navic si myslism ze by se tam ani nevesly :roll: mno mrknu nekde kolik by stalo postovny a neco s tim pripadne udelame :wink:
CorsaZA
Příspěvky: 61
Registrován: 25 lis 2009, 15:35
Bydliště: Rajece Teplice

Příspěvek od CorsaZA »

cafte chalani ked som sa tu tak pozeral po tej stranke vydel som tu niekomu predne brzdy z caliby turbo chcem sa spitat ci to pasuje uplne a ci sa tam davaju aj kotuce z tej calibry dikkk

... smazána citace... bloud
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Corsa AZ: 1) prosím bez citací - aneb viz. pravidla fora... 2) brzdy z Cali Turbo, musíš dát brzdiče jiný a sehnat stejnou velikost ale jinou rozteč kotouče, protože je to tuším i pětidíra, místo čtyř.. pokud chceš míň práce, dej z astry GSI (256/24mm) - stačej, a jen prohodíš brzdiče s kotouči.. zkus si to vyhledat, je tu komplet téma o předělání brzd, kde je to pěkně popsané...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
CorsaZA
Příspěvky: 61
Registrován: 25 lis 2009, 15:35
Bydliště: Rajece Teplice

Příspěvek od CorsaZA »

Velbloud: no som tu tak trosku novy ete nevim tu dobre sa pohybovat nevim ako sa spravne tu odpysuje na komentare :( no vravys ze je lepsie z astryF GSI ? z tej cali to nepasuje asik kôli kotucom ze
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

misto citovat das zaslat odpoved :wink:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
CorsaZA
Příspěvky: 61
Registrován: 25 lis 2009, 15:35
Bydliště: Rajece Teplice

Příspěvek od CorsaZA »

ok uz budem posluchat :D
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

v poho.. proto jsme tu my, moderátoři a admini, abychom to tu trochu "uklízeli" a upozorňovali na to ;o)...

mno ne že by nepasovaly.. musíš sehnat ve stejném rozměru 4dírové... celý upgrade brzd jsem popsal zde viewtopic.php?t=20&start=0
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
CorsaZA
Příspěvky: 61
Registrován: 25 lis 2009, 15:35
Bydliště: Rajece Teplice

Příspěvek od CorsaZA »

no ok odik moc za info lebo ja nevim preco ale mne ta corsa strasne brzdi na zadok mislim tym ze ked pribrzdim tak silnejsie tak zadok mi ide smikom nevim ci je to tam ze je lachka vzatu alebo cim? zase co saom cital tak bubon ma lepsie brzdne ucinky ako kotuc vzadu mislim si ze ten kotuc vzadu je skôr na vzhlad ako an ucinost co ty povies an to ?
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Mě to taky když na to dupnu pořádně jde do smyku.. je to tím že ve předu máš motor a vzadu nic... je to vzadu prostě lehký... (navíc já tam nemám vůbec nic.. :lol: ). Myslím, že pokud tam nebudeš dávat dvoulitra, tak i při nejvyšších úpravách origo motoru absolutně stačí v předu dát 256/24 kotouče a brzdiče s kadeta či astri gsi... jak říkáš sám, taky si myslím, že kotouče vzadu u tohohle auta nejsou už tolik potřeba a stačej bubny..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
CorsaZA
Příspěvky: 61
Registrován: 25 lis 2009, 15:35
Bydliště: Rajece Teplice

Příspěvek od CorsaZA »

no rozmislam ze to tak spravim ako to hovoris predok zosilnim len odkial zohnat take brzdice cele nevies tam o nikom v cechach ?pocuj ty si kde zohnal to sanie sportove a co ta to stalo ?
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

brzdiče si sežeň z Astry, Kadetta či Calibry 2.0 16V (na vrakovišti a jen je repasuj - cena cca 2000 - 2500 i s repasí) a k tomu je nejideálnější http://www.aukro.cz/item830805205_vrtan ... tra_g.html

co se týče sání, tak nové stojí 750 E, dělaj se i napodobeniny, ale co jsem slyšel od kluků co je měli, tak to způsobovalo kolísání otáček, tak jsem zvolil origo... občas se objeví na Ebay cca kolem 300 E, ale k tomu počítej ještě dopravu, renovaci (čištění, leštění)+ dodatečný díly který tam nejsou (hadičky, Tkusy, záslepka AGR, nový těsnění, delší šrouby, ad.)... tzn. cca 9500 - 10000 Kč.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
CorsaZA
Příspěvky: 61
Registrován: 25 lis 2009, 15:35
Bydliště: Rajece Teplice

Příspěvek od CorsaZA »

no diz za radu z tymi brzdami vravis ze to tam uplne pasuje hej a vojde to do elektronu R15. no to sanie tak isto idem pozret
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

256/24 a brzdiče z astry či kadetta by se měly vejít snad i do 14" - Mike Mad je dával... ovšem záleží na kolech (jejich ET, síle materiálu, atd) - protože Suby zase kupoval nějaké 15" a ty se mu nevešly ani přes origo brzdiče (který jsou na kotouče 256/20)...

Rád jsem pomohl, dej pak vědět jak jsi dopadl..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
CorsaZA
Příspěvky: 61
Registrován: 25 lis 2009, 15:35
Bydliště: Rajece Teplice

Příspěvek od CorsaZA »

smazana citace by tox
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
CorsaZA
Příspěvky: 61
Registrován: 25 lis 2009, 15:35
Bydliště: Rajece Teplice

Příspěvek od CorsaZA »

Jupiiiii dneska som si kupil hracku :DDDDDD konecne nico co budem pocut lebo DLD DL12 uz nestacilo a toto nove je ina pecka .
Odpovědět