Zadní kotouče?

Témata týkající se podvozku, brzd, řízení a chlazení. Tato sekce zahrnuje i úpravy těchto částí vozidel.
Odpovědět
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Zadní kotouče?

Příspěvek od FatriX »

Prosím vás kluci chtěl bych udělat do zadu kotouče co je k tomu potřeba a co upravit :) možná to tady už bylo ale nevšim jsem si díky za každou radu a pomoc :)
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Projeď profil Fugyho nebo Tiger'se :wink: tam se dozvíš víc ..
Každopádně hodně peněz a nervů :wink:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Kevin
Příspěvky: 931
Registrován: 09 kvě 2010, 12:42
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Příspěvek od Kevin »

A hodně času a místa :D Jestli to budeš mít nějak rychle tak sem pak hoď nějaký foto na zadek se chci taky vrhnout v průběhu zimního období 8)
Moje Esmeralda neni slepá...
Uživatelský avatar
Kady
Příspěvky: 24
Registrován: 23 črc 2008, 11:50
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od Kady »

Čau v celku to není až tak drahý a ani náročný,sežeň si nějde náhradní zadní nápravu pokud to si to chceš připravit a zároveň s tím autem pořád jezdit. Z té nápravy sundej komplet bubny i s těhlicí.Pak se musí odříznout ty destičky co jsou pod těhlicí. Dájí se sehnat nebo vyrobit nové destičky se správnou roztečí děr pro náboje kotoučů,pak se přivaří zpět provrtají se díry dle destiček až na nápravu,našroubují se tam nové náboje s držáky třmenů a je zkoro hotovo.Pak se to přehodí na auto upraví se lanka na ruční brzdu a je to. Pokud bys chtěl mám doma připravené zadní třmeny s držáky kotouče a náboje s Vectry A 2,0. Je to varianta starší kde máš defakto pod kotoučem čelisti pro ružní brzdu. Chce to akorát ty všechny věci opískovat a nově natřít.
Tigra 1.4 16V ,sport filtr + Powerbox a komplet výfuk od Katu Jetex Fortex
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FatriX »

cau ja nevím právě jak to je s tou rucni brzdou na lanko kdyz ty kotouce jsou na kapalinu porad to nechapu :D a kolik by jsi chtel za ten komplet? dik
Uživatelský avatar
Kady
Příspěvky: 24
Registrován: 23 črc 2008, 11:50
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od Kady »

FatriX píše:cau ja nevím právě jak to je s tou rucni brzdou na lanko kdyz ty kotouce jsou na kapalinu porad to nechapu :D a kolik by jsi chtel za ten komplet? dik
třmeny jsou hydrailické,ruční brzda je na lanko protože ty kotouče jsou zkonstruovaný tak že je to defakto jako buben s kotoučem dohromady.uvnitř toho středu kotouče jsou normálně malí čelisti a na ně je napojené lanko od ručky. O víkendu ti to nafotím kouknu na to a řeknu ti cenu. Mám úplně celý komplet na obě strany s tím že se dají použít i kotouče (pouze trochu je nechta líznout na soustruhu) a destičky. akorát ty malí čelisti pro tu ruční brzdu se musí koupit nový.
Tigra 1.4 16V ,sport filtr + Powerbox a komplet výfuk od Katu Jetex Fortex
Uživatelský avatar
Kevin
Příspěvky: 931
Registrován: 09 kvě 2010, 12:42
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Příspěvek od Kevin »

Kady: Tak jestli tebe bych mohl poprosit o nějaké ilustrační foto jestli máš.? :shock:
Moje Esmeralda neni slepá...
Odpovědět