Centrální zamykání>Výběr,montáž,rady

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

já mám dálku od Komára .. vyšla mě cca na 900 a je i s alarmem.. a to si buď můžeš zapojit sám.. nebo šikovnej elektrikář ti to zapojí do litru..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Confidence
Příspěvky: 85
Registrován: 14 srp 2007, 10:09
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od Confidence »

No jo, tak to tak jako ty asi nesezenu, na tech odkazech je dalka za 1000, ale bez alarmu... A ty sis to daval sam? A v poho?
Opel Corsa 1.0 12V, r.v. 1998
Hanesek
Příspěvky: 52
Registrován: 04 zář 2007, 06:48

Centrální zamykání

Příspěvek od Hanesek »

Zdarvím vás,mám na vás takový dotaz.začal sem přemyšlet nad centrálním zamykáním ale nevim jaky by bylo nejlepši.Nebo spiš ktery by tam šlo bez problému dát.Jestli máte někdo zkušenosti budu rád když mi poradite a třeba něco doporučite.Stači mi nějaky obyč centrálni zamykáni bez alarmu za rozumnou cenu.mám corsu 1.4i pětidvéřovou verzi r.v 1995.předem díky

EDIT: Přesunuto z Jak na to ... do Jak koupit? Prosím o správné vkládání příspěvků. Suby
david
Příspěvky: 5
Registrován: 02 říj 2007, 00:18
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

DO centrálního zamykání>montáž

Příspěvek od david »

Nazdar všem! Prosím prosím o radu. Kam zapojit na stávající originální centrání zamykání universální dálkové ovládání. Zkoušel jsem to a jsem z toho jelen :shock: .
Corsa X12XE - moje přítulkyně
já Omega X30XE
Vlasťa
Příspěvky: 5
Registrován: 12 črc 2007, 20:54

Příspěvek od Vlasťa »

Já jsem zapojoval dodatečně dálkové ovládání minulý týden. Mám Corsu B r.v. 94. Nevím jestli máš stejnou jednotku centrálu jako já. Zapojil jsem to tak, že jsem použil jen kontakty relé z jednotky dálkového ovládání a napojil je na tři dráty z jednotky centrálu. Do jednotky centrálu vedou dráty s barvama (hnědo-červený, hnědo-bílý, hnědý). Hnědý je silnější než ty ostatní a právé tento hnědý jsem spojil přes relé DO s hnědo-červeným a přes druhý kontakt DO zase s hnědo-bílým. Teď nevím který byl pro odemknutí a který pro zamknutí, ale to jednoduše zjistíš klemou. Na dráty jsem se jenom napíchl, aby zůstal funkční centrál na klíček. Zítra ráno ti ještě napíšu typ mé jednotky centrálu. Kdyby jsi tam měl jinou, tak aby to třeba nejiskřilo :lol:
Vlasťa - 1.5 TD
david
Příspěvky: 5
Registrován: 02 říj 2007, 00:18
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

díky, v sobotu se do toho pustim znovu, tak pak dam vědět, jak to dopadlo.
Corsa X12XE - moje přítulkyně
já Omega X30XE
Vlasťa
Příspěvky: 5
Registrován: 12 črc 2007, 20:54

Příspěvek od Vlasťa »

Málem jsem zapoměl na to označení jednotky centrálu. Takže ta moje má označení: 5394 KIEKERT GM 90 457 682. Ty koncové čísla by se prý mohli i lišit. Takže pokud se do toho budeš pouštět, tak práci zdar :wink:
Vlasťa - 1.5 TD
david
Příspěvky: 5
Registrován: 02 říj 2007, 00:18
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

jest hotovo!!! povedlo se a tímto ti patří velký dík!!! :)
Corsa X12XE - moje přítulkyně
já Omega X30XE
havlik
Příspěvky: 10
Registrován: 10 dub 2008, 12:50
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Trošku obnovim mrtvolu

Příspěvek od havlik »

Bohužel asi sem fakt natvrdlej nebo nevim ale nikdy se tu nedočtu nikde nic určitého. Potřeboval bych radu jak na centrál bohužel odkazy odtud sou mrtvé tudíž sem nic nezjistil. Spíš mi také zajímá jak to řešíte s 5tejma dveřma ty bych chtěl taky na centrál ale na to asi nejsou stavěný děkuju za rady. Jinak mam 5dvířko :oops:
Corsa B rv.96 1.4 8V 60koní:)
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

dyť sjou přímo centráli na 5 dveří
I German Style !
Uživatelský avatar
dodci
Příspěvky: 76
Registrován: 03 úno 2008, 15:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dodci »

Mam Corsu 1,0 12V r.v.2000 edition a mam central bez DO. poradte ako si namontujem to DO na central? kde kupit to dialkove a podobne veci velmi pekne dakujem....
Opel Corsa 1,0 12V 2000 žlutá chi chi
david
Příspěvky: 5
Registrován: 02 říj 2007, 00:18
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

centrál na DO

Příspěvek od david »

Jednotku najdeš u spolujzdce dole na A-sloupku. Připojení je dobře popsaný výše a samotné dálkové ovládání koupíš na internetu do 1000,-Kč. Přesnou adresu už nevim, ale stačí chvilku hledat.
Corsa X12XE - moje přítulkyně
já Omega X30XE
lucanito85
Příspěvky: 85
Registrován: 05 říj 2007, 11:30
Kontaktovat uživatele:

DO

Příspěvek od lucanito85 »

Ahoj ,

pokud nemám vůbec v autě zavedený centrál ? Mám Corsu 1.2 r.v 93 :shock: existuje někde nějaký ilustrační návod jak na to ? A kam napojit kabýlky ? Kabýlky jsou pro mě totiž peklo :lol:

Díky moc za rady
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

lucanito>> Kup centrál na na Aukru maj ho tam cca 500,- a tam máš i návod se schematem :wink: já se na to chystám,mám sice alarm na DO tak to připojim na něj. Ty můžeš koupit centrál bud na klíč nebo taky na DO :wink:
Uživatelský avatar
Vasin
Příspěvky: 201
Registrován: 20 dub 2008, 11:48
Bydliště: Havířov

Central

Příspěvek od Vasin »

Zdravím ja mam 3 dverovou Corsu a chtel bych se zeptat ja mam cental jen na klicek a chtel bych na DO jestli by to slo nejak udelat . Poradi nekdo :prosimprosimprosim:
Odpovědět