Jak na centrál v kufru a u víčka nádrže...?

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
Uživatelský avatar
romoli
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 279
Registrován: 22 čer 2009, 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Jak na centrál v kufru a u víčka nádrže...?

Příspěvek od romoli »

Ahoj, omlouvám se za založeni noveho vlakna ale nikde jsem tento konkretni problem nenašel. Mám central s DO (univerzal dokupovanej) a snažim se jej napasovat do kabatku corsičky B 95 ročník, u dveří nema problema, konečně se mi podařilo vyndat ty spešl "opel" pruchodky a nahradil je klasickou gumovou (ma li někdo zajem dozvedet se jak na to a nechce se špinit, je to poměrně hračka ...tedy kdo nevi) ale problem nastal u kufru, uchytit motorek by neměl bejt problem otazkou je technicke řešení ...nevím jak to udělat aby se s odemknutim odemkl kufr (zamek) ...mohl by mi prostim toto vyfotit kdo tam central ma? nebo poradit :) a víčko nadržew pro změnu nevim jak uchytit motorek samotne řešení "jak na to" bych zbastlil. Děkuji.
hazmec
Příspěvky: 26
Registrován: 08 říj 2007, 09:03
Bydliště: Brno

Příspěvek od hazmec »

Nevím zda ti můj příspěvek pomůže, mám na svém třídvéřáku centrál ( univerzal asi Jablotron) vzadu v kufru, jak je tam připevněný "motorek" snad bude zřejmé z fotky. Zámek je možná upravený pro centrál - po zamknutí auta nelze odemknout kufr klíčkem. Klíčkem lze kufr pouze zablokovat proti odemknutí centrálem. S víčkem nádrže nemohu sloužit - nemám instalováno.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi Elegance Z17DTH 2/05 , OPCOM k dispozici
Corsa B 1.2i 33kW 5dv r.v. 97
---------------------------------------------------
bývalo : Corsa B 1.7D 44kW 3dv r.v.97 - moje
hazmec
Příspěvky: 26
Registrován: 08 říj 2007, 09:03
Bydliště: Brno

Re: Jak na centrál v kufru a u víčka nádrže...?

Příspěvek od hazmec »

Zdravím, je to už starý téma, ale poté co se mi povedlo stratit zátku od nádrže a slíbená nová zaplacená zátka od člena "jardaobolecky" ke mě nedorazila, jsem sehnal na vrakáču zátku jen bez zámku, jsem se rozhodl, že si rozšířím centrál o krytku víčka nádrže. Dílo se zadařilo, ale víckrát bych se na to vy... . Co bylo třeba: motorek centrálního zamikání se dvěma vývody ( bez snímače polohy) - univerzální, made in Thaivan - cca 200Kč + asi 1,5m kablíku ( 2 barvy ), napojeno paralelně na dráty centrálu zadních dveří u husího krku. Plíšek pro zpevnění pod plast dosedací plošky víčka nádrže. Z motorku centrálního zamikání jsem uřízl konec s očkem, oddělal z něj gumovou harmoniku a nechal jen holou plastovou tyčinku, která mi drží víčko. Uvístění v karosérii je patrné z obrázku. Nemusíte nic vrtat, protože díry tam již jsou - teda u mě byly. Jen je potřeba vybrousit plast dosedací plošky pod krytkou víčka, přidat plíšek pro zpevnění a prostřihnout gumu pod ním. Pak několik minut (i hodin) sakrování a štelování a je hotovo. Výsledek možná bude stát zato až s prázdnou nádrží se budu dobývat k víčku na benzínce a ne a né se tam dostat, uvidíme ...
DSCF1685.JPG
DSCF1687.JPG
DSCF1684.JPG
DSCF1688.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi Elegance Z17DTH 2/05 , OPCOM k dispozici
Corsa B 1.2i 33kW 5dv r.v. 97
---------------------------------------------------
bývalo : Corsa B 1.7D 44kW 3dv r.v.97 - moje
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Jak na centrál v kufru a u víčka nádrže...?

Příspěvek od MAMBO »

Čus banditi nevite jak se sundava ten maly plast kde je znak jak se otvira kufr? Na to bude nejaky chvat ale nevim jaky tedka :lol:
Corsa B 1.0 5 dveř
Soni
Příspěvky: 221
Registrován: 01 dub 2008, 16:07
Bydliště: Breclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na centrál v kufru a u víčka nádrže...?

Příspěvek od Soni »

Musis oddelat tapec a pod nim normal to viko uchycene zespodu 3 srouby.
Odpovědět