Lakování, barvení a vše kolem...

O všem a všech Corsách.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Lakování, barvení a vše kolem...

Příspěvek od Velbloud »

Berry píše:jinak kolik stoji si do laku ty lemy a castech narazniku?
Mno já si to dělal u tý mojí sám.. záleží na Tobě jak moc dobrý to chceš mít.. když si to necháš udělat v lakovně, tak si myslím, že dáš za lem 500 + ti budou lakovat nárazníky celý.. tzn. cca 2000 kus....

Ale když si to uděláš sám, a budeš chtít jen abys to měl ve stejný barvě (protože tohle je slabina Cors, že rychleji šisujouj lemy než nárazníky)... tak já jsem to řešil černou metalízou - ta je tý původní černý co je na plastech nejpodobnější.... a musíš to udělat takto:

Zdrsnit povrch smirkem - stříknout základem na plasty - (pokud to chceš mít hladký bez toho jemnýho vzoru co je na nárazníku tak stříknout plničem - pak zbrousit do hladka) - stříknout barvou - a následně vzít tak 2 vrstvama bezbarvého laku.

Vše potřebné seženeš v každém krámě s barvama (i v Obi, Bauhausu, atd.).
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

lak

Příspěvek od Berry »

No ja mam narazniky v barve,a le nemam jen ty horni hrany narazniku v barve jinak 500 lem tak to jsou 2000litry a nraznik by nebyl tak drahy kdyz by slo jen o tu horni hranu
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno právě.. proto říkám udělej si to sám... protože když uděláš jen lemy a nebudeš mít ty horní části lakovaný tak to bude jako pěst na oko... a myslí, že aby lakovali jen půl nárazníku se nikomu nebude chtít ... :wink:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

brava

Příspěvek od Berry »

Kde ale namichaji opravdu to samou barvu ne nejakou matnou, ale opravdu schwarz metalic :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: brava

Příspěvek od Velbloud »

Berry píše:Kde ale namichaji opravdu to samou barvu ne nejakou matnou, ale opravdu schwarz metalic :wink:
co jsem koukal v garážích, tak nemáš metlu.. ale klasickou barvu jako já.. což je Z200.. a třebas v Průběžný jsou barvy a laky, kde ti jí namíchaj.. a nebo když si koupíš jakoukoliv lesklou černou, tak to půjde.. protože v klasický černý se nemůžeš tolik splést... ale já bych to fakt udělal trochu jíným odstínem, protože každopádně pokud to budeš dělat sám, vidět to bude... a když to bude třebas ten perleťovej odstín či metla, tak to bude vypadat dobře ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

lak

Příspěvek od Berry »

Aha tak to bychom se tam nekdy spolu staveli v te prubezny ne?jinak stci to oblepist a nastrikat to nic nejak ten plast nic s nim nedelat?
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

neni problém spolu skočit tam nebo do obi... a něco vyberem ;o)

jinak jsem Ti psal jak na to.. a to ať si vybereš jakoukoliv barvu
Zdrsnit povrch smirkem - stříknout základem na plasty - (pokud to chceš mít hladký bez toho jemnýho vzoru co je na nárazníku tak stříknout plničem - pak zbrousit do hladka) - stříknout barvou - a následně vzít tak 2 vrstvama bezbarvého laku.
:D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

lak

Příspěvek od Berry »

Aha tak to myslim ze pujde jak posledni, ale diky za navod pak nekam skocime jinak tu bravu tam namichaji v ty prubezny nebo jsi myslle vzit v obi?
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

záleží jestli chceš namíchat nějakou určitou, tak to v průběžný... jinak pokud chceš třebas jen černou.. či grafitovou... tak to můžeš do OBI.. tam toho maj dost na výběr ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

lak

Příspěvek od Berry »

No ja si myslim ze staci obyc cerna ael ne matnou, ten neni matny :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

ha, mne rekl layra za jeden lem 1000 a ze se mu do toho nechce, protoze aby to nejak vypadalo a nepraskalo to, tak se musi nejdriv uplne vyhladit ten plast samotnej. aby nebyl vroubkatej, pak klasika> zaklad na plasty>plnic>vybrousit do hladka a barva. kua ja chcu garaz, udelal bych si vsechno, ale ta garaz mne tejraaa :cry:
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno to jsme na tom stejně... proto musím počkat až půjde přítulka na noční.. zavázat si utěrku kolem hlavy (abych si nefetnul) a začít v kuchyni konečně stříkat ty vnitřní plasty :lol:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

no litre za jeden je celkem dost to bych ho poslal do pr... :lol:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Newman
Corsa forever
Příspěvky: 265
Registrován: 12 pro 2006, 08:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Newman »

No vídíš Bloude tak to hezky ukážes berymu jak se to dělá na nárazníku a já si ho potom vezmu :lol: :lol:
Obrázek
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

No taky me to ceka a verim v Bloudovu spolupraci :D
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Odpovědět