Pokec o všem a o ničem VI.

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od dubi »

Fén nebo horkovzduška :mrgreen: Měl jsi to tam nalít hned, než začalo mrznout, vždyť to stojí pár korun :D

Teď koukám, že Déčko tam má ještě tu nálevku, u Béčka bych tam nalil na férovku teplejší vodu :mrgreen:
Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Co-RS-ák »

já sem žil v domnění že tam je právě :D čeče dubi, na to že chodíš na strojárnu, tak máš teda pěkně blbý nápady... horkou vodu :mrgreen: horká voda ti zmrzne rychlejš než studená 8) :sofa_fuck: a když mi budeš argumentovat tím, že to jen rozmrzne a pak tam doleješ nemrznoucí, tak ti řeknu že se ti tam pak už nevejde a stříkačkou to dělat nechceš :D
tomasberan218
Příspěvky: 44
Registrován: 21 říj 2014, 16:42

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od tomasberan218 »

Ouč, to se mi taky fakt nechce stát hodinu s fénem u kapoty v -5°C v chumelenici :D

to je fakt, horká voda se mi taky nezdá, no prej je lepší vždycky tu letní směs vystříkat a nalejt tam čistě jenom nemrznoucí :). Stojí pár korun tak je to fuk :).
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od dubi »

Já mám velkou stříkačku :lol:
Já dal nemzku už někdy v říjnu a mám klid :D ... teda snad, ještě jsem nekoukal, jestli to nezmrzlo :lol:
Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Co-RS-ák »

jéžiš... prostě tam dej fen pod kapotu , zavři to a bež domu :D já ještě když sem měl vytopenou š120 nasáklou vodou, tak sem musel dávat fén na časovač v 5 ráno a v sedm sem přišel do krásně vytopenýho auta, takový nezávislý topení sem měl :D protože jinak mi zamrzala zevnitř :D

edit: aby ses z toho startovacího auta neradoval dlouho co :D
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od dubi »

Jono :mrgreen: Večer se jedem sklouznout na letiště, tak bude první delší cesta :D A v lednu musí holka dojet do Práglu :mrgreen:
Obrázek
tomasberan218
Příspěvky: 44
Registrován: 21 říj 2014, 16:42

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od tomasberan218 »

Ještě mě napadlo lepší řešení, za jak dlouho myslíte že tak ta voda rozmrzne v podzemních garážích v nákupním centru? :D. A nebo u babičky v garáži kde se netopí? :D
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Co-RS-ák »

taky bych jel, ale opět mi hučí ložiska jak svině, asi sem to moc utáhnu na jedný straně, ale teď mám pocit, že to přešlo na druhý... :znicit:

v NC asi dlouho, tam nebude asi o moc větší teplo, nevím no..... ale v tý garáži tam můžeš zase dát ten fén :D
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od dubi »

Garáž + fén by byla dobrý řešení :D Podzemky netušim :D

Mě taky hučí znovu, ale asi to, který sem ještě neměnil, ale mám ho doma... :mrgreen:
Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Co-RS-ák »

mě to neskutečně sere, takový práce s tim zase a v tý posraný zimě...
tomasberan218
Příspěvky: 44
Registrován: 21 říj 2014, 16:42

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od tomasberan218 »

Asi jo no, zajedu si k babičce :D.

Pak jsem se vás chtěl ještě zeptat na pár věcí :):

1. Při rozjezdu, vždy za studena, někdy i za tepla, po pár sekundách je slyšet takové klepání buď z motoru nebo z přední části podvozku, zaklepá to cca 5x během jedný sekundy, otáčky na to nemají vliv, když zařadím dvojku zaklepe to taky, na jedničce je to cca při 1800 otáčkách při normálním pomalém rozjezdu. Když se rozjedu razantněji tak se to neozve. Nevíte co to je? Je to normální? :)

2. Na volnoběh, se spojkou nebo když přidám plyn tak je slyšet z motoru takové t t t t t t jako u starých dieslových motorů, nebo jako u traktoru, ale mnohem rychleji a potišeji. Ale já mám benzín s lpg :D. Když mám zařazeno a nemačkám plyn tak to slyšet neni. Tohle je naopak slyšet za tepla...za studena nikdy. U žádných jiných aut ve kterých jsem jel jsem si toho nevšiml. Je to taky normální? :)

3. Na co je to tlačítko vločky vedle vnitřní cirkulace? V návodu to neni a nepodařilo se mi to vykoumat :D

http://tomasberan218.rajce.idnes.cz/nas ... 132645.jpg

Sorry pokud jsou moje dotazy trochu debilní, ale je to moje první vlastní auto tak si prostě všímám všeho :D

díky
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od dubi »

Vločka je klimatizace :wink:
Obrázek
tomasberan218
Příspěvky: 44
Registrován: 21 říj 2014, 16:42

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od tomasberan218 »

a to znamená co? :D. Došlo mi že to asi bude mít nějakou souvislost s klimatizací :D
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od Co-RS-ák »

to neni klimatizace... to ti z auta udělá tohle Obrázek

jasně že je to klimatizace, co jinýho by to asi bylo... zapnout a vypnout :mrgreen: s tím klepáním, kolik máš oleje? ;)
tomasberan218
Příspěvky: 44
Registrován: 21 říj 2014, 16:42

Re: Pokec o všem a o ničem VI.

Příspěvek od tomasberan218 »

Klimatizace jsou snad ty tři otáčecí knoflíky ne? :D. Jestli ne tak k čemu je teda klimatizace? :D :D

Dělá to už od začátku od tý doby co to auto mám, všiml jsem si toho hned na začátku, na olej jsem ještě nekoukal ale mám teď najeto 4500 km.
Odpovědět