SVĚT TUNINGU - články, příspěvky

Vše co se točí kolem chodu našich stránek...
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

maxpower píše:Dobrý den,


začátkem tohoto emailu bych rád poděkoval těm kteří zaslali hodnotný příspěvek do elektronického magazínu (e-zinu).

Tyto články je možno si přečíst na http://www.maxpower.cz/index.php?chiptuning=92.

Rád bych tímto emailem upřesnil jakým způsobem přispívat.

Text - délka textu není limitována. Ideální je aby text tvořil odstavec.

Obrázky - do úvodní "dlaždice" obrázek o rozměrech 100x100 bodů;
- do článku malý náhledový obrázek o rozměrech 100x67 bodů;
- pro zobrazení detailního obrázku zasílejte obrázek o rozměrech 600x400 bodů;
- počet obrázků není limitován.
- prosím o zasílání obrázků v těchto rozměrech. Zrychlíte tím zařazení článku do databáze a vystavení na webu.

Informace o autorovi příspěvku - toto nechám na uvážení jednotlivce (v každém článku je uveden autor svými www stránkami). Článek je uzavřen odkazem na www stránky poskytovatele příspěvku. Pokud by jste chtěli více informací o autorovi napište svou představu.

Dovoluji si upozornit na to že do zobrazovaných obrázků na našem webu je automaticky generováno logo firmy Maxpower. Pokud by toto bylo v rozporu s vašim autorstvím k dané fotografii upozorněte nás na tuto skutečnost. Daný problém bychom posléze řešili s webmasterem.

Podívejte se prosím na stávající články a zašlete případné dotazy, náměty či připomínky.

Děkuji.

S pozdravem ...

Mapower - Martin Sekyra
www.maxpower.cz
Tak jsme dostali už námět "jak na to"... teď už je to jen na Vás... Takže Eponko, Berry a další.. pokud budete chtít můžete začít sem tvořit články... já či minimike je potom odešleme do Maxpoweru.. ;o) námětem klidně může být třeba nová Corsička.. či výhoty toho našeho modelu.. či historie, úpravy.. atd ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:wink: ok, jde se tvořit
Modrá corsa
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Tak Eponko či další, jak jste na tom? ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Hodne blbe :cry:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:? já teď taky, mám velmi "pracovní" a denně najezdím přes 300km, takže asi za týden snad bude volněji..zítra mě čeká Praha a zpět :(
Modrá corsa
Odpovědět