Problém s automatickou převodovkou

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Odpovědět
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Problém s automatickou převodovkou

Příspěvek od FrantaU »

Tak vážení a milí. Mám jednu novinku. Je teda úplně suprová. Začala mě zlobit převodovka. Řadí sice všechny stupně, ale auto jede jen do 2 500 otáček...pak odmítá jet. Dělá to to takový věci jako když by brutálně prokluzovala spojka u manuálu. prostě na otáčkoměru je 3 000, 3500 tisice auto nejede a má zvuk jako by točilo tak 5 000 otáček. Líp ten problém popsat neumim. Ale jsem teda docela nas..... Uvidim byl jsem s tim zatim v jednom servisu a tam nevěděli co s tim. Já jsem jedině zjistil, že oleje je v převodovce je dost a když jsem ho očuchal tak nesmrdí...... No jsem na to zvědav co tomu je. Kdyby měl někdo nějaký nápad nebo zkušenost prosím pište. Děkuju moc...
PS: Málem byh zapomněl, jedná se o problém s "klasickám" automatem, né easytronic...
automatic
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

zkus novy olej... nemusi smrdet, ale uz muze byt stary, a neprevadet dost sily... a co kontrolka motoru, nesviti?
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

olej vyměnit můžu,ale je tam 3 roky a 38 tisic kilometrů, takže by mu nic čistě teoreticky být nemuselo.
Včera kontrolka nesvítila, ale dneska při cestě do servisu, se rozsvítila a motor běžel na 3 válce. Ale po vychladnutí a opětovném nastartování běžel zas na 4 válce... Zatim jsem nic jiného nezjistil a nikdo mi neporadil....
automatic
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

Problém vyřešenej. Klidně ro můžete smazat, protože tohle asi nikomu nepomůže.
automatic
Odpovědět