Umyl jsem motor a nejede :(

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Odpovědět
Barbis
Příspěvky: 36
Registrován: 07 led 2009, 00:12
Bydliště: Přívory
Kontaktovat uživatele:

Umyl jsem motor a nejede :(

Příspěvek od Barbis »

Zdravim a prosim o radu. Umyl jsem motor (Corsa B 1994 1.2i) a nenatocil. Jednak to zamrzlo a jednak uz jsem na to nemel nerva. Tak jsem odjel na tyden na chatu a po prijezdu stale to same. Dal do dilny, zatopil, vyndal svicky, vycistil a nahral, zandal a nic. Na lane si to take ani neprdne. Pred odjezdem na chatu to alespon parkrat skytlo, ale ted vubec. Jak jsem prijel a sundal z lana, vyndal svicky ze tedy skusim jiskru. Ze tretiho valce litalo benzinu jako svina, z ostatnich vubec nic. Vsechny kontakty jsem rozebral, byly suche. Pojistky v poradku. Kua kam ta voda zatekla? Mimochodem pred vodou byla arva. Tak jestli mel nekdo podobny problem a vi kam sahnout tak pls poradte, nebo hledam nejvyssi skalu a pujde. :( Dikes Barbis
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

mas motor c12nz nebo x12sz?

mohlo to natect do rozdelovace u c12nz, ale to by asi vyschlo, a do "kostky" u x12sz, a tam kdyz voda natece, tak je to pruser... muze a nemusi pak fungovat.... je to takovy haklivejsi system na tohle
Barbis
Příspěvky: 36
Registrován: 07 led 2009, 00:12
Bydliště: Přívory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barbis »

No mam tu druhou variantu. Ale to jsem vyndal a prislo mi to cele zalite, ze by se tam snad voda nemela dostat. A jiskru to hazi. Opravdu nevim uz.. :(
Uživatelský avatar
knedlik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 741
Registrován: 04 úno 2009, 09:38
Bydliště: u liberce

Příspěvek od knedlik »

nevytrhl sis nejaky cidlo nebo kontakt lamda, nastaveni benzinu, od vstrikovni atd.
corsa B c12nz sport, zběsilých 45PS + KN filter ;-D
astra F x17dtl + IC-75PS, astra F 1.7 tds combi německo-japonskej pracant- zůstaly v rodině;;
astra G 1.7 DTi-ex; astra H caravan 1.7 cdti-ex;
GIV kombík TDI-PD, Honda VTR 1000 Firestorm V2 90°
Barbis
Příspěvky: 36
Registrován: 07 led 2009, 00:12
Bydliště: Přívory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barbis »

No snad jsem nic neporusil. Jeste mi kamos poradil at zkusim zkontrolovat cidlo na prevodovce, ze by to mel byt snimac polohy kliky ktery pak dava inpuls do ridici jednotky. To je snad jedine cidlo ktere jsem nekontrolovat, bo jsem si myslel, ze je na zpatecku.
Odpovědět