Klubová vlajka>návrhy

Vše co se točí kolem chodu našich stránek...
Odpovědět
Uživatelský avatar
zuzanka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 98
Registrován: 12 čer 2008, 09:37
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Klubová vlajka>návrhy

Příspěvek od zuzanka »

OBJEDNÁVKY (rozměry vlajek str.2):

Zuzka - velká vlajka, deska
Velbloud - malá vlajka
styxxy - malá vlajka
xGate - malá vlajka
mulah - malá vlajka
bryant - bílá lepka zadní sklo, vlajka malá
styxxy - lepka zadní sklo (barva se řeší)
+ lepky na přední sklo pro blouda 10ks(2,2cm krát 25cm cca)
Naposledy upravil(a) zuzanka dne 09 srp 2008, 13:17, celkem upraveno 6 x.
Corsa B, 1.6 můj dvoubarevnej bobik....
Uživatelský avatar
zuzanka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 98
Registrován: 12 čer 2008, 09:37
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzanka »

koukám, že když jde o zařizování, tak nikdo nic, ale kdybych sem dala fotku nahý holky, tak by byla reakce třívteřinová :lol: :lol: :lol:
Corsa B, 1.6 můj dvoubarevnej bobik....
Uživatelský avatar
lubo87
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 705
Registrován: 04 pro 2007, 20:12
Bydliště: levice

Příspěvek od lubo87 »

:roll: raad by sem poradil,ale to sa skor skus septat administratorov.ja tu nemam ziadne slovo :roll:

ps:nemusi byt holka nahaa aby sa nekomu liibila :wink:
corsa 1,2eco 33kw,séria.ZIAL BOHU
sound:JVC+dialkovy ovladac:-)
kola:diskove 13''+puklice
Dub.-
Příspěvky: 333
Registrován: 20 dub 2007, 08:44
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Dub.- »

kdybys objednávala třeba klubový nálepky tak je to něco jinýho, to bych zájem měl :P k vlaječce se musím dopracovat :D
Opel Corsa B 1.2i X12SZ
Uživatelský avatar
zuzanka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 98
Registrován: 12 čer 2008, 09:37
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzanka »

:(tak já vezmu metr na šířku???? :D s váma je dohoda
Corsa B, 1.6 můj dvoubarevnej bobik....
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Zuzi>> ty jsi zlatíčko ,nejen že je s tebou sranda ,ale vzala jsi vážně i klubový věci. Tak když budeš mít možnost něco splašit,bude to super. Pokladník Suby se s tebou vyrovná,má přehled co a jak ohledně financování klubu,já jsem jen výběrčí :lol: :lol:
Uživatelský avatar
zuzanka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 98
Registrován: 12 čer 2008, 09:37
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzanka »

Havli píše:Zuzi>> ty jsi zlatíčko ,nejen že je s tebou sranda ,ale vzala jsi vážně i klubový věci. Tak když budeš mít možnost něco splašit,bude to super. Pokladník Suby se s tebou vyrovná,má přehled co a jak ohledně financování klubu,já jsem jen výběrčí :lol: :lol:
heleď vypadá to, že to bude fakt levný. Ten kluk si řekl za tu desku 50x50cm předběžně stovku, možná to bude 200, ale to je ok cena. ta vlajka si myslim bude ok metr šířka...budem muset vymyslet, jak to zavěsit, aby to bylo čitelný. heleď a ohledně peněz, stejně jsem vám je chtěla posílat, tak to zacáluju a je to. vyjde to prakticky nastejno. deska je objednaná černá s logem žlutooranžovym, týpek si to vezme ze vzorníku z tý přední strany. ta vlajka teda stejná? bílá si myslim by nebyla moc hezká ale poraď se se subym... to bude nej.
Corsa B, 1.6 můj dvoubarevnej bobik....
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Super beruško,tak to vememe jako klubovej příspěvek,a budeš klubák s červenym nickem :wink: Ta vlajka, černá se žlutým by byla možná pěkná :wink:
Uživatelský avatar
sustrig
Příspěvky: 158
Registrován: 25 pro 2007, 19:41
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od sustrig »

Havli píše:Super beruško,tak to vememe jako klubovej příspěvek,a budeš klubák s červenym nickem :wink: Ta vlajka, černá se žlutým by byla možná pěkná :wink:

Souhlasím žlutočerná bude pěkná!!!
sustrig x12sz
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Zuzi promiň včera jsem nebyl na foru - jak píše Havli - černá se žlutým logem... nebo bílá s černým logem.....


co se týče rozměrů ta si myslím, že asi nějakou větší tak metr na padesát - otázka je, na co ji vyvěsíme... povezete někdo s sebou na sraz stožár???? :roll:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Pánové prosím aby jste si nechali OT do sekce pokec... díky Bloud
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
sustrig
Příspěvky: 158
Registrován: 25 pro 2007, 19:41
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od sustrig »

Velbloud píše:Zuzi promiň včera jsem nebyl na foru - jak píše Havli - černá se žlutým logem... nebo bílá s černým logem.....


co se týče rozměrů ta si myslím, že asi nějakou větší tak metr na padesát - otázka je, na co ji vyvěsíme... povezete někdo s sebou na sraz stožár???? :roll:
Ten kdo má pětidvířko to hodí do zadního okna!!!
sustrig x12sz
Uživatelský avatar
zuzanka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 98
Registrován: 12 čer 2008, 09:37
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzanka »

Nevím, jak je tu zkalibrovanej monitor, ale opravdu se mi to na úvodní straně zdá žlutooranž. ale ok, dnes mu napíšu, takže deska 50x50 a vlajka s delší stranou 150cm, kratší jak poměrem vyjde. Barva černý podklad se ŽLUTÝM tiskem. Od VW vymýšleli stožár s rámem, ten neni tak těžkej, otázka je, jak to bude vypadat. Hlavní je, že nás na srazech bude vidět. Přemýšlím, jestli ty desky nevzít dvě, to je pak otázkou jak se stojí. Jestli stojíte na srazech v řadě, tak by sme tu řadu třeba ohraničili? To záleží na vás, počkám teda na definitivní stvrzení a tomu klukovi napíšu sms. Díky moc.
Corsa B, 1.6 můj dvoubarevnej bobik....
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

My děkujeme tobě ,krásko. Řešíme to tu už pomalu dva roky a ty to máš hotový za dva dny :lol: :lol:
Uživatelský avatar
zuzanka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 98
Registrován: 12 čer 2008, 09:37
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzanka »

Havli píše:My děkujeme tobě ,krásko. Řešíme to tu už pomalu dva roky a ty to máš hotový za dva dny :lol: :lol:
Vůbec neni zač.... když je logo ve vektoru, tak jde vše. :) samolepky, můžem zařídit i reklamní dárky....všechno, co si jen budete přát;) jo jinak mám možnost hrnků tuším 110kč ten základní, kdyby byl zájem, stačí říct.
Corsa B, 1.6 můj dvoubarevnej bobik....
Odpovědět