SVĚT TUNINGU - články, příspěvky

Vše co se točí kolem chodu našich stránek...
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

SVĚT TUNINGU - články, příspěvky

Příspěvek od Velbloud »

Teď bych se rád obrátil na Všechny členy corsa clubu, obzvláště na ty, kdo by se rádi více zapojovali do fungování klubu. Jedná se převážně o ty, co rádi píšou či se vyjadřují k určitým akcím, událostem či jen tak se více zajímají o auta a tuning a chtějí se s námi a jinými lidmi o to podělit.

Dostali jsme nabídku od firmy MAXPOWER, která si myslím by byla zajímavá pro klub, jelikož by se tím mohla dost zvýšit návštěvnost a tím by se i v budoucnu mohlo vyřešit (zatím nedořešené) financování klubu.
Případná spolupráce (články) by mohla probíhat v následující podobě. Váš příspěvek by byl uveřejněn v sekci "svět tuningu" (http://www.maxpower.cz/index.php?chiptuning=4). Řádně označen přispěvatelem. Jednalo by se o jakýsi výtah (trailer) originálního článku, který případně máte umístěn na svých www stránkách, obohacený několika fotografiemi. Čtenář by se z tohoto článku dozvěděl část tématu ale to "hlavní" by si musel přečíst na vašich klubových www stránkách. Tímto způsobem je zajištěna podpora a návštěvnost vašich klubových internetových prezentací. Příspěvkem je myšleno: zajímavé tuningy, obrázky tuningu, zajímavé články na dané téma popřípadě charakteristika vašeho klubu.


Myslím, že dané články by byly přínosem nejen pro klub, ale určitě si je rádi přečtou i členové. Proto kdo by jste měl zájem ozvěte se!! :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Myslim, že začátek byl myšlen i na mě :lol: :lol: :lol: ale myslím, že by to mohla být dobrá spolupráce, protže daší možnost a způsob, jak yb se o nás dozvědělo více lidí a nejn ty co chtějí tunint corsicky,ale treba i ty co maji problemy a potřebují řešit poruchy a vubec spoluprace do budoucna může být velmi zajímavá, jinak jakaá finanční situace, jakou myslíš Bloude?
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Finanční situace... mno rozmýšlím už týden jak to sem napsat, ale jelikož mám v práci šrumec tak jsem se k tomu nedostal.. ale osvětlím to tu co nejdřív. Jedná se o to, že ať chceme či ne.. klub nás něco stojí (náklady na doménu, webhosting, atd.). Prozatím to celý cca 2000 zaplatil MINI MIKE, který nás tímto prozatím sponzoruje... ale tak to prostě nejde. Vím že spousta lidí říkala, že pošle členský příspěvek jen jsme se o něm neště nestačili dohodnout.. snad večer to sem dodám.. Dále vím, že nejde aby každý kdo se registroval tu platil, protože tu stratíme návštěvnost.. ale určité příspěvky od stálých členů budou muset být, aby vůbec klub mohl fungovat.. a z peněz co zbudou z příspěvků se můžou koupit samolepky, či klubová vlajka na srazy a podobně. Myslel jsem právě to, že když bude návštěvnost velká, můžem formou odkazů prodávat určitou reklamu na klub a tím se v budoucnu budou možná příspěvky moci minimalizovat.. ale to je zatím jen teorie.

Já věděl Berry, že se toho chytneš ;o) tak zkus napsat nějaký článek, úvahu... doplníme to o fotky.. Mini Mike přislíbil korekturu ;o) já až se k tomu dostanu, tak taky snad něco vytvořím ;o).

Témata můžou být různá: Opel, rozvoj tuningu, vliv výfuku.... reportáž ze srazu.. úvaha nad... atd. prostě co vás napadne
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Newman
Corsa forever
Příspěvky: 265
Registrován: 12 pro 2006, 08:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Newman »

To je jasný od čeho tady máme spisovatelku :wink: :lol:
Obrázek
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

urcčitě budu řemýšlet a něco připravým nebo snad an něco přijdu, jne teda témata jsou volna nebo mi je nějak vymezte,ale nad neco prijde nejaka inspirace, a to vlozne do klubu jako clenstvi ja nevim videl bych to jako 100-200,- za každeho nebo envim zas aby to neodradilo celny jak pise Bloud,ale myslim ze takova castka neni velka a nezatizi rozpocet nikoho z nas a jak pises jeste jednou Bloud bylo by dobre ty samolepky i dkyz to bych mohl u souseda,ale npadli me tricka ze bychoms i udelai nejak ymaly napis na leve strane tricka na zadech nejaky vetsi treba tam znak opel a na prsou corsa club nebo naopak,ale toje jeste daleko asi :D

Ovsem tak ted, je to na nas jak se s tim popereme :wink:


Jinak tímto bych chtěl moc poděkovat Minimikovi, za jeho investici do vzniku a provozu tohoto krasného klubu
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Newman
Corsa forever
Příspěvky: 265
Registrován: 12 pro 2006, 08:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Newman »

Tak to já jsem zásadně pro :mrgreen:

Určitě nemůžeme to nechat platit Mike samotnýho :wink:

Ps: ale nejdřív chci nový smajlíky :mrgreen:
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

tak .. už jsem to financování sepsal, takže dohady k němu už jen tam...

