corsa B přední ramena

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

corsa B přední ramena

Příspěvek od FatriX »

zdar lidi chci se jen tak zeptat co je lepší delší rameno a kratší čep? nebo krátčí rameno a delší čep totiž na gsi mám delší rameno a kratší čep :) neznám důvod proč to tak vyrobily stejné auto kastle a takové pí.....viny.... díky
obcannofka
Příspěvky: 340
Registrován: 20 pro 2011, 23:36
Bydliště: Slavonice

Re: corsa B přední ramena

Příspěvek od obcannofka »

no důvod je, že prvně se dělali jedny a pak druhý :D láme se to myslím srpen/září 1998...
Já mám září 98 a mám tyto
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B 1.0 12V ECO tec - 55PS → → → Punto MK2 1.2 16V HLX - 80PS
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: corsa B přední ramena

Příspěvek od Hgi »

pokud se nepletu, tak rameno není delší, liší se to pouze v rozteči děr pro ten čep. Délka ramene je jinak stejná. Určitě je lepší větší rozteč děr = větší momentová pevnost.

Ale... v praxi rozdíl žádnej nepoznáš. To jenom soudruzi v Opelu alias velcí odborníci museli vymyslet něco, aby nám komplikovali život.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Kolardo
Příspěvky: 155
Registrován: 04 čer 2013, 14:48

Re: corsa B přední ramena

Příspěvek od Kolardo »

Mám vedle sebe 2 vraky corsy 93 a 99 a musím potvrdit že 93 mu skutečně rameno kratší... Taky mě to nas*alo... koupil jsem si corsu na ND a nic mi napsuje :( :( :( kdyžtak prodám :)
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: corsa B přední ramena

Příspěvek od FatriX »

j jedno rameno je kratší a druhé delší to sem si 100% jisty ělo jen o to proč to tak vymysleli ale to se asi nikdo nedozví :D možná je to součást poface corsy :)
Odpovědět