Povinné ručení

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Povinné ručení

Příspěvek od Korrpi »

:roll: maximální výše bonusu je 50% takže si stejně moc nepolepšíš :lol: :lol:

takže si radši najížděj bonusy své :wink:

navíc i když budeš mít pojistku na někoho jinýho počítá se tam rok narození majitele auta :!:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Re: Povinné ručení

Příspěvek od NoX »

maximalni vyse bezeskodniho prubehu je 50%, ale k tomu se da pridat jeste nejaka obchodni sleva, pripadne neco z akce... dostal sem se k pripadum, kdy celkova sleva sla az na nejakych 78%, coz uz bylo docela fajn..
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Povinné ručení

Příspěvek od Gooder »

Korrpi: Pokud by se jednalo o klasickou O1, tak budiž. Ale RS se pohybuje kolem 100tisíc Kč. Což si myslím, že možná trochu smysl má :)

Nox: Já bych měl jen havarijko napsané na někoho jiného. Tam by se maximálně tak prý mohlo stát, že v případě škody by ta dotyčná osoba ztratila bonusy na moje auto. Ale zvažuju MiniHav od ČPP za cca 7tisíc Kč. Mělo by v tom být POV + proti odcizení vozidla(pouze odcizení vozidla, na vloupání se to nevztahuje) + střet se zvěří a živelná událost. Ty umíš lepší ceny POV i havarijko? ;)

dubi: Myslím si, že 3tisíce Kč za povinný je docela slušná cena. Já u Corsy platil něco kolem 5tisíc Kč. Měl jsem tam POV s vyšším plněním + připojištění sedadel :)

Edit: Docela mě teď zaujalo havarijko u ČP(kde jsem momentálně), mají i verzi pro starší vozy. Klasický AllRisk vychází na 11800Kč, AllRisk pro starší vozy je 3800Kč. Paní z pojišťovny mi tohle vůbec nenabídla, i přesto že mi auto spadá věkově do té kategorie pro starší vozy :shock:
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Povinné ručení

Příspěvek od dubi »

3ku bych ušetřil, kdybych to hodil na tátu. Já mám teď nově platit 4300kč. Pokud si to přepočítám například u ČPP, tak mi i to jejich nejdražší pojištění vychází levnější, než to, co platim teď a to mám 45% slevu :!:
Obrázek
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Re: Povinné ručení

Příspěvek od NoX »

Gooder: nemas pravdu. v pripade nehody ztraci bonusy pojistnik zelene karty. bonusy se nevztahuji na auto, ale na konkretni osobu.... takze pokud si an nekoho napises havarku a auto rozsekas, tak tomu dotycnemu zdrazi jeho auta na povinnem/havarijnim pote, co mu nactou skodu do databaze CKP.

ja u Allianz umim udelat POV , kde bude stret se zveri, poskozeni auta zviretem (kuna na kabely a podobne), pojsteni proti zivlum a zaroven pojistku proti odcizeni auta. jedna se ciste o odcizeni, ne vykradeni. zaroven umim do pojistky nacist bonusy nekoho z rodiny, aby se treba zlevnila. Zaroven je tam i akce na prvni nehodu bez nacteni skodniho prubehu do CKP, tzn po prvni nehode ti nezdrazi pojistka.

Havarijko je nejlepsi delat zaraz s POV a to z duvodu slevy za propojistenost... navic pokud to dam dohromady na jednu smlouvu tak se tam nactou jedny bonusy na oboje a nemusim tam nic moc vymyslet.


jinak treba dubiho litrovou corsu dokazu udelat za -+ 2200 kc s tim, ze bude psana na nej, a budou mu nabihat bonusy, nebude to psane treba na rodice...
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Re: Povinné ručení

Příspěvek od NoX »

Jinak, pokud by mel nekdo zajem o spocitani POV treba z duvodu, ze ma malo bonusu,a rad by je nacetl od nekoho z rodiny, dejte mi vedet treba do SZ :-) za spocitani nic nedame, a treba to nekomu z vas pomuze :-)
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Povinné ručení

Příspěvek od dubi »

Strašně nenápadná reklama :mrgreen:

Jinak NoXe doporučuju :jj_good:
Obrázek
milosh
Administrátoři
Příspěvky: 68
Registrován: 25 lis 2014, 19:42

Re: Povinné ručení

Příspěvek od milosh »

Nyní si můžete ceny za povinné ručení porovnat i zde https://www.corsaclub.cz/povinne-ruceni/
Odpovědět