Berry, co se týče témat.. je to na tobě.. prostě si vyber něco o čem budeš moci povídat cca na A4 ve Wordu, případně jestli k tomu nemáš nějaký fotky.. třeba se můžeš rozepsat o tom jak se dostat k závodění (se svištěm) a jak od závodění k Tuningu (k Corse) ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

No ja uz premyslim nad nejakymi tematy proc corsu, laska k tomuto vozu, vylepseni cokoli ohledne nej servis nevim co em anpane treba, minule jsem se rozepsal o koupi vozu opel corsa a vubec o ojetych vozech obecne no uvidmem, vetsinou me napadne enco z enjakeho tematu kdyz enkdo enco napise nebo nejaka diskuze no uvidiem, jinak celnsky prispevek hdim az mi prijde vyplata a zajimalo yb em kde si pak budeme moc vyzvedavat mail zda to bude jako kdyz mame SZ ze bude podobna sekce nebo kde diky a to budeme registrovat u minimike vid
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Berry píše:No ja uz premyslim nad nejakymi tematy proc corsu, laska k tomuto vozu, vylepseni cokoli ohledne nej servis nevim co em anpane treba, minule jsem se rozepsal o koupi vozu opel corsa a vubec o ojetych vozech obecne no uvidmem, vetsinou me napadne enco z enjakeho tematu kdyz enkdo enco napise nebo nejaka diskuze no uvidiem, jinak celnsky prispevek hdim az mi prijde vyplata a zajimalo yb em kde si pak budeme moc vyzvedavat mail zda to bude jako kdyz mame SZ ze bude podobna sekce nebo kde diky a to budeme registrovat u minimike vid
vidíš chlape.. tak zkus napsat třebas úvahu nad koupi ojetého vozu a dokončit to výhodami a nevýhodami ojeté corsy (je spousta článků, ze kterých jde hodně věcí použít)...

jinak co se týče toho mailu, tak to přesně jak píšeš s mini mikem přes sz, a jak jsem psal otázky na toto už do tématu "financování" ;o) myslím, že tím máme další krok v našem klubu za sebou ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Jinak ohledne te stranky nebo odakzu kde by se vyzvedavali maily jsem resil s Mikem, tak az prijde vylata posle se prispevek, jinka jo neco zkusim napsat, teda uz jsem neco mel,ale pak sjemto smaznul jinak i ohledne toho tuningu urcite taky, i kdyz o nem toho bylo uz napsano hodne, ze co se tuningu tyce bude spise smerovano na corsicky,a le uvidiem kazdopadne kdyz budeme videt vic a vic bude to jen a jen lepsi :D
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

8) tak koukám, že se to tu hezky rozjelo. Taky docela ráda píšu, tak bych se případně mohla zaměřit na historii Opelu, různé akce, apod. Jestli by to nevadilo. Nebo prostě s někým ve spolupráci :roll:
Jinak to financování, co dát zatím 200,-Kč na rok? Máme to tak v GT, pravda, je nás tam sice víc, ale jak bude lidí přibývat... Prozatím by to pokrylo web a potom i samolepky a případné jiné věci :wink:
Modrá corsa
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Jo urcite za kazdy prispevek jsme radi a kdyz bude rozsahlejsi, tak budeme radit, jinak 200,- je v poho dyt je tam to rozmezi 100 - 300,- za kazdou korunu jsme radi kdo co da a je to halvne velky DIK mikovi :D
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Jj.. přesně jak říká Berry.. každá korunka se hodí.. a Mikovi velký dík, že to ten čtvrtrok táhnul včetně výstavby sám.

Eponko, pokud něco vymyslíš a napíšeš, tak to bude naprosto skvělý, přeci jen si myslím, že ženy maj na psaní prostě talent. A jeslti budeš chtít, tak ti s nějakým článkem můžu pomoct ;o) Sám bych taky něco napsal, jenže nějak nemám čas...takže pokud budeš chtít s něčím pomoci, jsem tu ;o)

Jinak histori jsem popsal...resp.. převzal z jednoho webu.. máme ji popsanou v sekci Corsa klub ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
epona
Příspěvky: 134
Registrován: 25 pro 2006, 15:26
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epona »

:D já vím, na historii jsem koukala..něco vymyslím a když si nebudu vědět rady, tak se ozvu. Děkuji za pomoc :wink: a za kompliment o ženském psaní :wink:
Modrá corsa
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

epona píše::D já vím, na historii jsem koukala..něco vymyslím a když si nebudu vědět rady, tak se ozvu. Děkuji za pomoc :wink: a za kompliment o ženském psaní :wink:
Eponko, dyť je to pravda ;o) já než jsem sesmolil referát či nějakou práci, tak mi to trvalo.. kdežto kamarádka na střední si jen sedla, a během půl hodinky měla hotovou úvahu.. tak se těším až něco vymyslíš.. uděláme tu na to téma news room ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Odpovědět