Připomínky, návrhy

Co změnit, co přidat??? Fórum o fóru a stránkách a věcech kolem klubu spojené.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Ale zase na druhou stranu. Když uděláš téma např. s názvem aukce, tak to bude tak co stránka to odkaz na aukci, protože k tomu budou nějaky dodatky. Kdežto když uděláš Sekci v který budou témata, tak se dycky hodí název tématu do toho třeba aukce na motor a pod tim budou dodatky, pak další téme třeba aukce budíků a pod tim dodatky. Takže v tom bude přehled a dycky si přesně najdeš aukci. Kdyby to bylo v jednom tematu, tak tam budeš mít aukcí mraky a když budeš něco hledat, tak tam strávíš vánoce.


P.S.: jak dycky píšu jsou to jen moje názory, tudíž je nikomu nevnucuju a nikdo se jimi nemusí řídit, proto když se jimi budete řídit, tak veškerou zodpovědnost přebíráte na sebe :lol:
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Jo napad je to dobry, ale tak ja si mylsim ze je tu dost sekci samotnych kam by to mohlo zaplout, preci je tu "Jak koupit" a tam kdyz se vytvori vlastni topic aukce nebo aukro, tak ymslim ze neni co resit, zas aby tady toho nebylo milony apak se v tom nikdo envyzna tedy aspon muj nazor, s tema aukcema dopbry napad ale jak rikam tak udlejete topic 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

mikro: to je sice pekny, ale ty aukce na aukru jsou po mesici az dvou neaktivni, takze vlastne je uplne jedno, jestli bude na kazdou aukci jedno tema, nebo to bude v jednom souboru ;-)
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Tak vidíš, když je to jedno, tak ať mam taky jednou radost, že je něco podle mě, tak tomu pls udělej vlastní Sekci :lol2:

Ne kecám, dělejte jak chcete, já abych pravdu řek, tak zaitm teda opravdu nemínim nic kupovat na aukru, pač sem na to línej a radši dám víc za nový a dostupný než se pak za něčim honim. Jak se znám, tak každou aukci co bych udělal, tak by byla na prd.

P.S.: Howgh domluvil sem
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiniMike »

proste vlasatni sekci si to nezaslouzi, protoze je to zbytecny :-) na aukru zas tak zajimavejch aukci neni, takze se to do jednoho prispevku bez problemu vejde a je zbytecny, kvuli tomu vytvaret uplne novou kategorii.....
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Nevím co tu řešíte, když jsem už při založení klubu udělal téma "Zajímavé corsy a náhradní díly v inzerátech" tak proč ty odkazy neházíte tam???
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

zdravim zpravce corsa clubu :) dnes jsem si procital akce a srazy v TM a ikdyz sem se nedocetl jak lze nejaky sraz vloziti tak me napadlo co takhle usporadat dobudoucna nejaky velky sraz a nechat ho i otisknout v TM treba se najde nekolik lidi kteri nejsou nasimi clyny a radi by se srazu zucasnily a treba i zaregistrovaly... vsiml jsem si ze ze na konci TM je stranka kde jsou www odkazy na vsecky cluby a corsa club je tam taky tak si myslim ze by nebyl problem tam otisknout i nejaky nas velky a hlavne dobre obsazeny sraz
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

koukam ze me volani nebylo vysliseno no nic tak at nadale je nase srazove klani v minimalnim poctu :nemlatit:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

styxxy...

víš ono je sice hezké takhle si představit "udělám obrovský sraz"... ale ono jde o to, že je tam obrovská zodpovědnost... a pořadatelé ze srazu nic nemají... spousta lidí už na tom shořela... protože není sraz jako sraz....a aby byl dobrej.. chce se tomu hodně věnovat, a mít někomu kdo se o to umí postarat a v neposledním dost peněz... raději ty naše malé, kde se nic neorganizuje ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
lubo87
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 705
Registrován: 04 pro 2007, 20:12
Bydliště: levice

Příspěvek od lubo87 »

MAM takovej navrh aby sa dorucena soukromna zprava oznacila cervenym.vela krat si nevsimnu ze mam priatuu spravu.to je len taka pripomienka :idea:
corsa 1,2eco 33kw,séria.ZIAL BOHU
sound:JVC+dialkovy ovladac:-)
kola:diskove 13''+puklice
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Lubo najed si do profilu>> Upozornění na SZ> zaškrtni ANO :lol: :lol: Pak ti bude vyskakovat okno s upozorněním na plochu :wink:
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

jj, přesně jak říká Havli...
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
lubo87
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 705
Registrován: 04 pro 2007, 20:12
Bydliště: levice

Příspěvek od lubo87 »

haha,ja sem pitomec.to mne nenapadlo.no milit se je ludske :oops:
corsa 1,2eco 33kw,séria.ZIAL BOHU
sound:JVC+dialkovy ovladac:-)
kola:diskove 13''+puklice
Uživatelský avatar
mulah
Příspěvky: 66
Registrován: 15 dub 2008, 21:26
Bydliště: karlovy Vary

Příspěvek od mulah »

Zdarvim. Nejsem žádnej tvůrce webu, takže nemám tucha o náročnosti mého nápadu, tak to kdyžtak omluvte.
No napadlo mě,že by bylo dobrý,hned na úvodní stránku Corsa clubu dát odkaz na mapu členů (ta by se ovšem musela vytvořit,že jo). Tam by se zobrazila mapa ČR a na ní by byli tečky členů/registrovaných (pokud by při registraci uvedli odkud jsou) No a když by se najelo na tečku myšákem, tak by se někde objevilo jméno dotyčného,nebo odkaz na jeho uživatelskou kartu. No jde o to, že by se líp vidělo,jak jsou lidi rozprskaný po republice a mohlo by to napomoci s hledáním místa pro sraz.
Co naši admini na to???
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

To by se mi taky líbylo a aby bylo povinný místo bydliště
I German Style !
Odpovědět