Pokec o všem a o ničem VI.

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
tomasberan218
Příspěvky: 44
Registrován: 21 říj 2014, 16:42

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od tomasberan218 »

Hgi: Jdi do hajzlu, když přijedu do oplu po 15 tisících tak mě pošlou doprčic a řeknou mi že je ještě moc brzo, když si ho vyměním sám a něco se mi s tím autem stane tak mi řeknou že záruka padá protože jsem se v tom hrabal sám, a když budu olej měnit až po 30 tisících jak chtěj tak mi motor půjde do kytek měsíc po záruce...už to vidim...

spočítat si kolik najedu moc nemůžu, jak říkám odhadem 15-20 tisíc, ale může to bejt klidně 25, jezdim s tim do školy, ale jsem na vejšce takže ne vždycky tam jedu, pak mam taky zkouškový kdy jedu jenom párkrát do měsíce, prázdniny atd., navíc občas jedu jenom do města, někoho odvezu, k babičce atd...a ono se to za ten rok nasčítá, plus mínus nějakej ten tisíc..někdy auto stojí třeba tejden na ulici a nikdo s nim nejede...

přesně tak, říkám už snad potřetí že tohle je moje první auto, a doteď mě auta nějak moc nezajímaly, až od tý doby co mám svoje tak jsem se o to začal zajímat, protože jako student si nemůžu dovolit nějaký drahý opravy a chci aby mi vydrželo co nejdýl...
chochi
Příspěvky: 2
Registrován: 04 led 2015, 20:32

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od chochi »

Nevíte, kde se dá sehnat seznam kompatibilních vstřikovacích čerpadel pro Opel Corsa 1.5TD??
Odešlo mi vstřikovací čerpadlo na Corsa B 1.5 TD, motor X15DT. R.V. 1998
Našel jsem na čerpadle číslo Bosch 0 281 005 029, nemohu najít bazarové. A tak by mě zajímalo, zda je možné koupit i čerpadlo Bosch 9 464 620 001.
Na ebay.com jsou převážně čerpadla s objednacím číslem 9 464 620 001, ale netuším, zda jsou kompatibilní.
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Co-RS-ák »

v katalogu kelly ;) a bazarový bych fakt nekupoval, ti klidně může odejít druhej den ;)


beran: nic takovýho ti řikat nemůžou ;)
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od petanek192 »

Kluci kde koupim tlumeni ( bitumenový plát ) jde mi o to určitě bych stim chtel vytlumit kufrove dveře a mozna podlahu v kufru aby ten tripalec tak nerezonoval do auta jako z fleku se na to muzu vite co ja vzadu nesedim ale porad vim ze se ten vyfuk umi ozvat tak s toho hlediska ....

Na netu je to samej znackovej sajrajt a navic mi to prijde zbytečně drahé .... Zadnou monster hudbu tam davat nehodlam ... Jde mi jen o ten vyfuk ...

Jo kdyby nekoho napadlo tak ten tripalec tam rozhodne zustane .... :jj_good:
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Gooder »

Kluci, chtěl bych vás poprosit o slušné vyjadřování... :)

petanek: Nic jiného než značkové nejspíš neseženeš :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od petanek192 »

Dnes sem omrknul odstrojene vrata a uz se mi do toho uplne nechce neni to jak u vectry vsechno couha ven o to ani nejde ale tahla na odemykání motor na sterac atd tak ja nevim ... byl sem dnes v melodii a tam mi povedeli ze existuje nejaky sprej ale dle me je to asi k nicemu nevim necham si poradit ...

Nebo tema platama polepit ten tapec zevnitř , na vrata to bude hrozna piplacka :-(
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
tomasberan218
Příspěvky: 44
Registrován: 21 říj 2014, 16:42

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od tomasberan218 »

já bych to promazal a zpátky k věci...

Ohledně toho cvakání při jízdě, dneska jsem zjistil že to dělá jen na LPG, když přepnu na benzín tak je to ok (celkem zásadní věc já vím, ale na benzín skoro vůbec nejezdím a měl jsem za to že to dělá i na něj)

Tak jsem si poslechl motor s otevřenou kapotou a je to dost znát, i když v kabině je to slyšet jenom jako lehké cvakání...

Zvláštní je ale že když nepřidávám plyn a mám zařazený stupeň tak to slyšet není

Natočil jsem vám video:

http://uloz.to/xUoNNipk/vid-20150105-135010-mp4

Nejdřív to jede na benzín, potom co vytůruju motor tak to přepne na plyn a v 1:06 zase přepnu na benzín. Ten rozdíl tam není až tolik razantní jak to vypadá, ale nejspíš se na lpg přenášejí vibrace i na karoserii, a jak byl mobil položený na nárazníku, tak to bral hodně. Ale ani ten zvuk na benzín se mi uplně nezdál, řekl bych že tam taky něco trošku cvaká a pak na lpg se to akorát zvýrazní, ale nevim no, to v kabině slyšet není. Co si o tom myslíte?
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od pdk88 »

petanek192 píše:Kluci kde koupim tlumeni ( bitumenový plát ) jde mi o ...
zkus http://www.revilohifi.cz/ tam je z čeho vybírat :wink:
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od suby »

Ahoj kluci a holky, jsem zpět :-)
Jak se tu všeci máte?
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Scarynka »

suby píše:Ahoj kluci a holky, jsem zpět :-)
Jak se tu všeci máte?
Ahojík Suby,
Já výborně :) co u tebe nového? Papa a pusu ( jestli ještě po těch letech můžu poslat ) :lol:
Odpovědět